Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Feb 2010, 00:11

  pėr tė tillė persona qė kanė jetėn aq tė shkurtėr tė dashurisė, ndoshta mund tė krijojmė mendim tė gabuar, sepse edhe koha po e definon njė bashkim tė njerėzve pėr njė kohė tė caktuar sa pėr tė shuar erupcionet erotike. duket sikur njeriu po i kthehet mė shumė individualizimit tė vet, dhe orekset e tė qenit pėr vehte dhe vetėm pėr tė zbrazur epshin intim, duket se kanė marrė kontura tė njė pėrbashkėsie me kohė tė caktuar, dhe sipas nevojave personale. ndoshta pėr mentalitetin tonė, ende ėshtė iluzore, por divorcet e shumta nė botėn perėndimore, e bėjnė shumė tė shpejtė hyrjen e kėtij treni me kėto eksperimente edhe nė stacionet tona jetėsore. dikush do tė merr kėtė eliksir erotik, pėr aq sa i duhet, dhe lirohet nga kjo "barrė" pėr tu kthyer pasi tė ketė nevojė!!! vėrtetė duket se ėshtė amorale dhe e mėkatueshme, por dinamika e njerėzve kėrkon qė tė thyhet tabuja e monotonive, gjė qė paraqitet si nevojė e dy gjinive, por jo edhe domosdoshmėri e jetės sė tyre...

  unė do tė pyesja, sepse kjo temė ngėrthen edhe polin tjetėr tė vėshtrimit: A MUND TĖ MBIJETOJĖ DASHURIA EDHE PA MARTESĖ LIGJORE? ose thėnė me gjuhėn e popullit A ĖSHTĖ MARTESA KURORĖZIM I DASHURISĖ?
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Florida prej Tue 23 Feb 2010, 00:32

  Per mendimin tim,
  Dashuria mundet te jetoje edhe pa martese ligjore, por thjeshte me bashkjetese sikurse po veprohet ne te shumten e rasteve.

  Duke qene se ra fjala tek BASHJETESESA: -Ju jeni kundra apo pro saj?


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 I52333634_17449
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Feb 2010, 01:28

  unė e konsideroj jetėn si njė fitore ndaj atyre qė pragmatizojnė ose e lidhin ēdo gjė me ligje dhe kurora tė bėra nė prani tė miqėv edhe dhe shokėve, mirėpo mė sė shumti e pėlqej lirinė e dashurisė dhe veprimit. mirėpo, besoj se bashkėjetesa, mund tė lirojė aq shumė partnerėt, sa mos tė marrin obligime ndaj njėri-tjetrit, duke i lajthitur matresės apo lidhjeve mė serioze. pėrse p.sh meshkujt, janė mė shumė tė dashuruar nė femrat qė janė tė pacipa dhe lozonjare, sepse ato nuk elodhin partnerin me pyetje monotone, kur do tė fejohemi, kur do tė martohemi, kur do tė lidhemi. thjeshtė dashuria e meshkujve me vajza tė tilla ėshtė njė kombinim i fortė i cili ua forcon lidhjen dhe pėrēon mesazhe tė njė dashurie pa limite. aty forcohen ndjenjat dhe liria e veprimit e kapėrcen pragun e monotonive dhe freskohet lidja me variante tė bukura dhe ngazėllyese. sot, nuk ėshtė ēudi, qė njeriu po bėhet monoton dhe nuk ėdshiron tė ndjek tradicionet e riteve pagane tė martesave, duke kėmbyer vlera materiale, e mė pak aso shpirtėrore dhe fizike. lus, Zotin qė tė kjo liri e shprehjeve tė merr kahjen e duhur dhe tė jetė sa mė spontane dhe e pavarur, nga dėshir a e tė tjerėve qė tė bėjnė ahengje pėr qejfin e vet dhe dashuria tė humb qetėsinė e saj...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Tue 23 Feb 2010, 06:18

