Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jun 2010, 17:15

  obobobbbooooo, unė vetėm unė i mjeri unė qenkam i martuar dhe lum ju dhe lum pėr jive qė ende nuk e keni shijuar kotherėn e ėmbėl nė fillim por tė hidhur nė mbarim...qe pėr 25 vite jam nė kėtė kotec martese, dhe shumė rrallė mund ėt dalė prej saj...mė vėzhgojnė anėkėnd dhe mė rėndojnė nė supe kėto vite, duke mbajtur nė mendje njė kohė tė kaluar, kur edhe tė ecėsh dorė pėr dore ka qenė kėnaqėsi dhe tė puthėsh dike edhe duke u frikėsuar...por, tani secili gjen njė fole ddhe ngrohet me kėto kujtime,,,kujdes ju qė dashuroni shumė, ndoshta mund tė dėshpėroheni se martesa sjell lumturi, ndoshta, ndoshta...por...ju qė jeni beqare kujdes ku po shkelni herėdokur do tė mbijetoni edhe atė dashuri...nė martesė kur vini harroni ca gjėra tė bukura...nuk ka sheqerka dhe mjaltė tė bėrė gati...aty duhet ta gjeni por kur tė harxhohet dita-ditės duhet tė filloni ta prodhoni vetė mjaltėn dhe nektarin...e kjo ėshtė paksa e vėshtirė...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jun 2010, 19:11

  obobo jam i martuar shumė dhe herėt por do tė doja tė isha sikur ju beqar dhe i lirė...por tani kam hyrė nė njė baltė tė vėshtirė dhe kėmbėt janė rėnduar ...ju lumtė ju qė jeni ende tė pamartuar
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jun 2010, 19:15

  obobo mua mė ka shkua mendja me u divorcu por nuk mė lėshon dhe nuk kam forcė tė tillė...ėshtė shumė vėshtirė pėr tu martuar ėshtė ndjenjė emocionuese, por pėr tu divorcuar, duhet dhjetėfishė mė shumė emocione dhe trishtime...apokalipsa now...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Administratori prej Thu 24 Jun 2010, 21:41

  Gjithsesi, per dicka jam i sigurte i nderuar Raif, se po te ishte qe do te ishe merzitur nga martesa, ma merr mendja qe nuk do jetoje kaq gjate i martuar, por do te ishe divorcuar, si shume te tjere.
  Por tek ti ve re, qe ke nje jete te lumtur dhe te qete martesore.

  Sinqerisht:
  Saimiri...


  ________________________________
  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Pictur10
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 24 Jun 2010, 23:11

  ohhh, ju thashė se kam mrtesė dhe atė mjaft ėt mirė, por nganjėherė mė shfaqet dėshira ėt jem nė rrethin e mė tė lumturve, e ata janė bqaret...siodqoftė jam nė njė familje me katėr fėmij tė rritur dhe me njė grua timen dhe vetėm timen...desha vetėm tė krijojė njė atmosferė tė kėndhsme dhe jo pėr tė frikėsuar beqaret dhe beqareshat tė mos hyhjnė nė ujėrat e mira tė martsės...fortunat do ti ndjejnė mė vonė dhe ato shėmbėėlejnė me jetėn normale tė njeriut...ca prej tyre mund tė mė shkaruajnė kur tė vendosen nė Kepin e shpresės sė mirė(MARTESA)...si do ju duket nga kėndėvėshtrimi i tyre...vajzat beqare i pėrshėndesė shumė dhe i pėrgėzoj qė janė ende tė tilla...sa do tė mund ėt rezistojnė djemėve tė mirė...????
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Arta1 prej Sun 05 Sep 2010, 12:00

  Beqare ende.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 06 Sep 2010, 20:00

  jo, njerėz i martuar dhe pėr shumė kohė tė gjatė...
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 42
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga mirela ela prej Thu 09 Sep 2010, 00:00

  E martuar.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 09 Sep 2010, 00:11

  uuuuh ende jam i martuar dhe nuk di gjer kur, por ama beqarė ėshtė mjaft mirė...po, po jam shumė i martuar!!!!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 09 Sep 2010, 00:12

  mos ndaloni juve qė jeni beqar vazhdone rrugėtimin kah kepi i shpresės sė mirė...por kėnaqunu edhe pak se edhe kepi mund ėt jetė fatal...
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 42
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga mirela ela prej Thu 09 Sep 2010, 00:16

  raif kashtanjeva shkruajti:mos ndaloni juve qė jeni beqar vazhdone rrugėtimin kah kepi i shpresės sė mirė...por kėnaqunu edhe pak se edhe kepi mund ėt jetė fatal...

