Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 01:53

  Pershendetje te gjitheve.
  Duke qene se tema ''Barsaleta per te qeshur 1'' eshte bere disi pak e gjate per nga numri i pergjigjeve, mendova qe te hapja nje tjeter teme te ngjashme, domethene pjesen e dyte te kesaj teme...
  Ashtu sikurse ne temen e pjesen e pare, edhe ne kete teme do te keni mundesine qe te postoni dhe njekohesishte edhe te mund te lexoni Barsaleta nga me te ndryshmet...

  Lexim te kendshem...


  Me respekt: Scarface...


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 01:57

  Nje dite djali vete e i thote te atit:
  -O babi, o babi, mua me pelqen goca komshijes tone.
  -Jo, jo i thote babaI s'ke pune me gocen e komshies, pasi i bie ta kesh moter.
  -Hmmm thote djali, dhe vete i thote mamase:
  -O ma, o ma, mua me pelqen goca komshies, por me tha babi, jo se i bie ta kem moter...
  -Ik pa merak i thote mamaja te siguroj une qe nuk e ke gjo, po sdi gjo babi...


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 02:00

  Ishte java fundit e shkolles dhe nje klas e nje gjimnazi kishin provim ne praktik sexuale te nesermen.
  Pergatituni mir i thot presori, pa tjeter ja kthejn kto..
  E nejse erdhi dita provimit, tashi ne klas do u futshin me cifte nga 2. Gjithsej ishin 5 cifte.
  Futet cifti par e bojn, jo keq i thot presori 7.
  Futet cifti dyt e bojn, mir i thot presori 8.
  Futet cifti treT e bojn, shum mir i thot presori 9.
  Futet cifti katert e bojn, shkerqyshem i thot presori 10.
  Tashi presori po priste per ciftin e pest po ato spo vijshin, prit e prit presori kur nigjo ca ulerima
  ka bangat e funit, shko me pa car kishte, kur shef cunin dhe gocen e ciftit pest, cuni po i binte me dor dhe goca po u prishte me gishta...
  "C'far boni ju mer" i thot presori?!
  -kto ja kthejn:
  -"SA PER I 5 O PRESOR"


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 02:03

  Dy police do shkonin me te njejten femer.
  Paraprakisht ajo u jep nga nje prezervativ .
  Po ky pse duhet?.. pyesin policet .
  Qe te mos mbetem une me barre u kthehet ajo.
  Pas dy ditesh policet takohen me njeri tjetrin dhe njeri thote:
  Po te doje te mbetet me barre, po te doje jo, une po e heq prezervativin se plasa!...


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 02:04

  Tre zezake ne nje avion i cili kishte difekt dhe ishte duke rene po bisedonin me njera tjetren se cdo benin qe te kishin mundesi te identifikoheshin nese avioni do shperthente.
  E para thote.
  -Une do vesh nje pale breke te verdha qe kur njerezit te vijne te dukem si diell e te me dallojne.
  E dyta thote.
  -Une do vesh breke roze sepse shumica e skuadrave te shpetimit jane meshkuj dhe terhiqen nga ngjyra roze.
  E treta thote, se sdo vishte breke fare.
  Pse e pyesin shoqet.
  Sepse ua kthen ajo gjeja e pare qe kerkojne njerezit ne nje avion te rrezuar eshte Black box (Kutija e zeze).


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 02:05

  Gjykatesi pyet hajdutin:
  - Kur po vidhje nuk mendove pak per gruan dhe femijet?
  - Posi jo, Z.Gjykates, por ne ate apartament nuk kishte asgje per ta.


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 02:07

  Nje grua e re shkon tek fallxhori :
  - Pese vjet me pare- i thote -erdha dhe u konsultova tek ti. Atehere me the se do kem nje burre edhe pese femije.
  - E c`ndohi?- e pyeti fallxhori.
  - Ajo qe the u vertetua: kam pese femije! Tani dua ta di se kur do te kem burre ?!!?


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 02:07

  Burri:
  -Sivjet do te bejme pushime te zgjuara
  Gruaja:
  -Pse s'do vish ti?


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 23:20

  Nje polic po hapte nje grope nje shoku i vet kalon aty dhe e pyet:
  -Pse po e hap kete grope?
  -Na ka thene shefi te dalim fotografi nga mesi e siper.
  Kthehet i njejti polic dhe e sheh shokun e vet qe po hapte edhe tre gropa te tjera dhe e pyet :
  -Mire nje grope e mora vesh perse po e hap, po kater perse te duhen ?
  -Shefi me ka thene qe duhen kater cope.


