Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

3 posters

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Administratori Mon 25 Oct 2010, 09:41

  Pershendetje te gjitheve.
  Ne kete teme, sikurse mundeni ta kuptoni edhe per nga vete titulli qe mban, do te keni mundesine, qe te lexoni tekste kengesh te ndryshme Shqiptare, por te perpunuara sadopak me sarkazem.
  Keto perpunime sarkastike jane bere nga une, dhe uroj qe tju pelqejne sadopak kur t'i lexoni apo edhe t'i kendoni me vete.

  Shenim:
  Kam deshire, qe te mos keqkuptohet dhe te ofendohet askush, pasi i tere qellimi i ketyre perpunimeve eshte, qe te qeshim sadopak dhe asgje tjeter me shume.


  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Administratori Mon 25 Oct 2010, 09:48

  Nusja…
  (Pėrpunim me sarkazėm, i kėngės
  ‘’Vjerra’’ tė kėnduar nga Artjola Toska.)


  Qė ditėn e par thot vjerra.
  E kam nusen me shum nerva.
  Nusen e kam si shejtan.
  Me i kthy fjal ballin t’a ēan.

  Pa kalu hala mir vera.
  Nusja paske dhe huqe tjera.
  Nė mėngjes herėt nuk ngrihet.
  Kafja nė krevat thot pihet.

  (refreni)
  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshte e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  S’ka si djali kur ėsht beqar.
  Kur ende nusen s’e ka marr.
  Por kur nusen fut nė shpi.
  I mbyll vesh e i mbyll sy.

  Fiksim na e paska nusja.
  Qė vjerrėn nė pun t’a fuska.
  Ti bėj punėt shpejt pa za.
  Se pėrndryshe dajak ha.

  (refreni)
  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  © Saimir Murati…
  Londer, dt. 19.Shtator.2010.


  Origjinali:

  Artjola Toska - Vjerra

  Me at sefte na thote vjerra
  e kam nusen si pranvera
  nusen e kam ilvia
  nuk ka goje e llafe ska

  pa kalu hala mir vapa
  dardha paska bishtin mbrapa
  se i paska jeta keto
  mos te rafte se ske ci bo

  (refreni)
  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  ska si vjerra ne shtepi
  te ben dreke e te rrite femij
  dhe kur xehet per nje gje
  bej dhe ti si kur snigjo
  amanet na e kane lon
  maje vjerren krejt si none
  merre punen qete e qete
  shkon me vjerren 100 vjete

  (refreni)
  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute


  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Administratori Fri 05 Nov 2010, 03:17

  Pelė lufte ti je...
  (Pėrpunim me sarkazėm i kėngės,
  ‘’E bukur je’’ tė kėnduar nga Sami Kallmi.)


  Kur mė shkon ti rrugės.
  Rrugės kur kalon.
  Mbi takat e larta.
  Si pelė lufte vrapon.

  Ata sytė e tua.
  Porsi rrush i thatė.
  Me shtatin e bukur.
  I bėn xheloze gratė.

  (Refreni.)
  Je, je e bukur je.
  Porsi njė pelė lufte.
  Shoqe porsi ty.
  Jo nuk dua mė tė gjej.

  Je, je e bukur je.
  Porsi njė pelė lufte.
  Shoqe porsi ty.
  Jo nuk dua mė tė gjej.

  Po mė pyet shoqėria.
  Ē’farė po tė mundon.
  Ėshtė njė pelė e lufte.
  Qė gjithnjė hingėllon.

  Do ti dal pėrpara.
  Rrugėn do tia pres.
  Do ti kėrcej sipėr.
  T’a ngas si mervedes.

  (Refreni.)
  Je, je e bukur je.
  Porsi njė pelė lufte.
  Shoqe porsi ty.
  Jo nuk dua mė tė gjej.

  Je, je e bukur je.
  Porsi njė pelė lufte.
  Shoqe porsi ty.
  Jo nuk dua mė tė gjej.


  © Saimir Murati...
  Londėr, dt. 17.Shtator.2010  Origjinali:

  Sami Kallmi - E bukur je

  Kur mė shkon ti rrugės
  rrugės kur kalon,
  Me bishtin e syrit
  mua mė shikon.

  Ata sytė e tua
  porsi rrush i zi
  Me shtatin e bukur
  porsi njė selvi ...

  Refreni:
  Je, je e bukur je,
  porsi njė gonxhe,
  Shoqe porsi ty
  jo nuk mund tė gjej
  Je, je e bukur je,
  porsi njė gonxhe,
  Shoqe porsi ty
  jo nuk mund tė gjej


  Po mė pyet shoqėria
  ē'farė po tė mundon,
  Ėshtė njė vajzė e bukur
  qė po me ngacmon.