  Pasi raif kashtanjeva nuk dha pyetje,,,,,do jepi dhe un mendimin tim per kete....Un personalisht jam kunder bashkjeteses.Sepse un besoj qe,vetem nqs pranojme nje lidhje me dike rrezikojme te lendohemi e lere me nje bashkjetese...
  Psh,meshkujt duan kete jete te tille pa obilgime,pa pyetje se:(kur do fejohemi dhe martohemi?)Cka per mendimin tim eshte apsurde qe te pyesesh te dashurin.Sepse qe ne fillim duhet ditur ca jane qellimet,serioze apo thjehste nje aventur,se ka cika te tilla qe dhe ato dojne thjeshte nje aventure,dhe jo dicka serioze...
  Tani ne teme kresore:
  Eshte vertet nje rrezikim i madh te veprohet kshtu,sepse ndodhe mbet shtatezen apo ben crregullime te tjera(cka duhen te shkojne me rregull)dhe ne fund mund te ik ai meshkulli,sepse e din qe ska kurrfar obligimit.
  Dhe ne fund mbet femra,per ta ushqyer ate femi,,,sepse ne bashkjetes mund ndodh e krijon femijun,dhe duhet te ja krijojm nje familje normale.
  Qe femiju jone ti din rregullat e jetes,qe nqs duhen dy persona,ateher martohen,pas asaj lindin femijet,dhe rriten femijet bashk me prind...
  Dhe jeta ka rregullat e saja,pse ti shkelim ato?dhe ta crregullojme jeten.
  Edhe pse eshte nje gje moderne nuk e shohe te arsyeshme te verprohet kshtu...  Do shkateroje nje martese apo fejese per hire nje pales te asaj cifti, qe insiston qe te jete me ty?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Feb 2010, 18:22

  mė falni nėse jam keqkuptuar, por nėse diku po ndodhin, por edhe nė trevat tona, janė nė vlugun e shtimeve tė divorceve, qė nuk ėshtė shenjė e mirė, por tė kuptohemi drejt, njeriu ka pasur bashkėsi nė format e para dhe atėherė kur nevojitet individualizimi nė ēdo aspekt, pėr tė mos pasur ngecje nė liritė individuale, apo konceptimin e jetės, pengesa e quajtur FAMILJE, do tė hiqet patjetėr si determinim apo thjeshtė detyrim. kurse pėr fėmijėt ata rriten jo vetėm me pėrkujdesje tė familjeve(e qė shumė pakė po kanė kohė pėr tu pėrballur me cuclla dhe me shishe plastike), ndoshta kam hetuar se bashkėjetesa ka marrė format edhe pėr tė lindur fėmijė por edhe pėr tu ndarė kėto obligime. gjithsecili e ka rrugėn e vet, dhe ka prind qė nuk kanė fėmijė fare, por adoptojnė ka prindėr qė kanė fėmijė dhe largohen nga ta. kur tė rriten njė ditė do tė bėhen sikur neve dhe do tė na fajėsojnė pse ishim tė tillė apo tė atillė!!! keni parasysh se ēdo gjė ėshtė relative dhe me alternativa tė mundshme. rregullat i krijon njeriu dhe i ndėrron ato, nė atė ēast kur vėshtirėsohen punėt nė terren familjar.

  sa pėr pyetjen, a do tė shkatėrroje, ajo kur arrin gjer nė atė shkallė tė papėrballshmėrisė, vetvetiu e ka shpallur vetėshakatėrrimin dhe pala tjetėr nuk ka asnjė faj nėse ndodhet nė rrethin e kėsaj lėvizje...mendoj se asnjė nuk ka lindur qė tė jetė me dike pafundėsisht, dhe asnjė nuk e ka tė qartė nėse ka gjetur personin ideal dhe tė duhur, prandaj ka shumė mundėsi qė gjatė rrugėve mund tė gjejė ndonjė oazė ku ka mė shumė qetėsi edhe fizike edhe shpirtėrore, ku mund tė prehet mė lirshėm dhe tė kėndellet nga dėshtimet qė i kanė ndodhur... nuk mund tė quhet komplot nė jetėn e tjetrit ēift, nėse bashkėpunimi ndėrnjerėzor ka standarde normale, sepse askush nuk e ka tė caktuar dhe tė limituar hapėsirėn vepruese si nė punė si nė zhvillim siē nuk mund ta ketė nė dashuri, dhe kjo ėshtė liri e pashkruar, por qė duhet tė respektohet, nė tė kundėrtėn atėherė pikėrisht sferat e konfrontimeve do tė acarohen... nuk them qė dikujt duhet rrėmbyer gruan apo vajzėn dhe pastaj tė bėhet rregull, por askush nuk ka bėrė asnjė tapi se kjo ėshtė apsolutisht e tij dhe askush nuk preket dhe nuk lėndohet. po, tė ishte kėshtu, do tė ketė shumė GETO dhe izolime, ku secili pėr veten e tij do tė jetonte pa pasur miq dhe pa pasur armiq dhe pa pasur frikė dhe do tė sillej me partnerin-GRUAN si me "shtazė" sepse nuk do tė druante qė do ta rrezikonte dikush. njerėzitė kanė veti tė ndryshme dhe nė situata jetėsore u dalin nė shesh shumė tė meta qė ndoshta nuk hetohen, dhe pikėrisht kjo bėnė qė tė ndryshohen rrethanat, kurse nėse pėrmirėsimet janė tė ngadalta dhe gjenetike, atėherė rreziku pėr tu divorcuar, as nuk pyet pėr ligje as pėr kanune.
  kjo nuk quhet as shkatėrrim as komplot, as fejese as martesė, por kataklizmė prej sė cilės kėrkohet evakuimi. duhet tė ketė shpėimtar sikur pėr ēdo situatė tjetėr, mė kupton, jo si zjarrėfikės por si zgjatje dore, pėr tė gjetur KEPIN E SHPRESĖS SĖ MIRĖ. kjo nuk refuzohet!!!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 00:55

