Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Dashuria

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi Dashurie nga Poete te Letersise Shqiptare.... 1, 2, 3, 486Odeta17397Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 00:41
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Poezi Dashurije tė shkruara nga unė. 1, 2, 365Administratori10670Shiko mesazhin e fundit Sat 20 Oct 2012, 00:52
nga Horrja
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  250 Proverba per Dashurine 11Daniela4915Shiko mesazhin e fundit Thu 16 Jul 2009, 02:02
nga Denisa
Asnjė mesazh i ri   Thoni vetem nje fjale Dashurie... 15Romina3429Shiko mesazhin e fundit Sat 28 Dec 2013, 16:07
nga JeanCarlos
Asnjė mesazh i ri   Kush Dashuron me shume, Femrat apo Meshkujt?! 16Anisa3523Shiko mesazhin e fundit Wed 15 May 2013, 06:48
nga fran pjetergjokaj
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A mund te kthehet nje miqesi ne dashuri? 15Tigri2682Shiko mesazhin e fundit Sat 11 May 2013, 13:43
nga fran pjetergjokaj
Asnjė mesazh i ri   Si fitohet zemra e nje femre? 5Scarface3049Shiko mesazhin e fundit Mon 27 Aug 2012, 16:49
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Te biesh ne Dashuri me te dashurin/dashuren e shoqes/shokut te ngushte?! 7Paula2093Shiko mesazhin e fundit Mon 27 Aug 2012, 16:47
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Me mire beqar..... 13megan1476Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 11:40
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Do te pajtoheshit me TRADHETINE, apo do ti jepnit fund lidhjes tuaj? 5florida_L1215Shiko mesazhin e fundit Sun 26 Aug 2012, 11:35
nga alexandramalaj
Asnjė mesazh i ri   Kurt ti je me mua, ... ... 13R€B€KA1768Shiko mesazhin e fundit Fri 13 Jul 2012, 04:05
nga kushtrim
Asnjė mesazh i ri   TĖ DUA-POEZI PĖR DASHURINĖ 23shaban cakolli10303Shiko mesazhin e fundit Fri 13 Jul 2012, 02:27
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  A ndikon dashuria ne ndryshimin e karakterit te nje personi?! 14SyKaltra2309Shiko mesazhin e fundit Fri 13 Jul 2012, 02:22
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Besoni ne dashurine me shikim te pare? 10megan1684Shiko mesazhin e fundit Fri 13 Jul 2012, 02:17
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Mergimtari 3Dukagjini980Shiko mesazhin e fundit Fri 13 Jul 2012, 02:12
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Dashuria online. 14mirela ela1416Shiko mesazhin e fundit Mon 21 May 2012, 07:58
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Nese e fejuara apo i fejuari ju thot: ''Ketu mbaroi gjithshka mesh nesh''!... ... 8Landi1527Shiko mesazhin e fundit Mon 21 May 2012, 07:56
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   Mendoni se e keni gjetur Dashurine e vertete qe kerkoni ne jete apo ende jo?! 1, 236R€B€KA3721Shiko mesazhin e fundit Mon 21 May 2012, 07:55
nga Vizitor
Asnjė mesazh i ri   A eshte e mundur te urresh dikend, qe e ke dashur aq shume dikur?! 13Administratori1815Shiko mesazhin e fundit Sun 25 Mar 2012, 20:58
nga ELinda
Asnjė mesazh i ri   dashuria 

xxxxxxxxx

1brahim lacaj1213Shiko mesazhin e fundit Sat 25 Feb 2012, 02:41
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   A harrohet dashuria e pare?! 1, 236AlbGirl6638Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Dec 2011, 10:18
nga zogi
Rendit
Rendit sipas
Rregulli

Dashuria

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Edukimi Seksual - Zonė e Nxehtė (18+)

Mendime tė fshehura, ide dhe fantazi tė shfrenuara, ndjenja tė strukura thellė nė koshijencėn tonė nėn turpin e moralit tonė dhe shoqėris. Vetėm pėr ata persona qė janė mbi 18 vjeē...


38316A do te benit seks m...
Wed 16 May 2018, 06:56
raifkashtanjeva Shiko mesazhin e fundit

Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 2 vizitorė

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 08:31