Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:44

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Ka nga ato pyetje qe i perdorim aq shpesh ne jeten e perditshme, por qe jane me te vertete shume acaruese per shume nga ne...


  Pershembull, te telefonon dikush ne numrin e fiks te shtepise dhe pyetja e pare qe te drejton eshte: -A ne shtepi je?

  Ka plot e plot pyetje te tjera te ketilla, qe do tju lutesha qe ti postonim ne vijim te kesaj teme.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:15

  Te shohin duke pire kafe dhe te pyesin?
  -Kafe po pin?!
  (dhe i pergjigjesh jo, po pij akullore.)


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:30

  florida_L shkruajti:Te shohin duke pire kafe dhe te pyesin?
  -Kafe po pin?!
  (dhe i pergjigjesh jo, po pij akullore.)

  hahahahahaaa,,,, Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! 764212
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:32

  Kthehesh nga shkolla pasdite, dhe te pyesin prinderit?
  -He, erdhe nga shkolla?!
  (ti ju pergjigjesh: Jo, jo kam edhe nje ore edukim fizik)

  hahahahaa
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:34

  Del nga banjoja, dhe te pyesin?
  -Ne banjo ishe ti?!
  (Iu pergjigjesh: Jo, ishe ne dyqan...)

  hahahahhaaa
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 02 Apr 2010, 23:51

  Ngrihesh ne mengjes nga gjumi, dhe dikush tjeter qe eshte ngritur me pare se ti te pyet:
  -He u ngrite nga gjumi?!
  dhe i pergjigjesh: Ja edhe nja 10 minuta dhe ngrihem...


  ________________________________
  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Pictur10
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Sara prej Thu 22 Apr 2010, 02:01

  te bukura keto kombinimet.
  dinipress
  dinipress
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 34
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2010

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga dinipress prej Tue 27 Apr 2010, 08:13

  Shkon Dikund ne Kemb edhe te thojne? Ha a ne kembe erdhe e ti i thuh jo me TAXI....
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Odeta prej Mon 10 May 2010, 20:45

  hahahahaaa.
  Shume te bukura dhe interesante.


  ________________________________
  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! ILoveYouAnimRvText
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 01:00

  Behesh gati te ikesh per ne pune, dhe sapo je duke dale nga dera e shtepise, te pyesin:
  -A ne pune po iken aa?!

  Dhe ti ju pergjigjesh:
  -Jo, po iki ne shtepi tani...


  ________________________________
  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Scarfa10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Administratori prej Sun 18 Jul 2010, 23:00

  Kthehesh ne shtepi, dhe te pyesin:
  - He, a erdhe ti?!

  Dhe i'u thua:
  -Ja edhe nja nje ore, dhe vij...


  ________________________________
  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Pictur10
  Xhejms Dermyshi
  Xhejms Dermyshi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 65
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/12/2010

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Xhejms Dermyshi prej Sat 12 Mar 2011, 21:19

  Batuta shume te bukura ! Eshte shume e vertete qe ne komunikim ka mjaft parazitizma apo pyetje pa pergjgije !
  Xhejms Dermyshi
  Xhejms Dermyshi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 65
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/12/2010

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Xhejms Dermyshi prej Sat 12 Mar 2011, 21:20

  Xhejms Dermyshi shkruajti:Batuta shume te bukura ! Eshte shume e vertete qe ne komunikim ka mjaft parazitizma apo pyetje pa pergjigje !
  A po fle ?! Rolling Eyes
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga iliriana prej Sun 13 Mar 2011, 15:39

  Kur jemi shkolle dhe pyet profi ku jeni ??
  nxensat pergjigjen Mars jena prof


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Klea@Love prej Sun 13 Mar 2011, 21:50

  cfar bere sot
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga iliriana prej Mon 14 Mar 2011, 02:19

  ku ke ?


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga megan prej Tue 15 Mar 2011, 22:07

  Kur vi nga puna dhe me thote komshija perballe.A,a erdhe ti prej punet?
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga iliriana prej Mon 21 Mar 2011, 16:20

  Kur del dhe pastaj pyesin :

  KU ishe ti ???


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga kushtrim prej Tue 22 Mar 2011, 04:57

  kur dikush ka nevoj per mua dhe me thot ti je majmiri
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga iliriana prej Tue 22 Mar 2011, 06:38

  Pse nuk erdhe ?

  Po si shkosh pa ftuar?


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga megan prej Sat 26 Mar 2011, 08:18

  Kur me bie celi dhe me pyesin he a te ra celi a????
  kushtrim
  kushtrim
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 181
  Mosha : 42
  Pikėt : 587
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga kushtrim prej Sat 26 Mar 2011, 08:20

  kur gjindem ne trafik
  iliriana
  iliriana
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 154
  Mosha : 27
  Pikėt : 467
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 09/03/2011

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga iliriana prej Sat 26 Mar 2011, 16:05

  kur bon diqka keq

  e pyesin a e bere a keq ?


  ________________________________
  Dy gjėra s'do na braktisnin kurrė: sytė e Zotit qė gjithnjė do tė na shikojnė, dhe zemra e Nėnės qė gjithmonė do na ndjekė..!

  Sponsored content

  Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!! Empty Re: Pyetje te perditeshme qe te acarojne nervat sa here qe i degjon!!!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 10:57