Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  SHIGJETAT (Barsaleta)

  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 07 Sep 2007, 07:55

  NJe pijanec i dehur tape,po kalonte ne rrugen njekaheshe.Papritmas e ndali polici.
  -Zoteri,ju po hini rruges njekaheshe,e paralajmeroi polici!A nuk po i shihni shigjetat?
  -More zoteri polic,une nuk po i shoh as indianet,e ju me pyesni per shigjetat-ia ktheu pijaneci!!!
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga shaban cakolli prej Mon 21 Jan 2008, 04:51

  UNĖ JAM E SHURDHĖR
  Njė djalė po pėrtypte ēamēakėz,kurse njė plakė aty pranė vetėm e shiqonte.Pas pak plaka i tha:-Mė kot mė flet biri im,unė nuk dėgjoj fare,sepse jam eshurdhėr.
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga Daniela prej Tue 22 Apr 2008, 00:17

  shaban cakolli shkruajti:UNĖ JAM E SHURDHĖR
  Njė djalė po pėrtypte ēamēakėz,kurse njė plakė aty pranė vetėm e shiqonte.Pas pak plaka i tha:-Mė kot mė flet biri im,unė nuk dėgjoj fare,sepse jam eshurdhėr.

  Hahahahahahahahahahaaaaaaaaaaa.
  O zot sa kam qeshur me kete barsalete.

  Te lumte shaban.
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 23 May 2008, 23:37

  UDHĖTIMI
  Njė grua hyri nė njė agjenci turistike.
  -Kemi menduar qe pushimeve tė udhėtojmė pėr nė Boston.-Sa do tė na kushtoj?
  -Kjo varet se ku banoni.
  -Aha,ne banojmė kėtu afėr jush!
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 23 May 2008, 23:40

  KRETA
  Dy vajza bisedonin rreth pushimeve.
  -Ku ishit nė pushime?
  -Nė Kretė.
  -Ku i bie ky vend?
  -Nuk e di:Ne udhėtuam me aeroplan!
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 23 May 2008, 23:43

  HAJNI
  -Kam dėgjuar se ta kanė vjedhur makinėn.
  -Po dhe mė vjen keq pėr hajnin e gjorė!
  -Pėrse?
  -Sepse i duhet shumė kohė pėr ta riparuar!
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 62
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga shaban cakolli prej Fri 23 May 2008, 23:47

  SHĖTITJA
  -Do tė ishte mirė qė qdo ditė tė shetisni nga njė orė,e kėshilloi mjeku pacientin.

  Para,apo pas pune?-pyet pacienti.
  -Pse ē“jeni me profesion?
  Postier-pėrgjigjet pacienti.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga fjolla-1 prej Mon 09 Jun 2008, 23:02

  Pershendetje shaban cakolli.
  Vertet per te qeshur keto barsoleta.

  Mirupafshim.

  Sponsored content

  SHIGJETAT (Barsaleta) Empty Re: SHIGJETAT (Barsaleta)

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 08 Aug 2020, 19:24