Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 07 Sep 2007, 11:26

  - Nė rrezik e nė nevojė, kush tė dojė le tė vrapojė...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Odeta prej Tue 15 Jan 2008, 01:31

  Hahahahahahaaaaaa

  Na shkrive fare me keto fjle te urta more Saimir.
  Po nga te ka shkuar mendja xhanem per keto lloj modifikimesh?

  Nejse se ishim me te vertete te bukura per nga
  menyra se si i ke lidhur


  kalofsh mire: lol


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Wed 30 Jan 2008, 02:54

  Urime Saimir.
  I ke modifikuar mjaft mire ato fjalet e urta me lart.

  Ja edhe nje tjeter nga une;

  - Gjume, gjume nate e dite qe te kursejme pak qirinjte...


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Feb 2008, 00:13

  Gurabardhesi shkruajti:

  Ja edhe nje tjeter nga une;

  - Gjume, gjume nate e dite qe te kursejme pak qirinjte...


  E bukur, fare edhe kjo...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 14 Feb 2008, 00:14

  - Kush rron vetem me shprese, vdes i shpresuar...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Sat 08 Mar 2008, 02:59


  -Grate bejne muhabet e burrat punojne...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 13 Mar 2008, 03:34

  Hahahahahahaahahaha...

  Jam shkrire duke qeshur me keto fjale te urta.
  Shume bukur i'a keni nisur, urime, urime.


  Ja po i postoj edhe une disa te castit...


  -Ata qe martohen heret dhe ata qe ngrihen heret kane lene lesht per gjume...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 13 Mar 2008, 03:35

  -Parlamentaret le te lehin, qente ecin perpara...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 13 Mar 2008, 03:36

  -Ai qe te rreh, me siguri qe eshte me i forte se ti...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Scarfa10
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Desperado prej Fri 14 Mar 2008, 00:15

  Urime, urime per temen.
  Modifikime me te vertete shume te bukura keto qe paskeni bere.

  Gjithe te mirat nga une.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Mon 17 Mar 2008, 02:00

  -Faji eshte per budallenjte, ndaj asnjeri nuk e merr persiper...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Odeta prej Thu 10 Apr 2008, 09:52

  Bukur, bukur ia keni nisur...
  Komplimentet e mia...

  Po e them edhe une nje:

  -Jeto sikur te jetosh gjithmone, puno sikur te vdesesh neser...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Daniela prej Tue 22 Apr 2008, 00:20

  Po nga i gjeni mor aman keto lloj modifikimesh se me shkrite se qeshuri?!...

  Nejse ne te vertete ishin shume te bukura per nga ana se si i keni perpunuar.

  Ju uroj pune te mbare ne vazhdim.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 30 May 2008, 02:28

  Ja edhe nje tjeter nga une:

  - Kushe nget shpejt gjen belane, por kush nget ngadale e gjen belaja...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 30 May 2008, 02:29

  - Trimi i mirė ta ēan ballin!...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 30 May 2008, 02:30

  - Mos i shiko gunėn, shikoji kuletėn!...


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Pictur10
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga fjolla-1 prej Sun 08 Jun 2008, 01:04

  Pershendetje
  Urime per keto modifikime.Shume te mira.

  Ja edhe une nje qe e kam degjuar.Sigurisht te modifikuar.
  -Benz , red bull e femer
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga fjolla-1 prej Sun 08 Jun 2008, 01:17

  Ja edhe disa te tjera

  -Shoku i mirė njihet nga lekėt!
  -Guri i rėndė ėshtė pėr themele!
  -Ku tė duket balta mė e ėmbėl se mjalta! Nė ēmendinė!
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 05 Jan 2009, 13:14

  Hahaahahhahahahaha.
  Te bukura keto modifikimet.

  Ja po i them edhe une disa te castit:

  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, ama kush gjen nje thesar nuk i'a ndjen fare per mikun...

  -Bashkimi ben fuqine dhe fuqija ben hatane...

  -Qaj hallet e komshiut, sepse hallet e tua medoemos qe i qan komshiu...

  -Gerrmo Tare gerrmo, se nje kokerr m**i do te gjesh...


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga adela prej Thu 23 Apr 2009, 23:54

  Komplimente per modifikimet dhe sarkazmat e lehta qe keni perdorur ne keto fjale te urta.
  Matilda
  Matilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : NY
  Profesioni : informatike
  Pikėt : 110
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/01/2009
  Humor : pa fund

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Matilda prej Thu 27 Aug 2009, 00:09

  Kodi:
  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, ama kush gjen nje thesar nuk i'a ndjen fare per mikun...

  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, por kush gjen nje thesar mund te gjeje me qindra miq...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 10 Nov 2009, 00:37

  Matilda shkruajti:
  Kodi:
  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, ama kush gjen nje thesar nuk i'a ndjen fare per mikun...

  -Kush gjen nje mik gjen nje thesar, por kush gjen nje thesar mund te gjeje me qindra miq...

  Shume bukur.


  ________________________________
  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Scarfa10
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:02

  -Qengji i bute pin dy nena, por ju se dini kete te rene, qe pin kopili tere kopene...


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 02:02

  shpirti_omel shkruajti:-Qengji i bute pin dy nena, por ju se dini kete te rene, qe pin kopili tere kopene...

  hahahahahahaaaaa. po nga po gjen keto aforizma more shpirti_omel?! gjithsesi urime se qenkan shume te bukura.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:41

  shpirti_omel shkruajti:-Qengji i bute pin dy nena, por ju se dini kete te rene, qe pin kopili tere kopene...

  Shume e qelluar kjo batuta.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"

  Sponsored content

  Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara... - Faqe 2 Empty Re: Fjalė tė Urta Popullore tė Modifikuara...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 11:31