Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Moda dhe Estetika

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Sa te dhene jeni pas modes ju anetare te forumit? 9AlbGirl3058Shiko mesazhin e fundit Fri 12 Oct 2012, 07:34
nga arushi
Asnjė mesazh i ri   Cfare veshje do te bleni per stinen e Pranveres? 1florida_L1766Shiko mesazhin e fundit Sat 05 May 2012, 03:19
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cila eshte ngjyra qe dominon me se shumti ne garderoben tuaj? 9SyKaltra1663Shiko mesazhin e fundit Sat 05 May 2012, 03:17
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Cili eshte parfumi qe ju pelqen me shume tek seksi i kundert? 3Lida1353Shiko mesazhin e fundit Sun 25 Mar 2012, 20:55
nga ELinda
Asnjė mesazh i ri   Eleganca e Fustanave 11Lida2996Shiko mesazhin e fundit Sat 10 Dec 2011, 03:19
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Trajtimi i duarve dhe kembeve 0Lida2279Shiko mesazhin e fundit Sat 04 Sep 2010, 23:17
nga Lida
Asnjė mesazh i ri   Fustana Nuserie. 1, 2, 364Florida10596Shiko mesazhin e fundit Wed 19 May 2010, 22:07
nga NJOMZA BINAKU
Asnjė mesazh i ri   Mini Funda per vajza te reja... (foto) 1, 237Romina10259Shiko mesazhin e fundit Thu 01 Apr 2010, 23:13
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Modele te ndryshme Xhinsesh per Femra... 15florida_L3699Shiko mesazhin e fundit Fri 26 Mar 2010, 03:24
nga Genta
Asnjė mesazh i ri   Zbardhimi i Dhembeve 0Administratori1641Shiko mesazhin e fundit Fri 22 Jan 2010, 03:01
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   7 mėnyra se si tė zbukuroni njė ditė tė zakonshme 1Alma1532Shiko mesazhin e fundit Thu 24 Dec 2009, 11:38
nga Edi Duka
Asnjė mesazh i ri   8 sekrete per te qen e Bukur... 2Alma2176Shiko mesazhin e fundit Thu 27 Aug 2009, 00:15
nga Matilda
Asnjė mesazh i ri   Meshkujt, me te fiksuar se femrat pas bukurise !!! LOL... 5Alma1768Shiko mesazhin e fundit Thu 16 Jul 2009, 10:08
nga Florida
Asnjė mesazh i ri   Endrra pėr rininė e pėrjetshme... 6Odeta1612Shiko mesazhin e fundit Fri 22 May 2009, 10:54
nga Hena
Asnjė mesazh i ri   KESHILLA BUKURIE... 7Alma5335Shiko mesazhin e fundit Tue 14 Oct 2008, 20:09
nga Lavdrim xira
Asnjė mesazh i ri   Aroma e gojes... 2Odeta2859Shiko mesazhin e fundit Thu 10 Apr 2008, 10:37
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   10 gjerat qe duhet t'i dini per moden... 0Administratori1327Shiko mesazhin e fundit Tue 19 Feb 2008, 00:21
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 07:23