Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga Administratori prej Fri 18 Jun 2010, 02:05

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?


  ________________________________
  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga Administratori prej Fri 18 Jun 2010, 02:06

  Do te kisha deshire ti thoja:
  Sa shume qe me ka marre malli per ty...


  ________________________________
  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Jul 2010, 23:17

  do ti thosha qė sė bashku do tė jemi nė pėrjetėsi...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga Administratori prej Wed 07 Jul 2010, 22:47

  Do te doja ti thoja, ato gjera qe sja thashe dot dikur.


  ________________________________
  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:51

  Te dhurofte zoti vec fat dhe mbaresi ne jete.
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:32

  S'dua te te humbas
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga Armanda prej Sat 30 Jun 2012, 03:05

  Kam mall edhe nese ste shoh dot, vetem nje dite te vetme.
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga alexandramalaj prej Mon 03 Sep 2012, 08:41

  Ke nje vend te vecant ne zemren time dhe askush nuk do ta zere kurren e kurres as sikur te vdes.
  hekuran dini
  hekuran dini
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 8
  Mosha : 33
  Pikėt : 22
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 10/09/2012

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga hekuran dini prej Mon 10 Sep 2012, 06:33

  ngadhenjimi drejt laikuitetit te shpie deri tek fytyra e urejtjes ne rethin e jeteses!

  Sponsored content

  Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste? Empty Re: Cfare do te deshironit ti thoni atij personi qe e keni ne mendje keto caste?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 12:56