Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Gjithė bota e fėmijėve

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Mbroni femijet tuaj nga Interneti... 2Paula2218Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Apr 2012, 02:05
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A duhet goditur me Shuplake Femija, ne qofte se ben nje Gabim?! 7Tigri2205Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 02:45
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Ne cfare moshe keni filluar te ''ECNI'' ?! 4zemra_e_vetmuar1171Shiko mesazhin e fundit Mon 21 May 2012, 08:11
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė emri do tė kishit dėshirė t'i vinit fėmijės tuaj? 3Administratori1325Shiko mesazhin e fundit Mon 21 May 2012, 08:10
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Fotografi Femijesh te vegjel... 1, 245Desperado10041Shiko mesazhin e fundit Sat 05 May 2012, 11:25
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Cfare do te kishit deshire qe femijen e pare ta kishit, Djale apo Vajze?! 6Arta11294Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Apr 2012, 02:06
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Do te kishit deshire qe te ishit edhe njehere femije?! 10Daniela1394Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Apr 2012, 02:04
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Depresioni te fėmijėt... 2Daniela2108Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Apr 2012, 02:03
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Kujtimi mė i bukur i fėmijėrisė... 3Administratori1644Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Apr 2012, 02:00
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Mjedisi 

Ēdo gje plastike eshte e demshme per jeten

0daffi1168Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Jun 2011, 18:07
nga daffi
Asnjė mesazh i ri   Adoleshenca 

Si te komunikojme me femijet tane adoleshente

0manka877Shiko mesazhin e fundit Mon 16 May 2011, 20:51
nga manka
Asnjė mesazh i ri   Cila ka qene loja qe pelqenit me shume te luanit, kur ishit femi?! 0Daniela1079Shiko mesazhin e fundit Sat 07 Aug 2010, 02:20
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   shoqeria dhe edukata 2shaban cakolli2157Shiko mesazhin e fundit Mon 24 Aug 2009, 03:27
nga adela
Asnjė mesazh i ri   Si te beheni Prind/er te mire?! 0Paula1238Shiko mesazhin e fundit Fri 31 Jul 2009, 01:58
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   Albi dhe Dioni 11fjolla-11341Shiko mesazhin e fundit Thu 05 Feb 2009, 10:56
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   Dashuria nė familje, mėnyra mė e mirė pėr edukimin e fėmijėve... 1Anxhela-20083204Shiko mesazhin e fundit Tue 24 Jun 2008, 23:28
nga Anxhela-2008
Asnjė mesazh i ri   Ē'farė dėshironit tė bėheshit, kur ishit tė vegjėl? 7Administratori1112Shiko mesazhin e fundit Mon 12 May 2008, 08:34
nga Anxhela-2008
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Sat 25 Sep 2021, 05:03