Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:46

  Vertete shume te bukura. Urime.
  avatar
  Gazetari
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 46
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/08/2010

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Gazetari prej Thu 05 Aug 2010, 18:27

  vertet ashtu,veshtire per tu rezistuar
  Xhejms Dermyshi
  Xhejms Dermyshi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 65
  Pikėt : 18
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/12/2010

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Vleresim.

  Mesazh nga Xhejms Dermyshi prej Thu 16 Dec 2010, 03:01

  [Te komplimentoje per poezite. Aq me teper te zhanrit te humorit. Prano edhe nje keshille : leri menjane poezite humoristike qofte per te rinjte e aq me teper per pleqte. Per mua ju keni aftesi kritike per gjerta e mbrapshta te kesaj bote. Psh. ju mund te ilutsroni fare mire me poezite tuaja dukurite negative ne sjelljne enjerezve etj te kesaj natyre.... Gjithesesi flm per mirekuptimin dhe sukese, suksese , suksese.....

  Ne pallatin per karshi
  Eshte nje plak shkerdhat
  Ne ballkon tere diten rri
  Komshijen plake, se le rehat.

  Sa here qe del plaka
  Ne ballkonin e shtepise
  Ia fillon ky plak shkerdhata
  Me kenget e dashurise.

  Me zerin ne kupe te qiellit
  Komshijes plake i kendon
  Ashtu si puna e gjelit
  Kur pulen e shikon...[/b][/quote][b]
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga megan prej Tue 18 Jan 2011, 20:09

  Komplimente ishin te gjithe shume te bukura.Sidomos ajo ne park.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:46

  Paula shkruajti:Pershnetje dhe urime per poezit e shkruara me larte Saimir.
  Ishin me t'vertete shume t'bukura dhe megjithese pasqyronin me shume humor, serish behej fjale per gjera tverteta.

  T'uroj gjith t'mirat n'jete dhe pune.

  Me respekt, Paula

  Faleminderit shume Paula dhe me behet qejfi qe te kane pelqyer.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:47

  shpirti_omel shkruajti:Pershendetje Saimir dhe urime per poezite satirike, te lidhura dhe sajuar aq bukur.

  Suksese te metejshme.

  Faleminderit edhe prej teje i nderuar dhe suksese te uroj edhe une ty ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:48

  dinipress shkruajti:SHUM TE MIRE POR NORMAL SE JAN PER TE QESHRU SE PER TE QAR BOLL KEMI PROBLEME HEHEHHE

  Hahahahahaa.
  Po i kam titulluar te tilla per te qeshur per faktin qe te kuptohet tema se cfare poezish permben brenda.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:49

  Genta shkruajti:Urime dhe suksese ne vazhdim.

  Faleminderit Genta.
  Suksese edhe ty ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:51

  Erilda shkruajti:Vertete shume te bukura. Urime.

  Faleminderit Erilda dhe me behet qejfi shume qe te kane pelqyer keto poezi te miat.

  Gjithe te mirat.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:52

  Gazetari shkruajti:vertet ashtu,veshtire per tu rezistuar

  Faleminderit Gazetari dhe te uroj cdo te mire ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:57

  Xhejms Dermyshi shkruajti:[Te komplimentoje per poezite. Aq me teper te zhanrit te humorit. Prano edhe nje keshille : leri menjane poezite humoristike qofte per te rinjte e aq me teper per pleqte. Per mua ju keni aftesi kritike per gjerta e mbrapshta te kesaj bote. Psh. ju mund te ilutsroni fare mire me poezite tuaja dukurite negative ne sjelljne enjerezve etj te kesaj natyre.... Gjithesesi flm per mirekuptimin dhe sukese, suksese , suksese.....

  Ne pallatin per karshi
  Eshte nje plak shkerdhat
  Ne ballkon tere diten rri
  Komshijen plake, se le rehat.

  Sa here qe del plaka
  Ne ballkonin e shtepise
  Ia fillon ky plak shkerdhata
  Me kenget e dashurise.

  Me zerin ne kupe te qiellit
  Komshijes plake i kendon
  Ashtu si puna e gjelit
  Kur pulen e shikon...[/b]
  [b][/quote]

  Faleminderit per komplimentin i nderuar Xhejms dhe njekohesisht edhe per keshillen.
  Eshte e vertet ajo cka thua, por kur vjen puna tek humori nese te vjen nje frymezim
  ne kete drejtim per te thurur ndonje varg nganjehere duhet qe te hidhen ne varg
  edhe ato te verteta qa aq sa jane per te hidhura, jane edhe per te qeshur.
  Por sikurse mundeni edhe ju vete ta keni vene re, keto poezi te miat qe lexuat
  ma lart i perkasin disa viteve me pare dhe nuk jane te koheve te fundit, pasi
  koheve te fundit nuk kam patur edhe shume kohe te lire per tu marre me poezi
  satirike apo te tjera lloji te ketij zhanri.
  Gjithsesi te faleminderit prej teje dhe te jam shume mirenjohes per keshillat e tua.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Administratori prej Fri 04 Feb 2011, 00:58

  megan shkruajti:Komplimente ishin te gjithe shume te bukura.Sidomos ajo ne park.

  Faleminderit edhe prej teje megan dhe me behet qejfi me te vertete qe ka njerez sikurse vete ju qe i pelqeni dhe kenaqeni kur lexoni vargje te tilla poezi.

  Gjithe te mirat ne jete.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 04 Feb 2011, 19:54

  eDHE SATIRIKE EDHE KOMIKE, ĒFARĖ MOS TĖ THEM, ISHIN NJĖ LARYSHI dhe kėnaqėsi pėr ti lexuar..ndoshta ka shumė pėrpjekje qė tė ravijėzohet pėrditshmėria jonė e hasur kudo nė kėto ēaste, por edhe nė ato qė do pasojnė...siodqoftė ishte njė eksplorim i vyer i begatisė sonė dalė nga tė bėmat dhe huqet e shumta qė na pėrkasin ...

  Sponsored content

  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. - Faqe 2 Empty Re: Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 08 Aug 2020, 19:23