  pranvera ėshtė stina mė e lumtur, sepse behari e jep pėrgjigjėn e vet me domethėnie tė lulėzimit tė ēdo gjėje tė pėrgjumur. pranvera mė e bukur ka qenė kur kam hyrė nė rreshtat e kolonave tė pambarim tė prillit tė 1981, dhe mbetet njė rrėfim i dashurisė sė madhe djaloshare, se po bėja njė diferencė nė jetėn time tė vogėl...demonstrim i njė uniteti pėr njė dashuri spontane dhe tė paparė. unė jam njė mashkull dhe isha krenar pėr atė PRANVERĖ TĖ MADHE KOSOVARE.

  njė pyetje shumė e thjeshtė se pėrse jeni emėrtuar E BUKUR, mbase jeni aq e bukur, apo e keni ardhmėrinė e bukur?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 24 Feb 2010, 02:34

  Pershendetje raif,,Ne pergjigjen time fshehet ''BUKURIA''ne kuptimin e plote te fjales.E cila fsheh ''faktin ''qe kam arrit nje ardhmeri te bukur dhe shpresoj qe dhe ne vazhdim do arris nje edhe ma te bukur.Jo vetem ne kete forum,por ne pergjithesi ne gjitha sferat e jetes sime.


  Do e merrje nje person qe te dashuron ty, apo nje person qe ti e pelqen??
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 18:38

  vėrtetė nuk qenkeni vetėm nga bukuria, por ma thotė mendja se po reflektoni njė pjekuri e cila "kapėrcen" standardet e moshės suaj...ka pika tė stilit gazetaresk tė pyetjes dhe ndoshta ndonjė pėrgjigje me urtėsi mund tė jepet pasi tė analizohen disa gjėra relevante... por, kjo kėrkon shumė fjalė, e ma thotė mendja se ju jeni mė shumė praktike se sa idhtare e retorikave...
  unė personalisht do thoja se do ta vlerėsoja mė shumė njė person i cili mė do, sepse kjo ka njė sakrificė dhe pozitivitet, i cili duhet tė kultivohet dhe pranohet. Nėse ndonjė person hap zemrėn dhe jep dashuri, me siguri duhet tė "hetohet" ky rast, por nuk mund tė dhurosh dashuri vetėm pse ky mund tė jetė si "treg i zi" pėr tė kėmbyer ndjenjat e tua.
  Nė fakt, me njė person mund tė bashkėjetojė, edhe vetėm mė dashuron, por nuk mė pėlqen aq shumė, pikėrisht kjo mė ka ndodhur mua, dhe nuk di nėse ėshtė duke funksionuar mirė, por megjithatė nuk e kam refuzuar dashurinė e ofruar, ndėrsa pėr tė mė pėlqyer apo jo ia kam lėnė kohės pėr ti shėruar. ndoshta kėtė dėmtim apo plagė mund ta hetojė mė vonė, por gjer mė tani, jam i rrethuar me kėto pranga tė dashurisė...unė personalisht jam mbuluar mė shumė me njė botė emocionale se sa arsyeshmėri tė ēdo gjėje...

  sigurisht, qė do tė pyesja: ēfarė iu "ēmend" tek njė mashkull, fizikusi pėr joshje seksuale apo ardhmėria e tij e ndritur?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 24 Feb 2010, 20:47

  Flm per vleresimin Raif.

