Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  raita albania
  raita albania
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/04/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga raita albania prej Fri 09 Apr 2010, 18:15

  dANJELA shkruajti:
  Zog i Shqipes shkruajti:Sa femije keni deshire te benit kur te martoheshit?

  nja 2 te pakten.

  sa te ket shkruajtur Zoti
  raita albania
  raita albania
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/04/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga raita albania prej Fri 09 Apr 2010, 18:17

  Erilda shkruajti:
  Tigri shkruajti:Deshironit t'a kishit burrin e mire dhe fukara apo te keq dhe pasanik?!

  Per mendimin tim, pasuria dhe bukuria jane sot dhe sjan neser, por zemra mbetet gjithmone e n.
  t'i provoj nje her te dy ,pastai te vendos hahahahah qofte laaarg me mire burrin e mire e fukara sesa te keq e pasanik
  raita albania
  raita albania
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/04/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga raita albania prej Fri 09 Apr 2010, 18:22

  Erilda shkruajti:
  Scarface shkruajti:Jeni ju ajo qe keni zgjedhur te dashurin, apo eshte i dashuri ai qe ju ka zgjedhur juve?

  Kam zgjedhur une ate.

  valla une as nuk e di ku eshte,dhe ai nuk e di se ku jam ,dmth akoma se kam gjetur dashurine time
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Sun 09 May 2010, 22:17

  A jeni e lumtur me dashurine qe po perjetoni aktualishte?
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Anduena01 prej Sat 22 May 2010, 01:52

  Tani per tani po.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 27 May 2010, 20:20

  a zgjoheni shumė herėt moj princesha tė bukura????
  Lavdia
  Lavdia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 11
  Mosha : 41
  Pikėt : 33
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Lavdia prej Sat 29 May 2010, 22:54

  une per vete, gjithmone zgjohem heret, ne oren 7 te mengjesit, une cdo dite jam zgjuar.
  Arjola
  Arjola
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 29
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/06/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Arjola prej Wed 02 Jun 2010, 00:42

  Zog i Shqipes shkruajti:A jeni e lumtur me dashurine qe po perjetoni aktualishte?

  jo
  Arjola
  Arjola
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 29
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/06/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Arjola prej Wed 02 Jun 2010, 00:42

  Djal~Matjan shkruajti:Do te deshironit Martesen apo Bashkejetesen?

  bashkjetesen
  Arjola
  Arjola
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 29
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/06/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Arjola prej Wed 02 Jun 2010, 00:43

  Zog i Shqipes shkruajti:Sa femije keni deshire te benit kur te martoheshit?

  asnje
  Arjola
  Arjola
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 29
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 02/06/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Arjola prej Wed 02 Jun 2010, 00:44

  Djal~Matjan shkruajti:Ju pelqen qe te martoheni me te huaj?!

  jo
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 34
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Scarface prej Fri 04 Jun 2010, 00:47

  Jeni femer tekanjoze apo, jo?


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Scarfa10
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 42
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga mirela ela prej Mon 07 Jun 2010, 04:32

  Scarface shkruajti:Jeni femer tekanjoze apo, jo?

  jam shume tekanjoze.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga florida_L prej Tue 08 Jun 2010, 09:28

  Scarface shkruajti:Jeni femer tekanjoze apo, jo?

  edhe une e tille jam


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  D€NADA
  D€NADA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 38
  Vendndodhja : diku larg
  Profesioni : gjeografe
  Pikėt : 108
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/02/2009
  Humor : Nini portokallise

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga D€NADA prej Sat 19 Jun 2010, 12:38

  Scarface shkruajti:Jeni femer tekanjoze apo, jo?

  Me raste.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Administratori prej Thu 24 Jun 2010, 02:53

  Cili eshte mashkulli ideal per ju?


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Pictur10
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Lida prej Sat 04 Sep 2010, 22:45

  Saimiri shkruajti:Cili eshte mashkulli ideal per ju?

  Ai qe ben sikurse dua une. Laughing Laughing Laughing
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Tue 28 Sep 2010, 00:27

  Vajza, tregohuni te sinqerta, sa te perkedhelura jeni ndjere ne dashuri?


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Griselda
  Griselda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 33
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Griselda prej Tue 28 Sep 2010, 00:28

  Jo edhe shum, por edhe pak nuk mundem te them.
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 29 Sep 2010, 11:53

  Aq sa dashuria me ka perkedhelur mua
  Landi
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 35
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Landi prej Thu 07 Oct 2010, 02:54

  Sa e ndiqni moden e ekstravagances, dhe cfare ju terheq qe ta beni kete gje?!
  Alketa-fr
  Alketa-fr
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 33
  Pikėt : 85
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 09/12/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Alketa-fr prej Thu 09 Dec 2010, 02:01

  Landi shkruajti:Sa e ndiqni moden e ekstravagances, dhe cfare ju terheq qe ta beni kete gje?!

  Personalisht jo edhe shume, por ka raste qe ne syte e te tjereve dukem si shume ekstravagante.
  edisoni
  edisoni
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 30
  Vendndodhja : franc
  Profesioni : student
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/12/2010
  Hobi : sportin ene veqanti futbollin

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty ne ket rast une ekam zghedhur ate

  Mesazh nga edisoni prej Tue 14 Dec 2010, 08:51

  SyKaltra shkruajti:Ai me ka zgjedhur mua.
  Moza-2011
  Moza-2011
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Pikėt : 76
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 28/02/2011

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Moza-2011 prej Fri 04 Mar 2011, 01:28

  Me duket se kjo eshte tema ku djemte duhet te drejtojn pyetje femrave dhe jo te pergjigjen...
  Nejse, thjesht per tjua kujtuar jua thashe.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 25 Mar 2011, 02:53

  -Cila eshte arsyeja qe j'u nxit me shume per te qene ekstravagante me moden?!


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Pictur10

  Sponsored content

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 3 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 11 Jul 2020, 06:57