Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

5 posters

  Himni i Kosoves

  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Himni i Kosoves Empty Himni i Kosoves

  Mesazh nga fjolla-1 Tue 17 Jun 2008, 20:01

  Pershendetje
  Ketu do te keni rastin te lexoni himnin humoristik te Kosoves.Nuk e kam shkruar une por e kam gjetur rastesisht ne nje Website.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 33
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Himni i Kosoves Empty Re: Himni i Kosoves

  Mesazh nga fjolla-1 Tue 17 Jun 2008, 20:02

  HIMNI I "KOSOVĖS"

  Rreth korrupcionit te pėrbashkuar,
  Me njė dėshirė e njė qėllim,
  Tė gjithė atje duke u betuar,
  Tė vjedhim Kosoven pa mėshirė

  Nga korrupcioni veq ai largohet,
  Qė ėshtė lindur tradhėtor,
  Kush ėshtė burrė nuk frikohet,
  Por vjedhė, por vjedhė si njė shenjtor
  Nė dorė paret do t'i mbajmė,
  Tė mbrojmė vetveten nga ēdo kėnd.
  Tė drejtat tona ne s'i ndajmė,
  Kėtu njerzit e ndershem nuk kanė vend

  Se Peterseni tha me gojė tė vetė,
  Qė korrupcioni kėtu ka vend,
  Por Kosova do tė na rrojė,
  Pėr tė, pėr tė luftojmė dhe ne.
  Trim, burrė quhet dhe nderohet,
  Korrupcionit kush iu bė theror;
  Pėr jetė ai do tė kujtohet,
  Qė vjedhė, dhe vjedhė si njė shenjtor.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Himni i Kosoves Empty Re: Himni i Kosoves

  Mesazh nga Anxhela-2008 Tue 24 Jun 2008, 23:55

  Hahahahahahaaaaaa.
  Pershendetje fjolla-1.
  Poezi shume e bukur per nga ana e humorit dhe fatkeqesishte shume e hidhur per nga ana reale apo me mire per nga e verteta qe mbart ne brendesi te saj...

  Kalofsh mire.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 37
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Himni i Kosoves Empty Re: Himni i Kosoves

  Mesazh nga Scarface Thu 26 Jun 2008, 02:53

  Anxhela-2008 shkruajti:Hahahahahahaaaaaa.
  Pershendetje fjolla-1.
  Poezi shume e bukur per nga ana e humorit dhe fatkeqesishte shume e hidhur per nga ana reale apo me mire per nga e verteta qe mbart ne brendesi te saj...

  Kalofsh mire.

  Bashkohem edhe une me fjalet qe tha parashkruesja...

  Gjithe te mirat...
  dinipress
  dinipress
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 37
  Pikėt : 21
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2010

  Himni i Kosoves Empty Re: Himni i Kosoves

  Mesazh nga dinipress Mon 15 Feb 2010, 14:14

  KY HYMN VLEN EDHE PER VELLEZRIT TON NGA SHQIPRIJA SE TE TILL JAN HAHAH
  SHEFKI
  SHEFKI
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 57
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2011

  Himni i Kosoves Empty Re: Himni i Kosoves

  Mesazh nga SHEFKI Thu 17 Nov 2011, 14:16

  Shume e qelluar kjo rreth himnit

  Sponsored content


  Himni i Kosoves Empty Re: Himni i Kosoves

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 24 Feb 2024, 23:01