Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise

  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise Empty Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:09

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise.

  Alfabeti i Dashurise vijon si me posht:

  A -E don me zemer
  B -Besnik /e esht
  C -Bukurosh/e esht
  Ē - Ē'mendet per ty
  D- Deshiron me fol me ty
  DH -Nuk te tradhton
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  Ė- Han e pin veq per ty mendon
  F- I pelqen sjellja e juaj
  G- Te ruan vetem ty
  GJ -I pelqejn stili i juaj
  H- Ka deshir met ndegju kur fol
  I- Mendon me kalu me ty
  J -Eshte gjeloz/e
  K- Nuk deshiron me kalu pa te njohur
  L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
  M -Qan kur nuk del ne takim
  N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
  NJ- Seriozisht e ben te lumtur
  O- Te lyp por nuk te gjen
  P- I pelqejn syt edhe buzet e tua
  L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
  LL- Oren e harron kur del ne takim
  Q -Te ndjek mbas
  R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  RR -Seriozisht te don
  S -Ka deshir me pas fotogarfin tende
  SH- Deshiron met pas ne qetsi
  T -Te pelqen trupi i saj /tij
  TH -Ty te ben shum te lumtur
  U- Ti edon por nuk ja tregon
  V -Ne shkoll te ka pa por nuk flet me ty
  X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
  XH -Keni me pas lumturi gjat jetes
  Y- Ti me teper e enderron
  Z- Gjithmon i interson per ty
  ZH -Nuk beson


  ________________________________
  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise 478f843eb50393eb697b0b8
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise Empty Re: Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:11

  D- Deshiron me fol me ty
  A -E don me zemer
  N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
  I- Mendon me kalu me ty
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  L -Te thot ste du por tranohet mbas teje
  A -E don me zemer


  ________________________________
  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise 478f843eb50393eb697b0b8
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise Empty Re: Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise

  Mesazh nga alexandramalaj prej Fri 31 Aug 2012, 15:56

  A -E don me zemer
  L- Njeri shum i ndershem dhe serioz
  E- Tranohet kur te shef por nuk te tregon
  X -Ty te pelqen te folurit dhe qeshurit e saj / tij
  A -E don me zemer
  N- Rrin i /e vetmuar dhe mendon per ty
  D- Deshiron me fol me ty
  R -Te lyp ne qdo an po ste gjen dot
  A -E don me zemer

  Sponsored content

  Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise Empty Re: Shkruaj emrin tend ne Alfabetin e dashurise

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:16