  Do ti dal pėrpara
  dy fjalė do ti them,
  Do ta marr unė nuse
  nė zemėr ta kem.

  Je, je e bukur je,
  porsi njė gonxhe
  Shoqe porsi ty,
  jo nuk mund tė gjej
  Je, je e bukur je,
  porsi njė gonxhe,
  Shoqe porsi ty
  jo nuk mund tė gjej

  Je, je e bukur je,
  porsi njė gonxhe,
  Shoqe porsi ty
  jo nuk mund tė gjej
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Administratori Sun 07 Nov 2010, 00:45

  Femėr e paparė...
  (Pėrpunim me sarkazėm,
  i kėngės Al Kapone te grupit Elita 5.)


  Ē'mė shikon ashtu,
  sikurse ndonjė derr.
  Qė kanalet e zeza,
  njė nga njė i bredh.

  Je tepėr e shpifur,
  pėr tė qenė e bukur.
  Pra mė lėr tė qetė,
  se s’kam me tė puthur,
  se s’kam me tė puthur,

  Ti s'mund tė futesh kurrė,
  asnjėherė nė zemrėn time.
  Se ia kam vėnė pasuordin,
  me shumė e shum kombinime.
  Nuk m’a ndryshon mendjen,
  pėr sa kohė qė tė jesh gjallė.
  Edhe pėrse gjithnjė mė thua,
  se jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
  Femėr e paparė.
  Femėr e paparė.

  Mė dukesh si lopa,
  qė mė ushqen me dhallė.
  E pastaj me shkelėm,
  t’a plas mu nė ballė.

  Kėrkesat e mia,
  vashė ti si plotėson dot.
  Prandaj mė ler tė qetė,
  t’a kthej edhe njė got.

  Ti s'mund tė futesh kurrė,
  asnjėherė nė zemrėn time.
  Se ia kam vėnė pasuordin,
  me shumė e shum kombinime.
  Nuk m’a ndryshon mendjen,
  pėr sa kohė qė tė jesh gjallė.
  Edhe pėrse gjithnjė mė thua,
  se jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
  Femėr e paparė.
  Femėr e paparė.

  © Saimir Murati...
  Londėr, dt. 17.Shtator.2010  Origjinali:
  Elita5 - Al Kapone

  Ē'me shikon ashtu
  si ndonje skifter
  qe zogjet e vegjel
  nen kthetra i merr

  Je teper xheloze
  per te qene e mire
  pra me ler te qete
  kur jam duke pire
  kur jam duke pire.

  Ti s'mund ta pushtosh
  kaq shpejt zemren time
  si konkuistadori
  ameriken latine,
  ta kam vjedhun zemren
  une ty me revole
  pak si shpesh me thua
  se jammmmmmmmmm
  AL KAPONE !

  Me dukesh si bleta
  qe me ushqen me mjalte
  e pastaj me djeg
  me ferken e zjarrte

  Keshillat e mia
  vashe mos i harro
  prandaj korrigjohu
  e mos me zemero.

  Ti s'mund ta pushtosh
  kaq shpejt zemren time
  si konkuistadori
  ameriken latine,
  ta kam vjedhun zemren
  une ty me revole
  pak si shpesh me thua
  se jammmmmmmmmm
  AL KAPONE !
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 47
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Paula Tue 09 Nov 2010, 01:52

  Hahahahahhaaaaaaaa
  Bravo Saimiri per keto perpunime kaq te bukura, dhe sidomos ajo kenga e pare e titulluar nusja ishte shume e bukur.

  Suksese dhe mos ia ndal me keto tekste kenges me sarkazem.

  Respekte.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Administratori Tue 14 Dec 2010, 08:47

  Vrerin e kam rujt pėr ty…
  (Pėrpunim me sarkazėm i kėngės,
  “Mallin e kam rujt pėr ty” tė kenduar nga Artjola Toska.)


  Kur tė pashė me sy moj vajz.
  Seē mė ra ndėrmend pėr ty.
  Puthjen tėnde shpejt kujtova.
  Dhe fshiva buzėt me shami.

  Vrerin e kam rujt nė zemėr.
  Edhe pse moti stė kam parė.
  Puthjet e tua si kam harruar.
  S’tė dua mė, pėr sa tjem gjallė.
  Kafshimet e tua si kam harruar.
  S’tė dua mė, pėr sa tjem gjallė.

  Ndaj mos guxo tė mė afrohesh.
  Jo, jo nuk dua mė tė vuaj prej teje.
  Se do tė bėj ē’tė jetė e mundur.
  Qė pėrjetė tė jesh larg meje.

  Tė dua si askush tjetėr.
  Nuk tė gėnjej asnjė fjalė.
  Por veē mė ler rehat tė lutem.
  Mos m’u afro se bėhem i marrė.

