Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Armanda prej Fri 25 Nov 2011, 03:48

  Komplimente Saimiri per keto perpunime te bukura vargjesh ne foto.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Tue 03 Apr 2012, 04:54

  Armanda shkruajti:Komplimente Saimiri per keto perpunime te bukura vargjesh ne foto.

  Te faleminderit shume Armanda dhe behet qejfi qe te kane pelqyer.

  Me rrespekt: Saimiri...


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Thu 19 Apr 2012, 01:42

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Te_dua11


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Thu 19 Apr 2012, 01:43

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Kur_ma10


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Thu 26 Apr 2012, 01:27

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Ku_je_10


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Armanda prej Fri 27 Apr 2012, 01:29

  Admin shkruajti:Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Ku_je_10

  Shume shume e bukur.
  Komplimentet e mia me te perzemerta.
  gazi_22
  gazi_22
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 34
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/05/2012

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga gazi_22 prej Fri 04 May 2012, 03:40

  me pelqyen shume keto Poezi i nderuari yne.....me respekt Gazmend Mustafa nga Mitrovica
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 May 2012, 10:28

  Armanda shkruajti:
  Admin shkruajti:Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Ku_je_10

  Shume shume e bukur.
  Komplimentet e mia me te perzemerta.

  Te faleminderit mike dhe me behet shume qejfi qe te ka pelqyer.

  Me rrespekt: Saimiri...


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 May 2012, 10:29

  gazi_22 shkruajti:me pelqyen shume keto Poezi i nderuari yne.....me respekt Gazmend Mustafa nga Mitrovica

  Te faleminderit shume i nderuar dhe me behet vertet qejfi qe te kane pelqyer kaq shume.

  Me rrespekt:
  Saimiri...


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 May 2012, 10:31

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Yaza10


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Armanda prej Sat 05 May 2012, 01:55

  Falenderime dhe rrespekte edhe per ty mik giithashtu, sepse vertet po na kenaq shpirtin me keto vargje dhe punime kaq te mrekullueshme.
  Suksese dhe vetem suksese ne vazhdim.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Tue 29 May 2012, 22:28

  Me behet vertet shume qejfi qe te pelqejne keto punime.
  Kalofsh sa me bukur.


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Administratori prej Tue 29 May 2012, 22:29

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Nbn210


  ________________________________
  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Pictur10

  Sponsored content

  Foto-Poezi... (© Saimiri.) - Faqe 2 Empty Re: Foto-Poezi... (© Saimiri.)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 01:41