  Un pa hezitim pergjigjem me shume lehtesi duke thene qe: Me shume me terheqe adhmerija e tij e ndritur.Fjalen ''Cmend'' nuk do e perdorja ne kete rast.Personalisht nuk cmendem pas as kujt,pavarsisht se si duket fizikisht apo ndo nje pasuri tejeter te kete...Nuk me duket fjale e pershtatshme tek un.Thjeshte do isha shume krenare nqs i dashuri im do kishte nje te ardhme te ndritur,apo nje mashkull. Ai, ne ate menyre do me lente vetem pershtypje te mira.  Po te kishe mundesin qe ta kthesh kohen mbarpa,cfar do ishte ajo qe do beje lidhur me jeten tende.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 21:35

  po tė kisha mundėsi tė shikoja prapa, do tė filloja tė pėrdorė fshesėn pėr tė hequr shumė tė meta, dhe sė pari do tė korigjoja UNIN tim shumė egoist dhe lakmiēar.. nuk e di nėse kjo e fundit do tė mė bente mė tė lumtur, dhe ndoshta duke fshirė mėkatet e sė kaluarės, njeriu mund tė hyjė nė tė tjera edhe mė tė rėnda...thjesht UNI mbetet ai qė ėshtė edhe me miliona herė tė pėrsėritet, kjo dramė jetėsore ėshtė e mbushur me tė meta dhe dobėsi, ndėrsa pėr tu bėrė aktor i mirė, do tė duhej tė filloja akademitė, e nėpėr akademi do tė mėsoja mė shumė pėr dobėsi se sa pėr dobi...e kapur origjinale, asnjė shkollė jetėn nuk e bėnė mė tė mirė, pasi nuk ka tė tillė. pėrmirėsimet do tė ishin shumė sipėrfaqėsore dhe jo shumė domethėnėse!!! njeriu do tė duhet tė ishte vetvehtja, e kozmetika jetėsore nuk ėshtė si fasada e njė ndėrtese...

  pyetja: mendoni se tė rinjtė shqiptarė, kanė njė kulturė tė begatshme sikur tė rinjtė e tjerė nė regjion apo mė gjėrė?
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Odeta prej Tue 02 Mar 2010, 00:17

  Po. Mendoj se rinia Shqiptare e ka kulturen me te begate se sa rinia e evropes, por ce do qe edhe rinia shqiptare nuk poe deshiron me kete kulture, dhe me e keqja eshte se po hedh menjane si rrobe te vjetersuar!

  Mendoni se alkolizimi i moshes adoleshente, eshte nje nga shkaktaret kryesor qe i shtyn ata drejt nje udhe te erret ashtu sikurse edhe droga?!


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 ILoveYouAnimRvText
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 01:04

  kultura nuk shėnohet me njė lėvizje lapsi atėherė kur ti e dėshiron pėr tė bėrė hesapet e tua. po, tė kishim mundėsi qė tė udhėtojmė mė shpesh nėpėreuropė, do tė shikojmė se sa larg jemi kėsaj tė vėrete, jo shumė larg, por ndoshta edhe nė pėrmasa katastrofike, sepse nuk ėshtė kulturė, nėse njė ditė sillesh mirė dhe shumė diėt tė tjera i pėrsėritė tė njejtat dhe ndoshta i thellon tė tjerat. njerėzitė kanė krijuar traditė dhe bonton tė pashpjegueshėm dhe ajo ndėrgjegje ėshtė thelluara, sa qė tė duket sikur njerėzitė tjerė nga planeti tjetėr. as nuk bėjnė tollovi nėpėr shkolla, a snuk fyhen nėpėr rrugė as nuk rrahen nėpėr stadiume, as nuk futen pa rend nė kino as nė teatėr, as nuk fshijnė hundėt me duar, as nuk fėrkojnė zverkun me grushta, as nuk qeshin vend e pafund, as nuk kėndojnė natė dhe ditė pa rend, as nuk shkojnė nė shetitje pa gra dhe vajza( pasi ėshtė tradicionale dhe familjare), as nuk pijnė cigare nėpėr rrugė, as nuk hudhin mbeturina venda pa vend, as nuk shkojnė nė kuvend me fjalė tė vrazhda as nuk bėjnė politikė disfatiste, as nuk shkojnė nė dashuri pa ditur sė dashuruari, nuk shkojnė nė kafene pėr tu rrahur, nuk dalin nė rrugė pėr tu sharė, nuk shkojnė nė komunikacion pėr tė shkaktuar incidente(afro 400 tė vrarė nė vit si tė kishte ndodhur lufta), as nuk vrasin ligjin kur janė gabim, as nuk vrasin tjetrin me motive tė ulėta, as nuk pėrēmojnė tjetrin kur ėshtė mė i mirė, as nuk shkojnė me mendje tė keqe, as nuk abuzojnė me tė drejtat e tjetrit...
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Fri 26 Mar 2010, 11:20

