Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Thu 30 Jul 2009, 01:23

  Gjithmone neper periudha te ndryshme historise te njeriut, ka qene debati, kunder pirjes se duhanit, por keto vitet e fundit duket se ka marre permasa shume me te gjera se sa duhet!
  Por me i cuditshem eshte fakti, se asnjehere nuk eshte folur per anet pozitive qe ka pirja e duhanit, por flitet vetem demet dhe rreziqet qe na kanosen nga pirja e tij.
  Une personalishte nuk jam mendimit se duhani nuk eshte i demshem per shendetin tone, por njekohesishte nuk do te leja menjane as edhe anet pozitive qe ka duhani, per duhanpiresit:

  Me poshte po ju flas per te mirat e duhanit:


  a - Nje duhanpires, nuk munden qe ta vjedhin hajdutet, pasi ai kollitet tere naten!

  b - Nje duhanpires, nuk e kafshojne qente pasi ai gjithmone e ka shkopin me vete!

  c - Nje duhanpires, nuk plaket kurre pasi vdes i ri!

  d - Nje duhanpires, ka mundesi te beje me shume pushim gjate orarit te punes, pasi gjen shkak per te pire nje cigare!


  Keto ishin vetem disa nga te mirat qe na ben pirja e duhanit, ne te ardhmen do tju sjell edhe te tjera fakte te tjera te ngjashme me keto.

  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga Matilda prej Thu 27 Aug 2009, 00:06

  Hahahahahahahahahaaa.
  Me te vertete shume interesanteketo fakte, o shpirti_omel.
  Te gjithe mundohen te bejne propagande kundra duhanit, ndersa ti pro tij.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Nov 2009, 08:44

  Kisha ndermend ta leja duhanin, por tani nderrova mendje dhe nuk poe le. hahahahah


  ________________________________
  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... 478f843eb50393eb697b0b8
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:04

  Daniela shkruajti:Kisha ndermend ta leja duhanin, por tani nderrova mendje dhe nuk poe le. hahahahah

  Jo, jo Daniela, mos e bej nje gabim te tille, se me kalimin e kohes, do te kete edhe dobi te tjera per duhanpiresit.

  hahahahaaaa


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:43

  shpirti_omel shkruajti:
  Daniela shkruajti:Kisha ndermend ta leja duhanin, por tani nderrova mendje dhe nuk poe le. hahahahah

  Jo, jo Daniela, mos e bej nje gabim te tille, se me kalimin e kohes, do te kete edhe dobi te tjera per duhanpiresit.

  hahahahaaaa

  Ufff te hengert e mira more shpirti_omel, se na shkrive me keto te forta ti.
  Vetem vazhdo se je 1-sh fare je.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:17

  Epo, zgjateni paketen atehere, ta ndez edhe une nje cigare.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 08 Sep 2010, 02:03

  Edhe hajde me thuaj mua tani qe t'a le duhanin?! hahahahaaaa
  Do e pij edhe me shume ketu e tutja.
  LOL


  ________________________________
  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Pictur10
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Tue 28 Sep 2010, 00:19

  hahahahaaaaaa
  SHEFKI
  SHEFKI
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 53
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2011

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga SHEFKI prej Thu 17 Nov 2011, 13:43

  Kush eshte duhanxhi ta braktise me shpejt sa nuk eshte bere vonė
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga Armanda prej Fri 02 Dec 2011, 02:45

  Saimiri shkruajti:Edhe hajde me thuaj mua tani qe t'a le duhanin?! hahahahaaaa
  Do e pij edhe me shume ketu e tutja.
  LOL

  Hahahahahahahaaaaa, edhe mua po me prishet mendja ta nis ta pij duhanin.

  Sponsored content

  Gjerat pozitive per nje Duhanpires... Empty Re: Gjerat pozitive per nje Duhanpires...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 15:24