Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Proza & Tregime Shqiptare

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   MĖMA (Novelė) 

Novelė nga Koēo Kosta

0Administratori1396Shiko mesazhin e fundit Mon 11 Jan 2016, 22:12
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Tregime nga Pėrparim Hysi 

(Tregime tė ndryshme nga ky autor)

3Administratori1641Shiko mesazhin e fundit Thu 22 Oct 2015, 18:59
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ernest Koliqi - PASQYRAT E NARĒIZIT 

(Libėr me Tregime)

7Administratori13200Shiko mesazhin e fundit Tue 14 Apr 2015, 09:15
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Tregime, Proza dhe Esse te shkruara nga une... 16Administratori9354Shiko mesazhin e fundit Tue 29 May 2012, 22:55
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   DISA TREGIME TE SHKURTA NGA UNE 12fjolla-110711Shiko mesazhin e fundit Sat 05 May 2012, 02:05
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Ndonje tregim qe keni lexuar diteve te fundit dhe ju ka lene shume mbresa?! 0Armanda1430Shiko mesazhin e fundit Sat 05 May 2012, 02:02
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri   Copeza kujtimesh te thyera neper nete pa gjume... 

Persiatje dhe Derdhje e ndjenjva te shpirtit te plagosur... (© Saimiri)

9Administratori2303Shiko mesazhin e fundit Wed 11 Apr 2012, 00:55
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Tregime dhe Ese nga shkrimtarė tė ndryshėm Shqiptarė... 1, 225Administratori11211Shiko mesazhin e fundit Sun 09 May 2010, 22:12
nga Zog i Shqipes
Asnjė mesazh i ri   HALIL KAJTAZI - VIA VITA SHQIPĖRI (Roman) 1, 2, 365Tigri8009Shiko mesazhin e fundit Mon 24 Nov 2008, 13:47
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   ESSE 0shaban cakolli2099Shiko mesazhin e fundit Mon 06 Oct 2008, 22:31
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   Bageti e bujqesi-Naim Frasheri(poem) 7fjolla-13125Shiko mesazhin e fundit Thu 19 Jun 2008, 17:10
nga fjolla-1
Asnjė mesazh i ri   Fjalė tė Urta nga Sami Frashėri (Vepėr Letrare)... 1, 2, 370Administratori10508Shiko mesazhin e fundit Thu 31 Jan 2008, 23:56
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Hiqmet Meēaj - Kukullat e Pyllit (roman)... 21Administratori2656Shiko mesazhin e fundit Tue 04 Dec 2007, 02:36
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Ėndrrat e Thyera - Erion Selmani (Roman)... 18Administratori3134Shiko mesazhin e fundit Sat 01 Dec 2007, 23:59
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Rrėfimet e Femrave tė Dhunuara Gjatė Luftės nė Kosovė !!!... 1, 225Administratori3904Shiko mesazhin e fundit Fri 28 Sep 2007, 01:40
nga Administratori
Rendit
Rendit sipas
Rregulli
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Tue 16 Jul 2024, 06:47