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 23:21

  Njė grua e moshuar i afrohet policit tė komunikacionit dhe e pyet:
  - Ju lutem, mund tė mė tregoni se cilrrugė mė shpie mė sė shpejti deri nė spital?
  - Kalo nėpėr kėtė shesh symbylltazi dhe do tė jesh atje brenda pesė minutave.


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 23:21

  More, Hasan, i ke premtuar gruas tėnde se nuk do t`i shkosh nė shtėpi i dehur?
  -Posi jo more, madje po e mbaj premtimin: sot bėhen dhjetė ditė qė unė nuk shkel fare nė shtėpi.


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 23:22

  Polici dhe djali
  Nje polic pyet djalin
  - Cfare do behesh kur te rritesh?
  - Polic babi
  - Shume mire se kjo eshte nje pune e vleresuar nga te gjithe,por ka nga ato qe jane inteligjente dhe ka nga ato qe jane TOK TOK (i bie tavolines)
  - O ba ra dera
  - Rri se e hap une


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Sat 26 Jul 2008, 23:22

  Pleshtat
  Dy pleshta dalin nga kinemaja. Njeri qe i thote shokut:
  - Do ikim ne kembe apo marrim ndonje qen?


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Desperado prej Tue 05 Aug 2008, 22:32

  Bataljoni i humbur...

  Ishte njona po ishte derr ku**e dhe s'kishte lon njeri pa e provu.
  Edhe shkon nje djal i ri hajt mo po shkoj dhe une ta provoj i her
  edhe vazhdo vllai fut ai hic ajo se nite fare fut doren prap hic ajo,
  fut komen hic prap ajo, kur nxjerr komen i ngel kepuca brenda, boooooooo thot
  -me ngeli kepuca brenda, edhe fut koken vllai kur shef mrena i gjeneral.
  -dhe i thote:
  - o gjeneral a ma ke pa gjo kepucen time mer ti?!
  I thot gjenerali:
  - ik mer rrot k***, une kam i muj qe kerkoj bataljonin.....


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Desperado prej Tue 05 Aug 2008, 22:35

  Dieta e burrit...

  Nje grua i thote mikeshes se vete :
  - Afro tre muaj me pare vendosa te ve ne diete burrin tim .
  Tani per dreke dhe per darke i pergatis vetem -ot. -otat jane nje ushqim ideal per shendetin .
  - Po nuk te thote gje kur shikon ti serviren per te 100-den here , vetem -ota? -e pyet mikesha.
  -Ah jo asgje syte e tij jane bere te bute e te kuq e veshet i jane zgjatur .


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Desperado prej Tue 05 Aug 2008, 22:37

  Nje djale ne makine me nje shoqen e tij te liceut, e pyet nje fshatar plak :
  - Me fal ku te con kjo rrugice qe kalon permes pyllit?
  Fshatari duke qeshur i thote:
  - Drejt marteses ore mik!


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Desperado prej Tue 05 Aug 2008, 22:39

  Hot dog...

  Nje fshatar shkoi per here te pare ne jeten e tij ne Rome, per te vizituar Sallonin e bujqesise.
  Ne kohen e drekes, afrohet tek nje vend ku shiteshin panine.
  - A deshironi nje hot-dog, e pyet shitesi .
  - Po i pergjigjet fshatari.
  Kur e merr paninen e pyet shitesin:
  - Si perkthehet << hot-dog>>?
  - Qen i nxehte i thote ai.
  Fshatari shikon me fytyre te prishur , sanduicin e gjate e te skuqur midis fetave te bukes e i thote shitesit:
  - Po ti nuk gjete ndonje pjese tjeter te qenit, po me dhe kete ?!


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 01 Sep 2008, 22:24

  Merr nje Amerikan nje mi the e fut ne shishe me viski
  Rusi merr nje mi e fut ne shishe me vodka
  SHQIPTARI merr nji mi the e fut ne shishe me Raki
  Amerikani perzie shishe dhe ngjerr minin jasht, del mini duke pertitur GIPITIEMVSY
  Ngjerr Rusi mimim nga shishja del mini duke kenduar ALIKAKALI KAKA LI KAKALI
  TANI ngjerr SHQIPTARI minin dhe del mini duke thirrur me te madhe : KU ESHTE MACJA SE
  DU ME E KAP ME ZOR


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 01 Sep 2008, 22:27

  Prej disjavesh nje djalosh shume i druajtur cdo mbremje shkonte per vizite tek nje vajze terheqese .
  Rregullisht rrinte ne te njejtin vend: ulur ne divan dhe te kapur dore per dore, shikonin TV deri ne fund te programeve.
  Pas kesaj djali ngrihej e ikte.
  Nje mbremje me ne fund ai e mori guximin dhe i th:
  - Kristina, prej kohesh kam dashur te te kerkoj dicka...
  -Po thuaje --mermeriti vajza e cmendur nga gezimi .
  Dhe djali vazhdon:
  -Kur do te vendosesh qe ta rregullosh antenen qe te kape dhe kanalin 5 te ITALIANIT...


