Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Desperado prej Sat 01 Aug 2009, 21:43

  Nje mashkull pasi kishte pire nja dy birra ishte duke u kthyer ne shtepi. Kur rruges degjon dike qe i flet nga mesi i ca shkurreve dhe thote
  "10 mije leke dhe jam e jotja"
  ky mendohet dhe thote me vete, po e provoj meqe eshte vetem 10 mije leke dhe skam vajtua asnjehere me prostitute. Keshtu futet edhe ky ne ferre dhe vazhdojne te bejne ate punen (qe e dini vete ju me)...
  Kur papritur dikush u drejton nje drite elektrike dhe keta duke u kthyer shikojne nje polic qe u thote,
  " cfare beni ketu"

  Mashkulli; po ja, po bej dashuri me gruan time shoku polic, pergjigjet ky.
  Polici; Oh me fal se nuk e dija.
  Mashkulli; s'ka problem se deri sa i ndricove fytyren me elektrik, as une se dija.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:29

  Kesulkuqja dhe ujku

  Kesulkuqja po ecte neper pyll qe te shkonte te shtepia e gjyshes qe ishte e semure. Duke ecur kur sheh ujkun te fshehur pas nje shkurre.
  - O ujk te shof, je i fshehur aty pas shkurres - i thote Kesulkuqja.
  Ujku iken me vrap. Pas ca minutash Kesulkuqja e sheh prap te fhsehur pas nje shkurre tjeter dhe prap i thote:
  - O ujk te shoh qe je fshehur aty
  Iken prap ujku me vrap. Pas 2-3 minutash Kequlkuqja duke ecur sheh prap ujkun te fshehur pas nje peme
  - O ujk te shoh aty pas pemes qe je fshehur.
  - O Kesulkuqe a do me lesh te dhjes rehat apo jo - ja kthen ujku.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:32

  Nje prift kishte marre ne sherbim tre murgesha te reja dhe te bukura. Mbas nje fare kohe e mori vesh Ipeshkvi dhe u nis tek famullia ku ndodhjej prifti per t'i pare edhe vete. Kur i pa Ipeshkvit i ngelen syte tek murgeshat dhe i tha priftit se donte ti lexonte volumet e tij pasi i pelqenin shume. Mirpo prifti iu pergjigj: Volumin e pare dhe te dyte mund t'i lexosh, por te tretin nuk e kam lexuar as vete.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:34

  Elefanti dhe Miu

  Elefanti me miun ishin shume shoke dhe vendosen te shkonin bashke per pushime. U tha u be. Te dy bashke u nisen per rruge. Ec e ec kur arriten ne nje ure ku ndodhej nje postobllok ku kontrolloheshin pasaportat. Miu e kishte pasaporten me vete ndersa elefanti e kishte harruar. Si t'ja benin per te kaluar te dy?
  Atehere miut i erdhi nje ide. Vajti ne nje dyqan atje prane dhe mori nje simite e ndau pergjysem dhe ja vuri elefantit nje cope ne balle dhe nje nga mbrapa. Elefanti i cuditur e pyeti se cfar do te bente. Prit i tha miu se do ta shikosh, ti vetem hajde mbas meje. Kur arriten tek postoblloku miu i dha policit pasaporten e tij, kur polici e pyeti per elefantin, atehere miu iu pergjigj - Ky eshte sanduici im.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:36

  Ushtari

  Nje grua po udhetonte ne tren bashke me te birin. Ajo donte ta ushqente por femija nuk kishte oreks. Atehere gruaja iu drejtua per ndihme nje ushtari qe ishte ulur afer tyre. -Te lutem shok ushtar trembe pak djalin qe te haje. Dhe ushtari i tha:- ha buke mor te befsha nenen. Atehere gruaja i kthehet:- Ua mor shok ushtar por cfar thua keshtu, t'i mund t'i thuash per shembull, do te te fus ne canten e shpines. Atehere ushtari ia kthen:- Jo moj te me haje buken.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 01:51

  shpirti_omel shkruajti:Kesulkuqja dhe ujku

  Kesulkuqja po ecte neper pyll qe te shkonte te shtepia e gjyshes qe ishte e semure. Duke ecur kur sheh ujkun te fshehur pas nje shkurre.
  - O ujk te shof, je i fshehur aty pas shkurres - i thote Kesulkuqja.
  Ujku iken me vrap. Pas ca minutash Kesulkuqja e sheh prap te fhsehur pas nje shkurre tjeter dhe prap i thote:
  - O ujk te shoh qe je fshehur aty
  Iken prap ujku me vrap. Pas 2-3 minutash Kequlkuqja duke ecur sheh prap ujkun te fshehur pas nje peme
  - O ujk te shoh aty pas pemes qe je fshehur.
  - O Kesulkuqe a do me lesh te dhjes rehat apo jo - ja kthen ujku.

  Hahahahahahaaaaa, kjo mka ngel fiksim keq, dhe skam me e harru.
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:53

  Nje djale, shkon te shtepia e te dashures dhe i therret. Ajo del poshte me vrap dhe kur behen gati te ikin, del ne dritare e ema e saj. - Biro: i thote ajo - ma sill para mesnate, tu befsha... Ai ja kthen:- Mos u bej merak zonje...Po s'ma la, ta solla per 5 minuta!!!
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:56

  Gruaja shkon tek doktori dhe i thote! Te lutem doktor me bej derman, kam tete kalamaj dhe tani pres te 9-tin.
  Doktori ithote: e thjeshte perdor perzervativ. Gruaja i thote, jo jo nuk dua, po perdor ilaēe atehere -i pergjigjet doktori, jo jo, as ato nuk i dua i thote gruaja -epo atehere te keshilloj qe kur te jeni duke kryer mardhenie shikoje burrin ne sy dhe kur ti zbardhen syte atij shtyje i thote doktori.
  Gruaja i pergjigjet:E more doktor po ate moment nuk po e kap dot une se kur i zbardhen syte atij me zbardhen dhe mua!!!!
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 01 Apr 2010, 23:59

