Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga Alma prej Mon 14 Apr 2008, 22:21

  Pershendetje dhe miredita te gjitheve.

  Ne qofte se doni te mesoni se cfare emri keni ju ne Gjuhen Japoze, mundeni qe ta mesoni fare thjeshte...

  Ketu do t'ju paraqes alfabetin e gjuhes Japoneze dhe ju me pas mundeni qe te perktheni emrin tuaj...

  A- ka
  B- tu
  C- mi
  D- te
  E- ku
  F- lu
  G- ji
  H- ri
  I- ki
  J- zu
  K- me
  L- ta
  M- rin
  N- to
  O-mo
  P- no
  Q- ke
  R- shi
  S- ari
  T-chi
  U- do
  V- ru
  W-mei
  X-na
  Y- fu
  Z- zi


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga Alma prej Mon 14 Apr 2008, 22:23

  P.sh. emri im:

  Alma - Katarinka

  Provojeni edhe ju...


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga Daniela prej Tue 22 Apr 2008, 00:07

  Hahahahahahahaaaaaa...

  E lezetshme kjo gjuha Japoneze.

  Daniela - Tekatokikutaka

  Hajde emer qe paskesham une ne Japonishte hajde!
  As vete nuk e mbaj dot mend, pa lere me te tjeret...
  Haahahahahahahaaaa..

  Kalofshi mire...
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga fjolla-1 prej Tue 17 Jun 2008, 05:26

  Pershendetje Alma.
  Urime per temen shume te mire.
  Haahahahaha
  Fjolla-Iuzumotataka


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga Florida prej Sun 16 Nov 2008, 00:04

  Ndersa emri im qenka:
  -Lutamoshikiteka

  Hahahahahaaaaa


  ________________________________
  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... I52333634_17449
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 29 Dec 2008, 10:55

  Aman ore se mua m'a ngaterrojne emrin qe kam ne shqip e lere me, po ta kthej ne japonishte, qe oooleleleleleleee, ooleleleleleleleeeeeeee.
  Hahahahaaaa


  ________________________________
  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Scarfa10
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:14

  Nejse une po e provoj njehere me kete nickun qe jam ne forum:

  Shpirti_Omel = Aririnokishichiki_Morinokuta

  Hahahahahahaaaaaaaa... Hajde mbaje mend tani?!


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  SHEFKI
  SHEFKI
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 53
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 17/11/2011

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga SHEFKI prej Thu 17 Nov 2011, 14:22

  ha ha shume interesant ARIRIKULUMEKI

  Sponsored content

  A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu... Empty Re: A jeni kurioze te dini se si eshte emri juaj ne gjuhen Japoneze?! Atehere mesojeni ketu...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 13:37