Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Anektoda Per Bjondet.

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Anektoda Per Bjondet. Empty Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 05 Jan 2009, 13:25

  Duke ditur se Anektodat per femrat bjonde jane nga me te ndryshmet, ju ftoj te gjitheve qe te tregoni ndonje te tille ketu ne ket teme.

  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 05 Jan 2009, 13:28

  Nje bionde kur bie ne gjume merr dy gota. Nje me uje dhe nje te zbrazet. Pse?!
  - Se naten here here i pihet uje e here here jo.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 05 Jan 2009, 13:30

  - Si ja ndryshoni mendjen nje bjondeje?
  a: I fryni ne veshin e saj.
  b: I bleni nje tjeter birre.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Scarface prej Mon 05 Jan 2009, 23:42

  Nje bionde iken ne mishtore per te blere suxhuk. I thote shitesit "Ben nje meter suxhuk?!"
  - "Je ne terezi ti moj, se shesim me meter por me kile" - thot shitesi...
  - "mire"- ia kthen biondja. "Me jep pra nje kilometer"!!!


  ________________________________
  Anektoda Per Bjondet. Scarfa10
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Desperado prej Sun 11 Jan 2009, 02:35

  C'fare ben nje bionde ne mengjes?
  - Vishet dhe iken ne shtepin e vet.


  Cfare i thote kemba e djathte kembes se majte te nje bjondeje?
  -Asgje, pasi ato asnjehere nuk e takojne njera-tjetren.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Tigri prej Sat 17 Jan 2009, 01:52

  C'fare ndryshimi ka nje ferrari nga nje Bjoden?
  -Ferrarit pak vete i hypin
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Desperado prej Sun 25 Jan 2009, 10:46

  Ku qendron ndryshimi midis bjondes edhe gripit?
  Asnje ndryshim,me te dyja perfundon ne shtrat:


  Pse bjondet e lane deren hap kur bejne dush??
  Qe mos ti shof njeri nga vrima e celsit:


  Pse bjondia kur ulet ne kompiuter merr nje litar me vete??
  Mundohet te lidhet me internet:


  Cfare ndryshimi kane bjondia me titanikun?
  Ne titanik eshte dite sa persona kane hyp,te bjondia nuk i duhet:


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Desperado prej Sun 25 Jan 2009, 10:47

  Pse bjondja i mbyll syte para pasqyres?
  Qe te shohe veten si duket kur flen.

  Si betohet bjondia:?
  Jam e virgjer(per koke te kalamajve)

  Cfare shef kur shikon bjonden thelle ne sy?
  Pjesen e prapme te kokes:

  Pse biondinat vene nje kokerr sheqer nen koke para se te flene ?
  Qe ta bejne gjumin e embel !!!!!!!

  Pse bjondina kur lahet iken me vrap?
  Se ka perdorur shampo wash&go .

  Gjeja e Pare Qe Behet Kur Vdesin Bjonde?
  Ia bashkojne kembet edhe aty shkruan, me ne fund te bashkuara.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 32
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Mon 02 Feb 2009, 00:08

  Hahahahahaaaaaaaa.

  Shyqyr qe nuk jam bjonde te pakten


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Paula prej Mon 02 Feb 2009, 22:50

  Anxhela-2008 shkruajti:Hahahahahaaaaaaaa.

  Shyqyr qe nuk jam bjonde te pakten

  Edhe unaaa...

  hahahahahahahaahahahaaaaaa
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Tigri prej Thu 05 Feb 2009, 02:57

  Anxhela-2008 shkruajti:Hahahahahaaaaaaaa.

  Shyqyr qe nuk jam bjonde te pakten

  Me fat ju te dyja me lart. Ju ka pare zoti juve.

  Gjithsesi e kane egzagjeruar pak si shume kete punen e bjondeve me duket, pasi ne te vertete ato jane shume te zgjuara!

  Hihihihihihhh


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Odeta prej Mon 16 Feb 2009, 00:29

  Anxhela-2008 shkruajti:Hahahahahaaaaaaaa.

  Shyqyr qe nuk jam bjonde te pakten

  Gje e mire ama.


  ________________________________
  Anektoda Per Bjondet. ILoveYouAnimRvText
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Tigri prej Fri 20 Feb 2009, 00:07

  - Cfare mendon nje bjonde per nje kompjuter te ri?
  Nuk e pelqen sepse nuk arrin te gjeje kanalin televiziv Nente.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sat 21 Mar 2009, 21:50

  - Cfare thote nje bjonde kur ju i fryni ne vesh?
  "Faleminderit per rifurnizimin!"


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...

  Sponsored content

  Anektoda Per Bjondet. Empty Re: Anektoda Per Bjondet.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 08 Aug 2020, 19:37