Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Fotografi pėr tė qeshur...

  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 01:59

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Funny-picture-photo-cat-mary-cabbie2-pic
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 28 Jan 2010, 02:45

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Funny-pic


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 28 Jan 2010, 02:46

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Funny-01


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 10 Dec 2011, 02:36

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Funniest-picture
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 10 Dec 2011, 02:37

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 255222funny-wedding-photos8
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 10 Dec 2011, 02:39

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Tumblr_lvbmhqWFLr1qljg27
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 10 Dec 2011, 02:41

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Funny-and-Clever-Egg-Photography-2
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 10 Dec 2011, 02:42

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Funny-cute-cat-suit-img129c
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 05 May 2012, 11:28

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 1%20(122)


  ________________________________
  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Pictur10

  Sponsored content

  Fotografi pėr tė qeshur... - Faqe 13 Empty Re: Fotografi pėr tė qeshur...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sun 09 Aug 2020, 11:01