Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Kete apo ate?!

  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Kete apo ate?! Empty Kete apo ate?!

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 01:49

  Kete apo ate?

  P.Sh: Lekun apo mendjen?
  pergjigja - Mendjen.
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 01:49

  Kripen apo sheqerin?
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:33

  Sheqerin.

  -Mollen apo Pjeshken?!


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:48

  Mollen.

  Diellin apo Henen?
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:33

  Diellin.

  Torten apo Bakllavane?


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:32

  Bakllavane mi.

  Leket apo Fatin?


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 31
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Romina prej Tue 19 Jan 2010, 00:27

  Fatin

  Vetmine apo Shoqerine?
  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Bjondina prej Tue 19 Jan 2010, 01:39

  Shoqerine.

  Filmat apo Muziken?
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 03:57

  Filmat
  Qarja apo Qeshja?

  1- Te qash te henen dhe te qeshesh gjithe javen apo
  2- Te qeshesh te henen dhe te qash gjithe javen.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Administratori prej Fri 29 Jan 2010, 10:32

  1- Te qaj te henen dhe te qesh gjithe javen


  Birren apo Veren?


  ________________________________
  Kete apo ate?! Pictur10
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Tigri prej Sat 06 Feb 2010, 01:19

  Birren

  Shiun apo Diellin?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 06 Feb 2010, 03:01

  Diellin

  rahati apo argetim?
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Marsela prej Sun 07 Feb 2010, 11:25

  Rehati.

  Kinemane apo Teatrin?
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:38

  Kinemane.

  Detin apo Liqenin?
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:05

  Detin.

  Dashurine apo parate?


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga dANJELA prej Sun 28 Mar 2010, 00:16

  Dashurine.

  Vapen apo te ftohtit.
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Sara prej Tue 30 Mar 2010, 23:29

  Vapen.

  Kafene apo cajin?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Scarface prej Mon 02 Aug 2010, 09:11

  Kafen.

  Pranveren apo Vjeshten?


  ________________________________
  Kete apo ate?! Scarfa10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Daniela prej Sat 07 Aug 2010, 02:02

  Pranveren.

  Grua apo dashmore?!


  ________________________________
  Kete apo ate?! 478f843eb50393eb697b0b8
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 34
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Vranakondi prej Mon 09 May 2011, 11:30

  Grua

  Burr apo Dashnor?
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga megan prej Mon 09 May 2011, 18:37

  Burre
  Beqar\e apo i\e martuar?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 11 May 2011, 00:09

  Beqar.

  Punen apo pushimin?


  ________________________________
  Kete apo ate?! Pictur10
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 51
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Wed 11 May 2011, 00:15

  pune

  ...qeleshe apo kaskete...


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Administratori prej Wed 11 May 2011, 00:17

  Qeleshen.

  Kafen apo cajin?


  ________________________________
  Kete apo ate?! Pictur10
  gjeto gjetani
  gjeto gjetani
  Mik i Forumit.
  Mik i Forumit.

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 51
  Pikėt : 326
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/05/2011

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga gjeto gjetani prej Wed 11 May 2011, 01:04

  Ēajin.......

  nga lulet apo indian......


  ________________________________
  Geg' e tosk', malsi, jallia
  jan' nji komb, m'u da, s'duron;
  fund e maj' nji a Shqipnia
  e nji gjuh' t'gjith' na bashkon.

  Sponsored content

  Kete apo ate?! Empty Re: Kete apo ate?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 10:59