Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė


Zona e Argėtimit

   
ForumTematMesazhet
Asnjė mesazh i ri

Tė qeshim sebashku

Tė qeshim sebashku

Thonė se e qeshura tė zgjat jetėn, atėherė ejani mblidhemi kėtu dhe tė qeshim tė gjithė sėbashku dhe tė largojmė sadopak streset dhe problemet akuale tė ditės qė n'a mundojnė pa masė...

Kėtu do tė gjeni dhe do tė jeni tė lirė tė postoni, humor, barsaleta, qyfyre dhe batuta, nga mė tė ndryshmet me qėllimin kryesor qė tė qeshim tė gjithė sėbashku...
E shumė gjėra tė tjera qė bėjnė pėr tė qeshur njė person...

Moderatorė: Bordi Drejtues


311085Barcaleta
Thu 07 Jan 2016, 07:07
ajo goca Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjaegjėza, Kuize & Lojra

Gjaegjėza, Kuize & Lojra

Kuize dhe Gjaegjėza qė nė thelbin e tyre kanė pėrgjigjen e fshehur.
Mjafton njė pėrqėndrim i hollė  dhe ē'do gjė ėshtė e qartė e gati pėr t'u shprehur.
Na ishte seē na ishte...... E gjeni dot...?!?!?!?!
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

17200gjeegjeza
Thu 06 Feb 2014, 23:07
girl1230 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Tema tė lira (Chit - Chat)

Tema tė lira (Chit - Chat)

Shumė fjalė, shumė ide, shumė mendime, por vallė a kuptohen tė gjitha ?!! Njė formė e re komunikimi, pse jo provoni tė bashkėbisedoni dhe nė kėtė mėnyrė se mbase ju pėlqen mė shumė...
 
Moderatorė: Bordi Drejtues

741397Femrat pyesin - Djem...
Thu 22 Oct 2015, 18:35
Administratori Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Votime dhe Sondazhe

Votime dhe Sondazhe

Nė kėtė nėnforum, do te keni mundesi qė merrni pjesė nė Votime dhe Sondazhe te ndryshme tė paraqitura nga anėtarėt e ketij forumi...

Votoni edhe ju, dhe shihni se sa dhe pėr ē'farė kanė votuar edhe tė tjerėt para jush...

 

Moderatorė: Bordi Drejtues


40187Mendoni se paraja es...
Sun 17 Feb 2013, 01:47
fran pjetergjokaj Shiko mesazhin e fundit

Recently shared images

Statistikat

   
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjė
26 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 26 vizitorė
Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Birthdays
Birthdays

Users having a birthday today : agroni (57), lutfi jashari (35), moza (44), raifkashtanjeva (64)
Users with a birthday within the next 7 days: anila (34), antonpepkolaj (30), arbnora (39), barbi (31), dashja (34), Drin (37), eda tahiri (52), emi (34), ermira rusi (61), fatjona dollani garuli (43), fega (36), Flakaresha (33), granitss (30), ilazjashari (44), ilfete (48), Jeta ime (50), Lela (55), lent_baci (33), luan berisha (52), lulja27 (43), LUNDRON (60), Memedheu (44), mira hajdari (46), Mirlinda (32), nazmi xhepa (59), nazmi. xhepa (59), sanije plakaj (63), semi (44), sheqja (45), shqipe (49), SyKaltra (40), tahir (55), valdeta (35), Vasil Marku (68), viola69 (55), wurthmatematika (48), zhan pol sarteri (34)

Forthcoming Calendar linked topics within the next 5 days
CalendarThere are no forthcoming calendar linked topic
Statistikat
Statistikat

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 16554 artikuj

Forumi ka 2650 anėtarė tė regjistruar

Anėtari mė i ri Xhuliana

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 131 mė Thu 08 Nov 2012, 06:09  • Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
  • Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
  • Forumi ėshtė Kyēur Forumi ėshtė Kyēur
Ora ėshtė Sun 25 Feb 2024, 00:29