Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor Thu 25 Mar 2010, 19:58

  mbeta pa tekst, por kam dėgjuar njė lajm nė internet i cili thotė se njė dajlsoh ishte martuar, por nė natėn e parė ishte dashur tė thyente tabunė e cipės sė hymenit, dhe ishte habitur shumė dhe kishte kėrkuar ndihmėn e psikologut, se pėrse e dashura etij ishte ndodhur virgjine edhe pas 25 vitesh. dmth a ka mundėsi qė mos tė kishte dėshirėpėr seks apo ka ndonjė anomali psikike. dėshiroj tė them se ai qė jeton me njė iluzion se kjo cipė mund tė jetė lumturia e tij, atėherė mund tė blej atė pėrmes kėsaj cipe. personalisht mendoj se sa mė shumė seks edeh pėr mashlkullin edhe pėr femrėn ėshtė njė lumturi edhe ndjesi trupore, ama mė shumė shpirtėrore. kush kėnaqet vetėm me tė parėn e harron tė dytėn, nuk do tė thellohe tėrė jetėn nė seks dhe lumturi tė mirė bashkėshortore.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 38
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga florida_L Sat 27 Mar 2010, 11:52

  Sa te dashura keni patur deri me sot?


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 36
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Zog i Shqipes Sun 09 May 2010, 22:18

  Anxhela-2008 shkruajti:A do te martoheshit me nje femer, duke e ditur qe ajo nuk eshte e virgjer?!

  Ma merr mendja qe jo.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor Fri 21 May 2010, 17:47

  po, pėr njė femėr tė bukur mund bėj edhe mė tė pamundshėm, vetėm ta kem pranė...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor Fri 21 May 2010, 17:49

  me virgjėri nuk martohem por me njė grua qė do shumėl dashuri dhe sex e jo e pėrmbajtur...sa mė shumė tė keėt pėrvojė aq mė mirė pėr bashkėjetesėn...tė mė thotė dikush ēfarė nėnkupton me dashuri tė virgjėr, assesi nuk e kuptoj...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor Fri 21 May 2010, 17:54

  shumė kam patur, por asnjė nuk ka dallim njėra nga tjetra, sikur i ngjajnė tjetrės, madje edhe femrat kanė shumė ngajshmėri, sikur edhe e tėrė bota njeėrzore...mund ėt bredhėsh sikur bleta ndoshta ėshtė edhe nektari shumė i njejtė, vetėm lulet dallojnė nga fletėt dhe asgjė nuk ka specifike...shumė dashurohen dhe pėrvehtėsohen, ndoshta pėr statistika, por nė fund ėt fundit mbesin nė njė shportė jetėsore nė njė distancė ėt largėt kohore...edhe 100 herė tė kthehesh nėatė kohė i bėnė tė njejtat "gabime dashurie", dhe asnjėherė nuk kėnaqesh dhe plotėsohesh...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty shumė

  Mesazh nga Vizitor Fri 21 May 2010, 17:57

  florida_L shkruajti:Sa te dashura keni patur deri me sot?
  shumė kam patur sa nuk numėroj dot, por me rėndėsi ėshtė se janė diku nė shportėn e harresės sė ėmbėl...
  Lavdia
  Lavdia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 42
  Pikėt : 33
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Lavdia Sat 29 May 2010, 22:56

  cfare kerkoni tek ajo femer, me te cilen mendoni te kaloni nje jete te tere me te?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Mon 31 May 2010, 23:16

  Ne radhe te pare mirebesimin dhe respektin...


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor Tue 01 Jun 2010, 00:11

  nuk mbetesh gjithmonė i pai jo vetėm nė politikė por edhe nė seks, diku lartė e diku poshtė...me rėndėsi ėshtė tė mbeetsh me femėr se pa ėt nuk mundesh...
  Arjola
  Arjola
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 30
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/06/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Arjola Wed 02 Jun 2010, 00:46

