Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Filozofia

TematPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri   Thėnie Filozofike nga Filozofė tė ndryshėm. 1, 242Administratori10128Shiko mesazhin e fundit Sat 06 Oct 2012, 13:24
nga zogi
Asnjė mesazh i ri   Vazoja e Jetes... 1Administratori2296Shiko mesazhin e fundit Mon 16 May 2011, 19:00
nga megan
Asnjė mesazh i ri   Zhan le Ron D'ALAMBER (filozof Francez) 0Desperado1557Shiko mesazhin e fundit Wed 02 Dec 2009, 03:29
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   TEODOR ADORNO (filozof) 0Desperado1420Shiko mesazhin e fundit Wed 02 Dec 2009, 03:18
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   thenie nga fan noli per krahinat e shqiperis 0fabian10000Shiko mesazhin e fundit Thu 12 Nov 2009, 09:58
nga fabian
Asnjė mesazh i ri   FRIDRIK VILIHEM NIĒE (Wilhelm NIETSCHE) - Filozof 1Paula3266Shiko mesazhin e fundit Tue 12 May 2009, 22:32
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   PITAGORA... (Filozof) 1Paula1699Shiko mesazhin e fundit Fri 13 Mar 2009, 00:47
nga Paula
Asnjė mesazh i ri   Shprehje filozofike te ndryshme per njeriun 13Tigri10048Shiko mesazhin e fundit Fri 20 Feb 2009, 00:28
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Shprehje filozofike per punen, nga njerez te njohur... 7Tigri9999Shiko mesazhin e fundit Sat 14 Feb 2009, 23:10
nga Daniela
Asnjė mesazh i ri   Biografia dhe veprat e filozofit te madh; Friedrich Wilhem Nietzsche 2Tigri3884Shiko mesazhin e fundit Sun 14 Dec 2008, 12:49
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri   Filozofi i madh; ARISTOTELI 2Tigri3875Shiko mesazhin e fundit Sun 14 Dec 2008, 12:42
nga Tigri
Asnjė mesazh i ri  [ Sondazh ]  Mendoni se Fati ėshtė i paracaktuar, apo ėshtė njeriu ai qė e paracakton Fatin e tij?! 2Odeta3887Shiko mesazhin e fundit Mon 08 Dec 2008, 12:25
nga SyKaltra
Asnjė mesazh i ri   Dashuria sipas filozofisė 0Desperado1602Shiko mesazhin e fundit Fri 05 Dec 2008, 03:04
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Filozofia mbi vdekjen. 0Desperado2032Shiko mesazhin e fundit Fri 05 Dec 2008, 03:00
nga Desperado
Asnjė mesazh i ri   Shprehje filozofike per moralin (nderin). 18Florida10034Shiko mesazhin e fundit Sun 16 Nov 2008, 00:26
nga Florida
Asnjė mesazh i ri   270 Thėnie Filozofike pėr Artin... 1, 226Scarface10001Shiko mesazhin e fundit Wed 15 Oct 2008, 10:26
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   60 Thėnie filozofike pėr Atdheun. 5Scarface9999Shiko mesazhin e fundit Thu 09 Oct 2008, 01:54
nga Scarface
Asnjė mesazh i ri   100 shprehjet filozofike pėr paratė... 1Daniela3782Shiko mesazhin e fundit Tue 24 Jun 2008, 04:32
nga fjolla-1
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Fri 25 Jun 2021, 12:00