Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Trupi & Shėndeti

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Kuriozitete dhe zbulime tė rėndėsishme ne lidhje me mjekėsinė... 1, 2, ... , 5, 6144Scarface11033Shiko mesazhin e fundit Mon 07 May 2012, 06:12
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Ngjitės:  Efektet kuruese tė 35 frutave dhe mėnyrat e pėrdorimit tė tyre... 1, 237Scarface10255Shiko mesazhin e fundit Tue 22 Jul 2008, 05:22
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   20 Mėnyra pėr tė pėrdorur Trurin nė mėnyrėn e duhur… 0Administratori1335Shiko mesazhin e fundit Mon 07 May 2012, 04:20
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Hipertensioni Arterial. 0Administratori1514Shiko mesazhin e fundit Sun 06 May 2012, 11:28
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   6 llojet e ushqimeve qe ndihmojne per te bere nje gjume te rehatshem. 0Administratori1140Shiko mesazhin e fundit Sun 06 May 2012, 11:17
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Te mirat e rrushit te thate dhe semundjet qe ai lufton. 0Administratori1018Shiko mesazhin e fundit Sun 06 May 2012, 11:11
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   ASTMA BRONKALE 

Smundje kronike

0zogi1364Shiko mesazhin e fundit Sat 17 Dec 2011, 10:56
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Si ta mposhtėsh lodhjen... 6Administratori1019Shiko mesazhin e fundit Sun 15 May 2011, 10:13
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Sporti dhe menstruacionet  0Lida1464Shiko mesazhin e fundit Sat 04 Sep 2010, 23:04
nga Lida
Asnjė mesazh i ri   Diabeti dhe ndėrlikimet e tij. 9Scarface5561Shiko mesazhin e fundit Sat 24 Apr 2010, 07:22
nga besniku
Asnjė mesazh i ri   Si te kujdesemi per Higjienen Intime, gjate muajve te Veres?! 1Paula3374Shiko mesazhin e fundit Fri 02 Apr 2010, 09:31
nga prizrenasi
Asnjė mesazh i ri   Kėshilla pėr vajza gjatė ciklit menstrual 5Paula10275Shiko mesazhin e fundit Fri 05 Feb 2010, 22:47
nga ardhmerija e bukur
Asnjė mesazh i ri   Evitoni problemet me Gjendrrat Tiroide 0Paula3685Shiko mesazhin e fundit Fri 31 Jul 2009, 02:18
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   Apendiciti 0Paula1803Shiko mesazhin e fundit Fri 31 Jul 2009, 02:12
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   300 kėshilla mjekėsore pėr tė gjitha sėmundjet 1, 248SyKaltra7032Shiko mesazhin e fundit Thu 25 Jun 2009, 21:28
nga atis
Asnjė mesazh i ri   Sėmundja e Paradonit 1Desperado2656Shiko mesazhin e fundit Thu 14 May 2009, 22:30
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Kur truri humbet kujtimet?!... 1shpirti_omel1746Shiko mesazhin e fundit Sat 21 Mar 2009, 21:48
nga shpirti_omel
Asnjė mesazh i ri   Si t'a kthesh ''Nė Formė'' lėkurėn e yndyrshme?!... 3Daniela1497Shiko mesazhin e fundit Tue 24 Feb 2009, 05:57
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Dietat e shpejta dėmtojnė Zemrėn !!!... 0Daniela1518Shiko mesazhin e fundit Tue 24 Feb 2009, 05:53
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Mjekime me mjalt 1Odeta3184Shiko mesazhin e fundit Mon 16 Feb 2009, 00:16
nga Odeta
Asnjė mesazh i ri   12 Fakte qe duhet ti dini per Aspirinen... 12Tigri1545Shiko mesazhin e fundit Sun 18 Jan 2009, 11:32
nga Tigri
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 22 Apr 2024, 22:44