Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Foto te levizshme per te qeshur.

  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 29 Oct 2008, 10:37

  Ne kete teme do te postoni dhe gjithashtu do te shihni vetem foto qe levizin (Animation Gif's).

  Shpresoj qe tju pelqejne sadopak, fotot te cilat do te mund te gjeni ne kete teme.

  Shikim te kendshem dhe gjithe te mirat.


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 29 Oct 2008, 10:40

  Me siguri qe do jete duke degjuar Hip Hop...

  Foto te levizshme per te qeshur. Beta1510


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 29 Oct 2008, 10:42

  Kjo macja po ben stervitje, pasi do te ndeshet
  per titullin kampion bote per peshat e renda...

  Foto te levizshme per te qeshur. 19dw210


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 29 Oct 2008, 10:45

  ...dhe se fundmi del ne rruge motorri i ri me kater rrota
  i quajtur ''MotorrLope''.
  Eshte nje prodhim Japonez dhe pritet qe te thyej rrekord
  te ri ne tregum nderkombtar...

  Foto te levizshme per te qeshur. 58610


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 29 Oct 2008, 10:48

  A ka njeri qe te numuroje dot, se sa pompa
  do te beje kjo kotele?!
  Ne qofte se dikush mund t'a beje nje gje
  te tille, pa me te voglin dyshim do te futet
  ne librin e Rekordeve Gines...

  Foto te levizshme per te qeshur. 6h7jfp10


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 29 Oct 2008, 10:52

  Po kete lloj menyre per te mbushur kaushet e akulloreve, a e dinte
  ndokush me perpare?!...


  Foto te levizshme per te qeshur. 48610


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Wed 29 Oct 2008, 10:57

  Eh cu prish dynjaja more shoke!
  Edhe lopa ka filluar te punoje duke
  bere bere striptizem ne night club...

  Foto te levizshme per te qeshur. Dancin10


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 31 Oct 2008, 00:52

  Foto te levizshme per te qeshur. Cat3kd10
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 31 Oct 2008, 01:04

  Foto te levizshme per te qeshur. 1057-510
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 31 Oct 2008, 01:05

  A e dinit qe edhe lepujt kane nevoje
  per masazh?!...

  Foto te levizshme per te qeshur. 2510
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 31 Oct 2008, 01:07

  Foto te levizshme per te qeshur. 960ebc10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Tue 18 Nov 2008, 01:50

  Sa nxenes i rrezikshem ky!!!

  Foto te levizshme per te qeshur. 416er4


  Edituar pėr herė tė fundit nga Scarface nė Tue 18 Nov 2008, 01:55, edituar 1 herė gjithsej


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Scarface prej Tue 18 Nov 2008, 01:52

  Hajde Bos, hajde...

  Foto te levizshme per te qeshur. 532fn5


  ________________________________
  Foto te levizshme per te qeshur. Scarfa10
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Tigri prej Tue 18 Nov 2008, 23:27

  Po keshte lloj sporti kishit pare ndonjehere?!

  Foto te levizshme per te qeshur. 566mf1
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Tigri prej Tue 18 Nov 2008, 23:29

  Ky eshte modeli i fundit i IPod Apple...

  Foto te levizshme per te qeshur. 588mu7
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 08 Dec 2008, 07:30

  Foto te levizshme per te qeshur. 78d69f40906679a976dc4d4ai2


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga shpirti_omel prej Mon 08 Dec 2008, 07:36

  Foto te levizshme per te qeshur. Scaled.php?server=521&filename=wco7pethbr4


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Paula prej Tue 27 Jan 2009, 09:57

  Shume t'bukura fotot, vazhdoni keshtu.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:48

  Foto te levizshme per te qeshur. 1269603210_cat-vs-laser
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:49

  Foto te levizshme per te qeshur. 123453001
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:53

  Foto te levizshme per te qeshur. Spidiesense5euth4
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:29

  hahahaha, se e bukur kjo e fundit.

  Sponsored content

  Foto te levizshme per te qeshur. Empty Re: Foto te levizshme per te qeshur.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 14 Jul 2020, 14:05