Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:39

  Shume shume bukur, vetem vazhdoni.
  bona ēupi
  bona ēupi
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 37
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/05/2010

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga bona ēupi prej Sun 02 May 2010, 20:55

  Saimiri shkruajti:Ta duam atdhenė, si pleqtė pensionin dhe kafenė...
  shumė bukur,mė pėlqen modifikimi i thėnies
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Odeta prej Mon 10 May 2010, 20:57

  Thone qe dardha e ka bishtin prapa, a thua valle se frutat e tjera e kane para...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 ILoveYouAnimRvText
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Tigri prej Fri 21 May 2010, 23:08

  Origjinali:
  -Ē'ke nė xhep tė marin hop, ē'ke nė tru s'ta marrin dot...

  E Perpunuar:
  -C'ke ne xhep jua jep vete, c'ke ne tru t'a marrin me dru...


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 00:56

  Kush e ka gruan punetore, han e pin, e ben qejf pa punuar fare...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Scarfa10
  Adi Ēelaj
  Adi Ēelaj
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shkoder,Albania
  Profesioni : TIK
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2011

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Adi Ēelaj prej Tue 07 Jun 2011, 03:57

  Njeriu qė vetėm pėr vete punon, punon njė muaj dhe bėn 1 milion!
  Adi Ēelaj
  Adi Ēelaj
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shkoder,Albania
  Profesioni : TIK
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2011

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Adi Ēelaj prej Tue 07 Jun 2011, 04:04

  Mos vil pemen tende pa vjele me pare pemen e komshiut.
  Adi Ēelaj
  Adi Ēelaj
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Shkoder,Albania
  Profesioni : TIK
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2011

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Adi Ēelaj prej Tue 07 Jun 2011, 04:05

  Lumi fle .....armiku gerrhet....!
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 09 Jul 2011, 01:46

  Miku servil me interesa shume...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Armanda prej Fri 02 Dec 2011, 02:47

  Aty ku hane e ste japin, merre vete cfare te duash.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:11

  Ne rrezik e ne nevoje,secili ne hesap te vet!


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Pictur10

  Sponsored content

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 3 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 08 Aug 2020, 20:06