Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme.

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Empty Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme.

  Mesazh nga Administratori prej Sun 23 Mar 2008, 04:47  ________________________________
  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Pictur10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Empty Re: Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme.

  Mesazh nga Daniela prej Tue 22 Apr 2008, 00:09

  Hahahahahahahaaaaaaa...

  Hajde majmun hajde.
  E kercenka Hip hopin me mire se sa ata qe e kendojne.

  Kalofshi mire...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Empty Re: Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme.

  Mesazh nga Desperado prej Sat 01 Aug 2009, 21:48

  Po mua nuk po me duket si majmun mi e uruar, po me duket si Ari.
  hahahahaaaaa


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 34
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Empty Re: Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme.

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Mon 24 Aug 2009, 03:21

  Urime per vidion. Interesante dhe shume e lezetshme.


  ________________________________
  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Glitterfy071720T199D35
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Empty Re: Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:06

  Hahahahahahaaaaaa... Sa e lezetshme.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  Sponsored content

  Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme. Empty Re: Shikojeni kete vidion... eshte shume e lezetshme.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 13:29