Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga AlbGirl prej Sat 15 Nov 2008, 00:23

  Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese. Rregullisht rrinte ne te njejtin vend:ulur ne divan dhe te kapur dore per dore, shikonin TV deri ne fund te programeve. Pas kesaj djali ngrihej e ikte. Nje mbremje me ne fund ai e mori guximin dhe i th:- Kristin, prej kohesh kam dashur te te kerkoj dicka...
  -Po thuaje -mermeriti vajza e cmendur nga gezimi.
  -Kur do te vendosesh qe ta rregullosh antenen qe te kape dhe kanailn 5 te ITAL...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Paula prej Mon 02 Feb 2009, 22:55

  Saimiri shkruajti:- Vajza me ēorapė bakllave...

  Do djem, po ngacmoshin nje vajzė, e cila kishte veshur ēorape me kallėp bakllave.
  Por kjo ishte e pėrditshme. Fjalėt ishin: ē'do tė hamė sonte bakllavė!...'
  Mirėpo vajza u mėrzit pėr ēdo ditė, i njėjti avaz.
  Njė ditė kur djemtė po i thoshin ē'do tė hamė sonte bakllavė', ajo kthehet e u thotė:
  - Po mire mor ēuna vetem tek bakllava ju rrin mendja?
  Djemte: - Po.
  Vajza: - Ēfarė budadhenjsh?
  Djemtė: - Pse?...
  Vajza: - Sepse po tė ngjiteni pak me lart do hanit kadaif...


  Hahahahahahaaaaaaaaa....
  Kjo m'pelqeu shume.

  Gjithe t'mirat.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Tigri prej Thu 05 Feb 2009, 03:05

  Ishte njehere nastradini me nje shokun e vet dhe futen ne nje stadjum futbolli per te lozur,por ishin vetem dy veta...
  Nastradini i thote shokut:
  -tani mendo, une do beje sikur jam 30000 tifoze kurse ti bej sikur je 22 lojtaret...
  -Pra fillon loja dhe duke bredhur lart posht lojtari, i vjen nje tulle ne koke. kthehet ne ate moment dhe i thote nastradinit:
  -Po ti re debil nga 22 lojtaret mua gjete te godasesh...
  i pergjigjet nastradini:
  -Po ti re budalla nga 30000 veta mua gjete te me akuzosh...


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga adela prej Thu 23 Apr 2009, 23:52

  Urime dhe komplimente per te gjitha barcaletat e bukura qe keni postuar ne kete teme.
  Shpresoj qe te vazhdoni edhe me tej, sepse u shkriva duke qeshur.

  Kalofshi mire.
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 34
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Mon 24 Aug 2009, 03:22

  Odeta shkruajti:I cik me kulture ju lutem...

  Vete njehere njeri ne farmaci per te blere prezentative, po nuk u dinte emrin, dhe aty nis ky dialog me farmacisten..
  -me jepni nje kuti kapota- thote klienti
  -pak me kulture ju lutem- thote farmacistja
  - ok, me jepni nje kuti kllufash,per mikun- thote perseri ai
  -ju lutem zoteri, me me kulture- thote farmacistja
  nxehet ky dhe nxjerr mikun ne tavoline dhe thote
  - nje kostum per mikun, ju lutem...


  hahahahahaaaa
  aman sa kam qeshur me kete barcolete.

  urime Odeta dhe shpresoj qe te na sjellesh edhe te tjera te ketij lloji.


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Glitterfy071720T199D35
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 19 Jan 2010, 00:53

  Llastiku...

  Nje Xhaje me bastun hipen ne autobuz, por ngaqe nuk kishte asnje vend bosh per tu ulur, qendron ne kembe dhe mundohet te mbahet disi me bastunin.
  Por sa here qe mbeshtetej me tere peshen e trupin mbi bastun, bastuni rreskishte ne dyshemene e autobuzit dhe xhaja gati sa nuk rrezohej.
  Nje djale i ri, qe ishte ulur ne nje sedile aty prane xhajes, e sheh dhe i thote:
  Djali: - O xhaje, sikur ti kishe vene nje cope LLastik ne fund bastunit, nuk do te rreshkishte fare.
  Xhaja e sheh dhe i pergjigjet me nenqeshje:
  Xhaja: - Sikur yt ate, te kishte perdorur nje cope Llastik me kohe, ti nuk do te ishe sot ketu qe te me zeje sedilen dhe une do te isha ulur ne sedile !!!...


