Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Empty Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 22 Aug 2007, 04:46

  Pėrshėndetje tė gjithėve.

  Nė radhė tė parė, do tė kisha dėshirė qė t'ju paralajmėroja
  pėrpara se tė vazhdojmė me postimin e mesazheve nė kėtė
  temė:
  Duke qene se jemi ndodhemi nėnforumin *Tė qeshim pak*,
  temat dhe mesazhet qė postohen kėtu, kanė si qėllim vetėm
  anėn e humorit dhe tė sarkazmės, ndaj kam dėshirė qė asnjėri
  prej jush tė mos i marrė postimet e kėsaj teme serioze apo
  personale pasi qėllimi i kėtyre postimeve nuk ėshtė nė asnjė
  mėnyrė, ofendimi apo pėrbuzja e askujt...

  Shpresoj qė asnjeri tė mos keqkuptohet nga postimet nė vazhdim...

  Ju faleminderit shumė pėr mirėkuptimin tuaj tė sinqertė.


  Gjithė tė mirat nė jetė dhe kalofshi ēaste sa mė tė kėndshme nėn
  shoqėrinė e forumit tonė dhe tė anėtarėve tė tij...


  ________________________________
  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Empty Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 22 Aug 2007, 04:50

  Ja po e nis unė i pari:

  Arkitekt:-- i thuhet personit qe nuk eshte aq i zoti, per tu bere inxhinier...

  Diplomat: -- jane ato persona qe te thone *vafsh ne djall*,
  ne nje kohe , kur ti sa me zi pret qe te shkosh...

  E lehte: -- i thuhet nje femre qe s'do tia dije fare per moralin...

  Intelektual: -- individ i afte, per te menduar me shume se dy ore, per diēka qe s'ka te beje aspak me temen...


  ________________________________
  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Pictur10
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Empty Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 01 Dec 2009, 02:20

  Politikan - Mashtrues dhe Hajdut me shkolle te larte.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Empty Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 01:53

  shpirti_omel shkruajti:Politikan - Mashtrues dhe Hajdut me shkolle te larte.

  e bukur kjo, bravo shpirti_omel.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Empty Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:19

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... 65738


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...

  Sponsored content

  Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės... Empty Re: Fjalor Shqip - Shqip me shpjegim tė kuptimit tė fjalės...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 08 Aug 2020, 19:34