  Mos iu fol keshtu beqareve more Raif, se i le pa martuar per tere jeten me duket. hahahahaaa
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 09 Sep 2010, 00:46

  jo, more ju qė jeni tė martuar e dini se sa ėshtė vėshtirė tė heqėsh tė tzitė e ullirit duke dėgjuar predikim etė pėrditshme nga burrat apo nga gratė edhe mė shumė...kėshtu njė puthje njė natė pėr hėnėz ėshtė mė shumė se 100 pėr dritė artificiale me abazhur rreth krevatit, sepse mblidhen shumė mushkonja e tė puthin kudo...mos mė keqkuptoni, sa pėr mua martohuni qė sonte, por edhe beqare mund tė bėsh ato ėq bėjnė tė martuarit apo jo ???
  mos i inkurajo, ti moj mirela tė nxitohen shumė...kush ngutet mund tė pėrmbytet nė martesė...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 09 Sep 2010, 00:50

  mos u hidhėro moj bukroshja Mirela, kjo ka njė diskurs edhe tė bisedės sė lirė, dhe neve qė kemi shumė pėrvojė nė martesė, por rrijmė me gruan sikur tė jemi gati shokė dhe miqė...hahaahhahahaah..ndoshta na ndizen edhe pak motorat e dashurisė...nuk e thonė kot njėherė njeriu dalldiset nė rini, e qebesa edhe njėherė nė pleqėri...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Thu 09 Sep 2010, 02:38

  Jom beqare akoma edhe se kam ndermend te martohem deri sa tme lejoi jeta ta shijoi haha Very Happy
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga florida_L prej Sat 11 Sep 2010, 00:44

  Klea@Love shkruajti:Jom beqare akoma edhe se kam ndermend te martohem deri sa tme lejoi jeta ta shijoi haha Very Happy


  hahahahahaa
  Keshtu jam dhe mendoj edhe une.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  Vajze_me_Pretendime
  Vajze_me_Pretendime
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 34
  Pikėt : 132
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 06/03/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Vajze_me_Pretendime prej Mon 27 Sep 2010, 23:33

  Beqare mi lal.
  besiii
  besiii
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 33
  Pikėt : 9
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/09/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga besiii prej Wed 29 Sep 2010, 11:05

  beqar niher per niher mir jom e me kalimin e kohes normal qe duhet kriju familje dhe te jesh i lumtur me familjen tende Smile
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Wed 29 Sep 2010, 11:32

  Hahaha ka ndonje princ qe me sjell kepucen e arte se komen e kom 38 po princi akoma sma ka sjelle kush eshte ne dizpozicion un beqare jom
  hahahaha
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Genta prej Thu 30 Sep 2010, 02:05

  Beqaresh edhe unaaaa. hihihihihihihiiiii
  edisoni
  edisoni
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 29
  Vendndodhja : franc
  Profesioni : student
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/12/2010
  Hobi : sportin ene veqanti futbollin

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga edisoni prej Tue 14 Dec 2010, 09:06

  beqar edhe une jam
  edisoni
  edisoni
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 29
  Vendndodhja : franc
  Profesioni : student
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/12/2010
  Hobi : sportin ene veqanti futbollin

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga edisoni prej Tue 14 Dec 2010, 09:07

  beqar edhe une jam
  Amelia
  Amelia
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 28
  Pikėt : 51
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 16/12/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Amelia prej Thu 16 Dec 2010, 22:51

  beqare
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 30
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga yllka sebi prej Mon 20 Dec 2010, 20:13

  tani un po e prishi rendin ngase do ju tregoj qe jam e martuar dhe kam nje bebe te vogel ok. byebye
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Klea@Love prej Mon 03 Jan 2011, 23:18

  Beqare akoma per zgjidhjen tim Very Happy byebye
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga megan prej Tue 18 Jan 2011, 21:05

  beqare

  Sponsored content

  Jeni beqar/e apo i/e martuar?! - Faqe 2 Empty Re: Jeni beqar/e apo i/e martuar?!

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 10:39