Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

Tė qeshim sebashku

Kryetemė & NgjitėsPėrgjigjetAutoriShikimeMesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Fotografi pėr tė qeshur... 1, 2, ... , 12, 13308Administratori10004Shiko mesazhin e fundit prej Sat 05 May 2012, 11:28
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Barsaleta pėr tė qeshur 1... 1, 2, ... , 14, 15366Administratori10040Shiko mesazhin e fundit prej Fri 20 Apr 2012, 01:52
nga Armanda
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Poezi Humoristike, tė shkruara nga unė. 1, 237Administratori9420Shiko mesazhin e fundit prej Fri 04 Feb 2011, 19:54
nga
Asnjė mesazh i ri  Kryetemė:  Barsaleta pėr tė qeshur 2... 1, 2, ... , 4, 5117Scarface9999Shiko mesazhin e fundit prej Tue 18 Jan 2011, 20:32
nga megan
Asnjė mesazh i ri   une jam ne shepine time 0shaban cakolli1526Shiko mesazhin e fundit prej Fri 07 Sep 2007, 19:09
nga shaban cakolli
Asnjė mesazh i ri   AMANETI 1shaban cakolli1813Shiko mesazhin e fundit prej Wed 05 Sep 2007, 01:59
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   EKS-PIJANECI 1shaban cakolli1277Shiko mesazhin e fundit prej Sun 02 Sep 2007, 07:03
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   DIKUJ VESHI IA SHPETON KOKEN 1shaban cakolli1055Shiko mesazhin e fundit prej Sat 01 Sep 2007, 07:10
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   FJALOMADHIA 1shaban cakolli850Shiko mesazhin e fundit prej Tue 28 Aug 2007, 12:16
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   LOJA 1shaban cakolli947Shiko mesazhin e fundit prej Mon 27 Aug 2007, 10:29
nga Administratori
Asnjė mesazh i ri   Fjalor Shqip - Turqisht... 1Administratori1216Shiko mesazhin e fundit prej Wed 22 Aug 2007, 04:31
nga Administratori
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi

Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė


  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
  • Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
  • Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
  • Kryetemė Kryetemė
  • Ngjitės Ngjitės
  • Lajmėrim Lajmėrim
Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 18:28