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:45

  Scarface shkruajti:Dhenderri...

  Babai futet ne dhome te vajzes dhe e gjen te bijen duke lozur
  me nje vibrator!
  Ndaj i habitur e pyet:
  I ati: -Moj bije, po a nuk ka meshkuj per ty, qe merresh me gjera te tilla artificila?!
  Ndersa e bija i'a kthen:
  -Jo mor babi, une jam vajze moderne, nuk shkoj me meshkuj qe me
  pas flasin gjera te kota! Prandaj shfrytzoj teknologjine.
  Diten tjeter, vajza kthehet nga shkolla dhe e gjen te atin ne tavoline
  me dy gota raki dhe me vibratorin e saj.
  E habitur pa mase, ajo e pyet te atin:
  -C'fare po ben o babi?!
  I ati tere seriozitet i'a kthen:
  -Ja moj bije, e thira dhenderin te pime nga nje gote raki sebashku...


  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 65738 hahahaha, sa kam qesh
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Lida prej Sat 04 Sep 2010, 22:56

  Nje xhaje po rrinte ne nje park dhe po ngrohej ne diell.
  Nuk kaloi shume dhe aty kalon nje goce e bukur megjoks te madh.
  Xhaja psheretin thelle dhe i thote goces:
  -"oj goce te hangsha gjoksin"
  Dhe goca i pergjigjet:
  -"O xhaje po ti ske dhembe"
  -"Po pse te keqen xhaja, arra do te thyej une"
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:16

  Nje djale i fiksuar pas arteve marciale hyn ne nje lokal
  dhe papritur godet nje xhaje me grusht,dhe i thote njerezve:
  - Kur te cohet ky xhaja i thoni qe ishte grusht tajsoni.
  Cohet xhaja dhe njerezit ja shpjegojne atij.
  Diten tjeter prap ky djali te i njejti lokal dhe e gjuan me
  shkelm xhajen, xhaja ra pa ndienja ne toke.
  Ai i thote njerezve:
  - Kur te cohet xhaja i thoni qe ishte stil kung fuje.
  Cohet xhaja dhe njerezit ja shpjegojne atij.
  Diten e trete vjen ky djali por nuk e gjen xhajen.
  Kur i vjen xhaja nga mbrapa haaaaa bam edhe cuni bie
  pa ndienja ne toke.
  Dhe xhaja u thote njerezve te pranishem:
  - Ky nuk ka per tu cuar me, por edhe po u cua thojini qe ishte celes anglez!


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:17

  Nje grua akuzon ne gjykate te dashurin e tij,
  se ky kishte kryer seks me force pa deshiren e saj.
  Gjykatesi e denoi te akuzuarin per kryerje seksi me force,
  me 10 vjet heqje lirie:
  - I pandehur, thuaj fjalen e fundit, c’keni per te thene.
  - Zoti gjykates une kerkoi nga ju, qe te me hiqni nga denimi
  vuajtjen qe kam patur duke i ngritur kembet.
  Gruja duke mos dashur qe ti ulej denimi i thote:
  - Gjykates, kembet i kam ngritur vete.


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:18

  Shkon dikush te bleje nje papagall.
  Shikon tre papagaje dhe pyet shitesin...
  - Sa kushton ky papagalli?
  - 200 euro.
  - Po cfare di te beje ky qe kushton kaq shume?
  - po di anglisht, frengjisht, spanjisht...
  - I dyti sa kushton?
  - 400 euro.
  - 400???!!!
  - Epo ky di edhe gjuhen kineze, ate japoneze...
  - Po ky i vogeli? (i treti)
  - 600 euro
  - Nuk ka mundesi! Pse cfare di te beje ky?
  - Asgje.
  - Epo si asgje dhe eshte me i shtrenjti?
  - Po, por eshte shefi i ketyre te dyve!