  Sa i dhene jeni pas politikes?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Mar 2010, 18:08

  po, jam shumė sepse kam mbaruar kėtė lėmi tė bukur, dhe mendoj s mund tė pėrkufizohet si arti tė menduarit dhe tė pėrvehtėsuarit me njerėz..dmth mundsi pėr tė bėrė njerėz dhe manipulluar me opinionet e tyre. ka njė pėrmbledhje tė mendimeve sikur ky ėshtė njė kopsht ku njerėzitė shetisin dhe bredhin por duke u sugjeruar dikush nga lartė. a ėshtė kjo shetitje lirė, vlerėsoni vetė..? kopsht mbi kopshte kjo politikė. ėshtė sikur gruaja qė tė rri mbi kokė e tė kontrollon, dhe pa kėtė grua nuk mundesh asnjė ēast dh epėr kėtė arsye nuk mund ta shporrėsh... tė duhet gjithnjė dhe pėrherė...
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:21

  Zog i Shqipes shkruajti:Sa i dhene jeni pas politikes?

  Fare fare...
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 11:59

  Zog i Shqipes shkruajti:Sa i dhene jeni pas politikes?

  Politiken e urrej shume.


  Ju pelqejne koncertet live apo jo?


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga dANJELA prej Sun 28 Mar 2010, 00:19

  Me pelqejne dhe shume madje.


  Kur ka qene hera e fundit qe keni bere ekskursion?
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Sara prej Tue 30 Mar 2010, 23:28

  Para nja 2 - 3 vitesh me duket.

  Per ke po mendoni ne keto caste?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 01 Apr 2010, 23:15

  po a ka kush qė i reziston politikės kjo ėshtė edhe mes tė gruas e burrit, nė mes tė vajzės e ēunit.

  a ka kaluar shumė kohė dhe nuk bėni gjimnastikė pėr trupin tuaj?
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:45

  Po.

  A pite kafe sot ne mengjes?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 02 Apr 2010, 17:48

  po, kam pirė sikur ditėve tė tjera por shumė mė i brengosur se mė iku njė ditė e pėrparme dhe do rrjedh dita tjetėr...!!!! shumė i brengosur sikur kur tė ikėn vehtja para teje, dhe ndjehesh i katandisur.ēdo ditė ka peshėn e vet...

  a mė thotė dikush si dallon tė mirėn dhe tė keqėn jetėsore, jo me subjektivitet, por lirshėm....????
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Armanda prej Fri 09 Dec 2011, 02:45

  Per mendimin tim e mira jetesore eshte kur ke shendetin e plote dhe i ke mire familjen dhe te afermit qe te duan dhe i do.

  A u lodhet ndopak sot apo jo?
  ENIGMATIKE
  ENIGMATIKE
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Aty ku mė pėrshtatet
  Profesioni : Gjinekologjia
  Pikėt : 95
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/06/2012
  Hobi : Mė pėlqen tė zbuloj gjėra t'reja
  Humor : Pa Limit

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ENIGMATIKE prej Fri 15 Jun 2012, 23:34

  JO hic
  Ju pelqejn shkretetirat..?
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Armanda prej Sat 30 Jun 2012, 03:04

  Aspak.

  Jeni ne pune apo ne shkolle?
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga alexandramalaj prej Mon 03 Sep 2012, 08:45

  Ne shkolle.
  Ju pelqen jeta qe beni apo deshironi te ndryshoni dicka?

  Sponsored content

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 3 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 11:18