Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan?!

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan?! Empty Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 23 Jun 2010, 00:06

  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan:

  1. Nxjerr laptopin nga ēanta;
  2. Hape ngadalė dhe qetė;
  3. Ndize (turn it on);
  4. Sigurohu qė personi afėr teje ėshtė duke shikuar nė ekranin tėnd;
  5. Pastaj hape internetin
  6. Mbylli sytė dhe ngrije kokėn nė drejtim tė qiellit
  7. Merr frymė thellė dhe kliko nė kėtė link

  http://www.thecleverest.com/countdown.swf


  ________________________________
  Si ta luash mendsh personin qė ėshtė ulur afėr teje nė aeroplan?! Pictur10

   Ora ėshtė Sat 08 Aug 2020, 19:29