  Nje polic po i jepte makines ne autostrad kur shikon nje person qe kishte perplasur makinen ne rrug. Makina ishte palosur ne ter anet. Polici del nga makina dhe shikon shoferin e makines te perplasur duke i fryr makines te marmita.
  Polici- Po ti o budalla ca ben?!
  Shoferi- Me kan then qe kur perplas makinen, per ta rregulluar, duhet ti frysh te marmita dhe makina do fryet, dhe rregullohet.
  Polici-Po ti qenke idiot fare more. Po fryet makina kur ke len xhamat hapur, ik qe aty se e bej vete ate pune...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 24 May 2010, 22:53

  Nje xhaxha po shkonte ne pazar dhe e kishte marre rrugen ne kembe avash avash,,por aty papritur kalon djali i tij me bmv.Ndalon dhe e pyet te atin.Ku do shkosh baba? ne pazar i pergjigjet xhaxhai, me merr dhe mua. Eeee thote djali po ke sy ti o baba te hipesh ne bmv , hajde avash avash ne kembe dhe iken nuk e merr. mba...s 5 minutas kalon nje djale tjeter me makine, i ben auto stop xhaxhai dhe ai ndalon.Ca halli ke xhaxha? aman merr xhaxhain deri ne pazar se jam ne kembe. o xhaxha i pergjigjet ky djali po ty nuk te mori yt bir e do te te marr une? Ja kthen xhaxhai: PO MIR THOT SE ATIJ I KAM Q.......I NENEN PO TY CFARE TE KAM BERE?


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 24 May 2010, 22:54

  Nje polic nje dite shkon ne pune me nje kepuce dhe nje atlete, sapo e shikon shefi i bertet:- shko ne shpi dhe vishe tamam uniformen. Dhe polici ja kthen:- edhe ne shtepi njesoj i kam une, nje kepuce nje atlete...


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 24 May 2010, 22:55

  Po benin ndeshje shpendet me insektet.Pjesen e pare e fituan shpendet kurse te dyten insektet se u fut ne loje shumekembeshi.E pyeten insektet trajnjerin : Pse se futet qe ne pjesen e pare shumekembeshin...
  Ai ia kthen:Sepse po i veshnim kepucet.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:48

  Shkon katundari ne Tiran
  Pas pak njona e thirr per kafe. Ulet katundari perball Tirances dhe po e kqyr me bisht syri .Pas pak Tironcja e pyet katundarin.
  - he mo cfar do pish ti e ?
  - Katundari rrudh krahet nuk ben ze mezi qet nje ze cfar te pish ti ene une.
  - I sjell dy kafe - i thote tironcja kamarierit
  - Edhe mu bjermi dy kafe se vete i paguaj - bertet katundari


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 478f843eb50393eb697b0b8
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:49

  Bisedojn dy bjondina.
  - E para thot – Mua me pelqejne me shume gjinekologet pleq.
  - Pse? – E pyet tjetra.
  - Sepse u dridhen duart dhe ma xiglojne ....


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 478f843eb50393eb697b0b8
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:51

  Problemet e katunarit ....

  Ishte njehere nje njeri i cili kishte probleme me organin seksual sepse nuk e linte dot gruan shtatezene. Keshtu i merzitur ky shkoi tek mjeku per keshillim. Per fat te tije ate dite mjeku ishte pire dhe bere tap.
  Mjeku: Qfar problemi keni o zotni?
  Katunari: Aman doktor te lutem me ndihmo se me ka gjetur belaja, kam provuar cdo menyre seksi por gruaja nuk ngelet se nuk ngelet shtatezene.
  Mjeku: Mire more katunar dreqi degjom mua tani para se te besh seks me grun tende fute ne nje ene me qumsht.
  Katunari e degjoi mjkekun dhe naten para se te flininte e futi veglen ne nje ene me qumsht me pas beri seks me gruan.
  Pas nje viti katunari takon doktorin ne rruge dhe doktori kurreshtar e pyet:
  Mjeku: He ore cfar te lindi gruaja ?
  Katunari: Dy rrota djathi dhe nje shishe kos


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 478f843eb50393eb697b0b8
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Sep 2010, 02:06

  Scarface shkruajti:Dy police bisedonin, shefi i degjonte:

  - Ke degjuar qe ne Korrik do bjere bore?
  - Jo mer - ia ktheu ai i dyti - ne korrik temperatura do jete 50 grade celsius.
  Nderhyri shefi: Yyyyy mamane, kush do e pastroje boren ne ate temperature mer aman???


  Hahahahahaa... shume e bukur kjo.


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga megan prej Tue 18 Jan 2011, 20:32

  Murgeshat shkojne 4 murgesha ne kishe dhe i thojne priftit kemi ardhur per te lare mekatet.E para i thote qe e kam prekur vetem me majen e gishtit......ate te djalit.Po mir i thot prifti,ska gje,Fute gishtin tek uji i bekuar dhe te ik mekati.Ndersa e dyta futi doren krejt.Kur vjen rradha e te tretes i thote murgeshes se katert.
  Vazhdo ti se une kam per te bere gargara....
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga megan prej Tue 18 Jan 2011, 20:32

  Modifikuar nga Bordi Drejtues sepse ishte i njejti mesazh sikurse edhe ai me lart...

  Sponsored content

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... - Faqe 5 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 10:10