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:20

  Vdekja erdhi tek nje djal dhe i tha, "Plako, sot eshte dita jote...".
  Djali tha, "Por une nuk jam gati!".
  Ateher vdekja tha, "Epo, emri yt ka rradhen sipas listes time...".
  Keshtu qe djali i tha vdekjes, "Mire por me lejo te te jap dicka per te ngrene para se te vdes.''
  Djali hodhi dicka ne ushqim qe ta vinte ne gjume. Vdekja mbaroi se ngreni dhe e zuri gjumi.
  Djali mori listen dhe e levizi emrin e tij ne fund te listes.
  Kur vdekja u zgjua i tha djalit, ''Do filloj nga fundi i listes sepse ti u solle shume mire me mua''...


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:25

  Na ishin nje here dy motra xhuxhe dhe u martuan me dy vellezer xhuxhe. Muajin e mjaltit vendosen ta benin ne te njejtin vend.
  Vjen nata dhe dy ciftet u futen ne dy dhoma ngjitur ne nje hotel.
  Provon cifti i pare me be gje po spo beshin dot.
  Nderkohe nga dhoma tjeter degjonin hop hop hoop.
  U erdhi inat, provuan prap, po hic.
  Si perfundim ia futen gjumit.
  Te nesermen kur po hanin mengjes, i thone ciftit tjeter:
  - Mbreme goxha aktive ju, ne te shkretet sbeme dot gje, fjetem gjume.
  - Ju te pakten pasket fjet, po ne nuk hipem dot as ne krevat


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:27

  Martohet nje cift dhe hyjne ne shtepine e re.
  Shtepia e re ishte me probleme.
  Diten e pare kur vjen burri nga puna, gruaja i thote:
  - Burre ka rene suvaja dhe po na pikon tavani.
  - Po pastaj, mos jam gje murator une?
  Diten e dyte.
  - Burre na es…hte prishur berryli i lavamanit dhe po pikon uje.
  - Po pastaj, mos jam gje hidraulik une?
  Diten e trete.
  - Burre na eshte prishur kemba e tavolines.
  - Po pastaj, mos jam gje marangoz une?
  Diten e katert, kur burri vjen ne shtepi, cdo gje ishte e rregulluar. Ai pyet gruan:
  - Kush i rregulloi keto?
  - Ah, erdhi komshiu dhe i rregulloi te gjitha.
  - Po mire, nuk kerkoi asgje?
  Gruaja i thote – Ai donte ose te beja dashuri me te, ose ti beja nje torte me molle.
  Burri – Po mire, ti me siguri qe i ke bere torten?
  Gruaja – Pse mos jam gje pasticiere une?


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 31 Mar 2012, 13:29

  Ne oren e matematikes nxenesi shkruan nga celulari ne statusin e fb :
  -Gjithe klasa ben mesim, e un flas ne fb. Sa qejf...
  Pas nje min i vjen nje like dhe nje koment nga zysha:
  -Po te vendos nje kater per sot!
  Noten do vish ta marresh ketu apo ta sjell me tagg!?


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Pictur10
  alberto lonita
  alberto lonita
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 1
  Mosha : 30
  Pikėt : 6
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 04/04/2012

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga alberto lonita prej Wed 04 Apr 2012, 09:32

  Nje bjonde po ecte me makine , jasht normave te lejuara .
  Ne moment e ndalon polici i qarkullimit dhe i thote:
  Patenten,lejen e qarkullimit dhe te gjitha dekomentat.
  Bjondia: o me fal po nuk i kam i kam harruar ne shtepi, por! mund te te jap dicka tjeter, dhe fillon te ule pantallonat.
  Polici:lere fare sme bejne mua ato pantallona.
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Armanda prej Fri 20 Apr 2012, 01:52

  alberto lonita shkruajti:Nje bjonde po ecte me makine , jasht normave te lejuara .
  Ne moment e ndalon polici i qarkullimit dhe i thote:
  Patenten,lejen e qarkullimit dhe te gjitha dekomentat.
  Bjondia: o me fal po nuk i kam i kam harruar ne shtepi, por! mund te te jap dicka tjeter, dhe fillon te ule pantallonat.
  Polici:lere fare sme bejne mua ato pantallona.

  Hahahahahahaaaa.
  Shume e forte kjo.

  Sponsored content

  Barsaleta pėr tė qeshur 1... - Faqe 15 Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 1...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 08 Aug 2020, 20:07