  Vrerin e kam rujt nė zemėr.
  Edhe pse prej kohėsh stė kam parė.
  Puthjet e tua si kam harruar.
  S’tė dua mė, pėr sa tjem gjallė.
  Kafshimet e tua si kam harruar.
  S’tė dua mė, pėr sa tjem gjallė.


  Londėr, dt. 17.Shtator.2010
  Origjinali.

  Artjola Toska - Mallin e kam ruajt pėr ty


  Kur tė pash me sy mor djalė
  Se ē'mė ra ndėrmend pėr ty.
  Puthjen tande shpej kujtova
  Pėr ty n'djeva pėrseri.

  Mallin e kam rujtė nė zemėr
  Ka shumė kohė unė s'tė kam parė
  Sytė e tu s'i kam harru
  Tė dua si mė parė
  Sytė e tu s'i kam harru
  tė dua si mė parė.

  Ndaj mos guxo tė ikesh larg
  Jo,jo nuk dua tė vuaj pėr ty.
  Se do t'i falė ē'far kam more djalė
  Qė pėrherė tė jem me ty.

  Tė dua si vetvehten
  nuk gėnjejė nė dashuri
  Pėrgjithnjė t'jesh i imi
  Dhe e vetmja lumturi.

  Mallin e kam rujtė nė zemėr
  Ka shumė kohė unė s'tė kam parė
  Sytė e tu s'i kam harru
  Tė dua si mė parė
  Sytė e tu s'i kam harru
  tė dua si mė parė.

  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Armanda Fri 02 Dec 2011, 02:43

  Saimiri shkruajti:Nusja…
  (Pėrpunim me sarkazėm, i kėngės
  ‘’Vjerra’’ tė kėnduar nga Artjola Toska.)


  Qė ditėn e par thot vjerra.
  E kam nusen me shum nerva.
  Nusen e kam si shejtan.
  Me i kthy fjal ballin t’a ēan.

  Pa kalu hala mir vera.
  Nusja paske dhe huqe tjera.
  Nė mėngjes herėt nuk ngrihet.
  Kafja nė krevat thot pihet.

  (refreni)
  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshte e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  S’ka si djali kur ėsht beqar.
  Kur ende nusen s’e ka marr.
  Por kur nusen fut nė shpi.
  I mbyll vesh e i mbyll sy.

  Fiksim na e paska nusja.
  Qė vjerrėn nė pun t’a fuska.
  Ti bėj punėt shpejt pa za.
  Se pėrndryshe dajak ha.

  (refreni)
  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  Mir me nusen mir me djalin.
  Se pėrndryshe t’a ēan ballin.
  Ėshtė e fort se bėn fitnes.
  Ndaj rri urt se t’thyn nė mes.

  © Saimir Murati…
  Londer, dt. 19.Shtator.2010.


  Origjinali:

  Artjola Toska - Vjerra

  Me at sefte na thote vjerra
  e kam nusen si pranvera
  nusen e kam ilvia
  nuk ka goje e llafe ska

  pa kalu hala mir vapa
  dardha paska bishtin mbrapa
  se i paska jeta keto
  mos te rafte se ske ci bo

  (refreni)
  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  ska si vjerra ne shtepi
  te ben dreke e te rrite femij
  dhe kur xehet per nje gje
  bej dhe ti si kur snigjo
  amanet na e kane lon
  maje vjerren krejt si none
  merre punen qete e qete
  shkon me vjerren 100 vjete

  (refreni)
  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute

  Mire me vjerren mire me burrin
  llafi mire sbut dhe gurin
  meri punet urte e bute
  terhiqe penin mos e kepute  Hahahahahahahahaaaaaaa. O zot i madh sakam qesh. Bravo Saimiri te lumte per kete kombinim kaq te bukur.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Administratori Sat 31 Mar 2012, 13:06

  Te faleminderit per vlersimin e nderuara Armanda dhe me behet vertet qejfi, qe te ka pelqyer.

  Sinqerisht:
  Saimiri...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 40
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Administratori Sat 31 Mar 2012, 13:08

  Paula shkruajti:Hahahahahhaaaaaaaa
  Bravo Saimiri per keto perpunime kaq te bukura, dhe sidomos ajo kenga e pare e titulluar nusja ishte shume e bukur.

  Suksese dhe mos ia ndal me keto tekste kenges me sarkazem.

  Respekte.

  Faleminderit shume e nderuar Paula per fjalet e tua te embla dhe me duhet te theksoj qe me gezon vertet fakti, qe arrij t'ju kenaq sadopak me keto vargje satirike, duke perpunuar paksa tekstet e kengeve.

  Sinqerisht:
  Saimiri...

  Sponsored content


  Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une... Empty Re: Tekste kengesh te ndryshme, te perpunuara me sarkazem nga une...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 22 Apr 2024, 22:52