Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  20 Ndryshimet mes Kompjuterit dhe Dashnores...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  20 Ndryshimet mes Kompjuterit dhe Dashnores... Empty 20 Ndryshimet mes Kompjuterit dhe Dashnores...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 26 Oct 2010, 02:37

  20 Ndryshimet mes Kompjuterit dhe Dashnores...


  1 – Kompjuteri nuk merret fare me paraqitjen tende te jashtme…
  2 – Kompjuteri nuk nervozohet, nese nuk I pergjigjeni menjehere…
  3 – Kompjuteri ju pret gjithnje, dhe nuk merzitet aspak…
  4 – Kompjuteri nuk ka ndonje dite te vecante, dhe kerkon tia festosh…
  5 – Kompjuteri nuk ju ben krahasime me perdoruesit e tjere…
  6 – Kompjuteri nuk xhelozon kurre, nese keni apo jo nje tjeter kompjuter…
  7 – Kompjuteri nuk ju flet kurre per martese…
  8 – Kompjuteri nuk ju pyet se me ke u takuat dhe biseduat sot…
  9 – Kompjuteri nuk do tia dij nese jeni apo jo te martuar…
  10 – Kompjuteri te pakten e ka nje buton per ta fikur, nese ju merzit…
  11 – Kompjuterin mundeni tjua jepni qe ta perdorin shoket…
  12 – Kompjuteri nuk i var turinjte kur ktheheni vone ne shtepi…
  13 – Kompjuteri nuk ju dergon zile apo merr ne tel 100 here ne dite…
  14 – Kompjuteri te pakten ka garanci…
  15 – Kompjuterit nuk ofendohet, nese e shan…
  16 – Kompjuteri kurre nuk ju kerkon llogari se perse u vonuat…
  17 – Kompjuteri nuk ju pyet asnjehere se sa femra punojne ne zyren tende…
  18 – Kopjuteri ju mbetet besnik per tere jeten…
  19 – Kompjuteri nuk ju pyet nese eshte i buku apo jo…
  20 – Kompjuteri nuk mbetet hatri, nese i thua s’te dua me…


  LOL LOL LOL


  ________________________________
  20 Ndryshimet mes Kompjuterit dhe Dashnores... Pictur10

   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 13:13