Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Barcaleta

  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 72
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Barcaleta Empty Barcaleta

  Mesazh nga fran pjetergjokaj prej Wed 27 Feb 2013, 20:09

  Tre shoqe:
  Nje vajz Dibrane,nje Tiranese dhe nje Korcare po shetisnin ne qytet.
  Shohin qe nga nje oxhak podilte shume tym.
  Dibranja: -Goca shikoni sa shum Tem po del nga ai oxhaku!
  Tiransja :-Nuk i thon Tem po Tym.
  Korrcarja: I thon Tim .
  E keshtu po banin debat jo i thon keshtu e ashtu kur kalon aty pran nje burr i vjeter dhe vendosen ta pyesin.
  Dibranja si me e guximeshmja i drejtohet:
  -Xhajo ju lutem si ja thoni ketij Temit?
  Plaku:-Goca ne ne kohen ton e kemi pas quejt P**
  ajo goca
  ajo goca
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 23
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/01/2016

  Barcaleta Empty Re: Barcaleta

  Mesazh nga ajo goca prej Thu 07 Jan 2016, 07:05

  hahahahah shum e bkr kjo Very Happy
  Barcaleta 4065326316
  ajo goca
  ajo goca
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 2
  Mosha : 23
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/01/2016

  Barcaleta Empty Re: Barcaleta

  Mesazh nga ajo goca prej Thu 07 Jan 2016, 07:07

  me ndihmoni dot me 1 ese N.q.s nk e keni prbl?????

  Sponsored content

  Barcaleta Empty Re: Barcaleta

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 09:54