Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  PO apo JO...

  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  PO apo JO... Empty PO apo JO...

  Mesazh nga Desperado prej Mon 02 Mar 2009, 00:44

  Pershendetje te gjitheve;

  Ne kete teme qe sapo hap tani, postuesi i ardhshem do te duhet te pergjihjet vetem me Po ose Jo, dhe pasi te jete pergjigjur pyetjes se anetarit te mesiperm, do te kete mundesine qe edhe te beje nje pyetje per anetarin pasardhes.

  Shpresoj qe te me keni kuptuar.

  Kalofshi mire te gjithe.


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Desperado prej Mon 02 Mar 2009, 00:45

  Ja po e nisi une me nje pyetje:

  Pushim jeni sot?


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 02 Mar 2009, 06:22

  Po...

  Vetm jeni ne keto momente?
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Scarface prej Tue 03 Mar 2009, 02:37

  Jo.

  Jeni i/e dashuruar?


  ________________________________
  PO apo JO... Scarfa10
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Odeta prej Tue 03 Mar 2009, 06:05

  Jo

  I beni dhurata te dashurit/es shpesh?


  ________________________________
  PO apo JO... ILoveYouAnimRvText
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Thu 05 Mar 2009, 01:06

  Jo

  Ju pelqen tju ftojne ne party?


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Denisa prej Sat 14 Mar 2009, 03:16

  Po.

  Keni makine?
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Tigri prej Sun 15 Mar 2009, 01:04

  Jo.

  Deheni shpesh me alkool?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 16 Mar 2009, 05:32

  Jo.

  Ju pelqejne akulloret?
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sat 21 Mar 2009, 21:54

  Jo.

  Keni shume shoke e shoqe?


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Tigri prej Wed 25 Mar 2009, 23:52

  Po.

  Shikove ndonje enderr te bukur mbrepe apo jo?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 02 Apr 2009, 02:26

  Jo.

  Kafe po pini tani?


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Daniela prej Sun 28 Jun 2009, 00:08

  Desperado shkruajti:
  Pushim jeni sot?

  Po


  ________________________________
  PO apo JO... 478f843eb50393eb697b0b8
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Alma prej Fri 24 Jul 2009, 02:58

  Tigri shkruajti:Po.

  Shikove ndonje enderr te bukur mbrepe apo jo?

  Po.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Studentja prej Sun 23 Aug 2009, 06:51

  Tigri shkruajti:Po.

  Shikove ndonje enderr te bukur mbrepe apo jo?

  JO.

  Ju mungon apo jo, i/e dashuri/a ne keto momente?
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:54

  Po.

  Ndjeheni te zhgenjyer tani apo jo?!
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Sat 05 Dec 2009, 12:10

  Jo.

  Punoni apo ndiqni ende studimet?


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Bjondina prej Tue 19 Jan 2010, 01:43

  Pushim sot?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Jan 2010, 03:31

  Jo.

  Keni ftohte?


  ________________________________
  PO apo JO... Pictur10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 21 Jan 2010, 01:46

  PO.

  A bete gjume te rehatshem mbreme?


  ________________________________
  PO apo JO... Scarfa10
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 03:27

  po.

  A jeni te ndershem?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 10 Feb 2010, 11:14

  po


  e veni te miren e njervze para t'mires tuaj?
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Lida prej Wed 17 Feb 2010, 00:50

  Po.

  cfare ju mundon kete cast?
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Florida prej Tue 23 Feb 2010, 00:45

  fabian shkruajti:po.

  A jeni te ndershem?

  Po.

  Kembengulni shume per te arritur dicka?


  ________________________________
  PO apo JO... I52333634_17449
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Tue 23 Feb 2010, 06:32

  Po patjeter,as gje nuk arrihet pa kembengulje pe mendimin tim.


  Keni genjyer ndo nje here ne dicka per ta arritur qellim e juaj?

  Sponsored content

  PO apo JO... Empty Re: PO apo JO...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 10:38