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 01 Sep 2008, 22:31

  Gruaja Llafazane...


  Nje burri i thonin shpesh se e kishte gruan llafezane.
  Dhe ky per ta vertetuar kur u shtri ne mbremje ne shtrat vendosi dhe nje koker veze.
  Kur u ngit ne mengjes i thote gruas o grua o grua shiko paskam ber veze.
  Vjen gruaja dhe i thote burr qe te bej veze nuk kam par ndonjeher une.
  I thot burrri leri muhabetet po shiko se mos na dell fjala dhe eshte turp thone njerzit
  ja ky qe ka ber veze, i thot gruaja mos kij merak more.
  Dhe sa del burri per ne pune gruaja shkon menjeher te komshija dhe ja thote, merr lajmi dhene,
  dhe e merr vesh mbreti. I thone burrit duhet te shkosh te mbreti se te ka kerkuar,
  burri habitet dhe thote c'ne mbreti mua?
  Dhe vendos te shkoj. Sapo hyn ne pallat i del perpara mbreti dhe i thote:
  -TI JE AI QE KE BER 101 KOKRRA VEZE?


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 01 Sep 2008, 22:35

  Mesuesja ne nje shkolle gabelsh duke i thene gabeleve te vegjel :
  - UNE LAHEM
  - TI LAHESH
  -AI/AJI LAHET , cfare kohe eshte?
  Dhe te gjithe femijet njekohesisht u pergjigjen
  - E DIELEEEE...


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 08 Sep 2008, 21:27

  nje dite lepuri vendos te beje gare me breshken.
  lepuri kishte nje benz 600,
  ndersa breshka nje motorr kawasaki 500 kb.
  vazhdojne garen, dhe po kryesonte breshka!
  kur pa pritur kalon lepuri i pari.
  pa kaluar shume kohe, breshka e kalon perseri lepurin.
  ku kishin per te pershkuar edhe 1/4 e rruges per te perfunduar garen, lepuri ishte i pari, dhe po ecte me te pestin, qe nga starti i gares!
  kur fap ne nje kthese te rrezikshme e kalin breshka.
  pa kaluar as 2 minuta, lepuri e sheh breshken te ndaluar, ne nje cep te rruges, dhe qe po e godiste motorrim me shkelma, nga inati!
  per kuriozitet, lepuri, ndalon dhe e pyet:
  perse e godet motorrin moj? me ate motorr ti me kalove mua,
  dhe mund te kishe fituar edhe garen !
  e di e di, i pergjigjet breshka.
  por po e godas nga inati, sepse qe nga fillimi i gares,
  nuk po i fus dot te dytin...!!!


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 08 Sep 2008, 21:28

  Polici...
  nje djale i vogel, kishte dale ne tarace te pallatit,
  kishte zberthyer pantallonat, dhe po shu****te.
  ne ate cast poshte ne rruge, shfaqet nje polic i cili e sheh
  djalin e vogel, se cpo bente!
  djali me te shpejte, ndalon te shu****rin,
  gje qe e ben policin kurioz, dhe e pyet djalin.
  polici :- perse e ndalove shu**en ore?
  djali :- jo more! do te me kapesh ti per shu**e, dhe te me hedhesh poshte......!!!!!


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 08 Sep 2008, 21:28

  Doktori dhe doktoresha...

  Pasi kishin bere dashuri, tashme po benin muhabet me njeri tjetrin.
  Ne bisede e siper, doktori i thote doktoreshes:
  doktori :- ve bast qe ti je gjinekolloge?
  doktoresha :- ua, nga e gjete?
  doktori :- e pashe gjate seksit, se punoje shume mire me duarte.
  doktoresha :- veme bast, qe ti je mjek tek narkoza?
  doktori :- po ti, si e gjete?
  doktoresha :- sepse kur me fute, nuk e ndjeva fare...!!!


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 08 Sep 2008, 21:31

  Cifti dhe plaku...

  nje cift i dashuruar, po bente dashuri nen nje pishe, tek
  kodrat e liqenit artificial.
  aty kalon nje plak, i cili degjon zerin e vajzes qe bebte,
  ah...ah.....ah.........ahhhhh !
  plaku i afrohet ciftit, dhe e prek vajzen me bastunin e tij,
  duke i thene:
  nuk eshte ah moj bije, por eshte pishe....!!!


  ________________________________
  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Scarfa10

  Sponsored content

  Barsaleta pėr tė qeshur 2... Empty Re: Barsaleta pėr tė qeshur 2...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 02 Jun 2020, 09:55