  Perse shume nga ju meshkujt, jane me teper te dhene pas seksit, se sa pas dashuris?!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor Wed 02 Jun 2010, 17:29

  sepse pėrfundimi i tė gjitha tė mirave bėhet me sex, tė duash mundesh shumė gjėra rreth vehtes, nėnėn, motrrėn, tė afėrmin, kushėrirėn, mund ėt duash shumė sosh, por ēgo gjė qė lidhe me kėėt dashuri nuk pėrfundon me afri dhe kėnaqėsi fizike...trupi ka qejf tė bashkohet dhe tė ngjizet, tė bėhet i vetėm me dike, tė pėrjetėsohet, tė frymojė e tė bashkėjetojė sikur hyn nė njė galri thesari dhe gjurmon mė tė mirėn. e kanė pyetur Frojdin se pėrse mashkulli ka shumė dėshirė pėr kėtė sex, dhe ai pa u hamendur pėrgjigjet: SEPSE KA DALĖ NGA AI VEND DHE KA DĖSHIRĖ TĖ KTHEHET NĖ ATĖ VEND TĖ BUKUR!!!! juve femrat jeni tė privilegjuara qė e ruani kėtė vend me aq xhelozi,besoj se ka pasur shumė tė drejtė, nėse ėshte keq mos tė hyjė nė kėtė vend dhe ky ėshtė vendim personal dhe emocional...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Daniela Sat 07 Aug 2010, 01:46

  -Cili do te ishte vendi romantik per te shoqeruar nje lidhje te sapo nisur?!


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 478f843eb50393eb697b0b8
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 02:15

  Daniela shkruajti:-Cili do te ishte vendi romantik per te shoqeruar nje lidhje te sapo nisur?!

  Nje vend i qete dhe i hapur, si pershembull ne Park...


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 11:04

  hmm pyetja qe mundem te bej une

  geek

  Ku ndodhet lumturia e nje dashurie ne cfar bazash
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 11:09

  Klea@Love shkruajti:hmm pyetja qe mundem te bej une

  geek

  Ku ndodhet lumturia e nje dashurie ne cfar bazash

  Kjo varion nga menyra te ndryshme, nga nje person tek tjetri, pasi jo te gjithe e shohin lumturin nga e njejta pikepamje apo kendveshtrim.
  Per mua pershembull, ndodhet tek mirekuptimi i dyanshem, besimi dhe respekti...


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Pictur10
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Klea@Love Wed 08 Sep 2010, 11:20

  Hmmm edhe nje pyetje tjeter

  Very Happy

  Pse femrat e kohes moderne te sotme domethene jan shum te ekzagjeruara ne jeten e perditeshme ne veshje sjellje edhe shum gjera te tjera
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 37
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Administratori Wed 08 Sep 2010, 11:22

  Klea@Love shkruajti:Hmmm edhe nje pyetje tjeter

  Very Happy

  Pse femrat e kohes moderne te sotme domethene jan shum te ekzagjeruara ne jeten e perditeshme ne veshje sjellje edhe shum gjera te tjera

  Jam i mendimit, se me shume i ben keto gjeste te tilla, thjesht se si e si per te rene me shume ne sy dhe per te treguar veten, se ja cfare bej une, se ja sa e lire qe jam, etj, etj...


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Pictur10
  Elena
  Elena
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 34
  Pikėt : 35
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/03/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Elena Fri 10 Sep 2010, 11:08

  -Cfare ju terheq me shume tek nje femer?
  Bertushi
  Bertushi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 33
  Pikėt : 8
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/09/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Bertushi Thu 16 Sep 2010, 23:29

  Sharmi i saj i mrekullueshem.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Klea@Love Sat 18 Sep 2010, 02:51

  Pyetja ime per djemte

  Doni apo nuk doni femren qe tju vi e virgjer apo jo thoni realitetin Very Happy
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga shpirti_omel Tue 28 Sep 2010, 00:23

  Klea@Love shkruajti:Pyetja ime per djemte

  Doni apo nuk doni femren qe tju vi e virgjer apo jo thoni realitetin Very Happy

  Tani kesaj i bie, sikur me pyetur ju femrat, nese e doni burrin me lek apo jo?!

  Sigurisht qe e du t'me vij e virgjer.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  besiii
  besiii
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 34
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/09/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga besiii Wed 29 Sep 2010, 10:51

  Mvaret nese esht dashuria shum e madhe at`her ska lidhje edhe nese sesht e virgjer?amo me deshir e virgjer Wink
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Klea@Love Wed 29 Sep 2010, 11:43

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 764212 Mashkuj nata e pare per ju me nje femer si ka qene e tmerreshme apo keni ndjer atmosferen e qefit Very Happy

  Me falni per keto pyetje ,,,po kur na boni neve ne ju pergjigjemi tani po ja u boj une juve Very Happy
  Landi
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 36
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Landi Thu 07 Oct 2010, 02:57

  Jo mi, ska perse te kerkosh aspak falje, sepse keshtu eshte me te vertete.

  Ka qene me shume atmosfere qejfi dhe hareje.

  Sponsored content

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 3 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Mar 2021, 08:00