Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Dikur... ... ...

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Dikur... ... ... Empty Dikur... ... ...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 20 Jan 2010, 03:12

  Dikur...

  Dikur ishim prane njeri tjetrit.


  ________________________________
  Dikur... ... ... Pictur10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 21 Jan 2010, 01:47

  Dikur te doja aq shume aq sa edhe nga vetja ime kisha hequr dore ... !!!


  ________________________________
  Dikur... ... ... Scarfa10
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Paula prej Thu 21 Jan 2010, 02:31

  Dikur nuk e kisha menduar se do te te doja kaq shume o shqpirti im.
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Studentja prej Sat 23 Jan 2010, 02:42

  Dikur jeta ishte me primitive por akoma me e embel se sa sot.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Odeta prej Thu 28 Jan 2010, 00:37

  Dikur nuk doja te qendroja as edhe nje cast larg teje, e ndersa sot nuk dua te te qendroj as edhe nje cast prane.


  ________________________________
  Dikur... ... ... ILoveYouAnimRvText
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 06:29

  Dikur ishte ajo lumturi mes nesh.Dikur!
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Lida prej Wed 17 Feb 2010, 01:01

  Dikur ishe bota per mua.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 17 Feb 2010, 06:39

  Dikur ose do jem ose zdo jem bashk!
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Feb 2010, 19:15

  dikur do tė vij dikush kėtej pari dhe do tė zbuloj gjurmėt tona tė lėna nė gjethet e vyshkura dhe lėvozhgat e drunjėve tė vjetėr. do tė vij dikush kėndej dhe do tė shfletoj ditarin tim, paluar pėrmes fletėve tė jetės dhe episodet e trishtimeve tė mėdha.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 19 Feb 2010, 02:48

  Dikur isha 10 vjece:P
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 18:23

  dikur mendoja se njeriu nuk mund tė lodhet as nuk mund tė mbush vite, as nuk mund tė kėrkojė ndihmė as nuk do tė kėrkojė shpėtim as nuk do tė ndėrtojė kulla iluzionesh, as nuk do tė trazohet aq shumė pėr jetėn, dikur dhe shumė herėt dikur isha i gėzuar dhe shumė i ngazėllyer, dikur... shumė dikur nuk besoja se gjurmėt e mia do tė mbesin nė pasqyrėn e jetės sime...
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Florida prej Tue 23 Feb 2010, 00:44

  Dikur endrrat me dukeshin realitet, ndersa sot, realiteti me duket enderr.


  ________________________________
  Dikur... ... ... I52333634_17449
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Feb 2010, 01:32

  dikur harroja se erdhi mėngjesi dhe ora trokiste pėr tė dalė nga kthetrat e dashurisė.. dikur mė mundonte nata qė duhej bėrė gjumė dhe dita mė dukej se ishte shumė mė dinamike, dhe se drita e diellit ishte pėrplot dashuri qė natėn zbrazej nėn dritėn e hėnės...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 24 Feb 2010, 00:03

  dikur kėrkoja shumė kėrkoja dhe kėrkoja edhe vite tė vinin edhe ditė tė mbushen edhe netė tė shterren ...dikur shumė dikur kėrkoja tė pamundshmėn dhe nuk besoja se ka gjėra qė nuk kėrkohen por mund tė vijnė pa trokitur nė derėn e jetės sime...dikur kėrkoja tė fusja botėn nė shtėpinė e vogėl tė dėshirave tė mėdha...dikur mė dukej se bota sillej rreth kėmbėve tė mia dhe unė shetisja me gjithė njerėzitė dhe me gjithė dashuritė e tyre...dikur sikur dikur isha aktor amator dhe luaja ēdo rol pa frikė se do tė pėsojė kritika tė mėvonshme...dikur e besoja se Hollywood ėshtė nė ēdo vend ku ka shkrepje blicash, dhe besoja se ata jetojnė larg nesh...dikur filmi dukej njė fantazi e pandalshme...dikur shumė herėt dikur dėgjoja muzikė fantastike nga DEEP PURPLE dhe LED ZEPPELI; e dikur edhe tė JIMMY HENDRIX e pastaj tė ELVIS PRISLEYT, ah dikur ngopesha me hot-doga dhe sendviē tė njė qyteti tė madh...ah shumė dikur mbaj mend merrnim literaturė tė shumtė duke u gėzuar me poezitė e Lorkės dhe Jeseninit, ah shumė herėt lexoja JAKOV XOXE dhe Fatos Arapi e Dritėro Agolli, e Ismail Kadare...ahhhh shumė larg dikur nė bebėzat e mia flinte njė dashuri e madhe pėr jetėn e pasosur...ah sa qenkam zgjuar as shumė paskam fjetur...vaj medet ku mbeti koha ku u shkreh dashuria.. vallė mbase krejt mbeti diku larg dhe a mund tė rrėshqasė koha dhe tė kthehet jeta...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Fri 26 Feb 2010, 01:45

  Dikur, ... here pas here harroja te merrja edhe fryme kur ndjeja frymemarrjen tende ne kraharorin tim.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 18:45

  dikur kisha dėshirė tė isha mė i pjekur dhe mė arsyeshėm por ndodhi qė tė mbetem i njėjti dhe kėrkoja vazhdimisht tė mė linin rehat kėto pėrpjekje perosnale. nuk mundesha vetėm dikur kėrkoja miq dhe kėrkoja ndihmė, vaj medet nėse ndodhesh nė udhėkryqe tė jetės, askush nuk ta zgjatė dorėn as nuk tė njeh as nuk do tė meret me ty. ėshtė kataklizma e vetė jetės. personalisht dikur mė dukej vehtja e tepėrtė dhe koha shumė e gjatė pėr tu rikoperuar, por mos qofsha nė atė lėkurė pėrsėri.
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Tue 09 Mar 2010, 08:37

  Dikur e nje kohe na jetonte nje Zane mali aq shume e bukur, sa qe...


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 20:38

  dikur nė p tė njejtin vedn jetoja me njė shpirt tė ri dhe lufatrak, duke shpalosur tėrė vrullin rinor me pėrballje tė fuqishme duke shpartalluar edhe sfidat mė tė forta...ndėrsa mė vonė zuri vend lodhja dhe krijimi raporteve mė tė arsyeshme me jetėn time, duke derdhur mė pak energji pėr shfrenime,kurse avantuara rinore ishin njė bagazh shumė rėndė qė do duhej rikuperuar...ehhhh sa rėdnė ishtė tė pėrmirėsoheshin gabimet e bėra peronale e lere mė ato tė tė tjerėve...mjaftonin brengat e mia tė derdhej kupa e tė puthnin ēupa, gjersa u mbush kupa dhe jeta i tregoi dhėmbėt e vet duke ma trazuar tėrė jetėn...bagazhi ishte aq i rėndė, sa edhe sot e hetoj se njė ditė do tė kėrrusem pėr tė bartė mbi vete tėrė ato shpenzimet e kota tė jetės sime...
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga K@LoR5i prej Sun 21 Mar 2010, 11:57

  Dikur me rrihte zysha se nuk beja detyrat.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Mar 2010, 20:52

  dikur kisha dėshirė tė isha princ me kalė tė bardh
  ė dhe njė priceshė nga larg vinte duke u pėrvjedhur nėpėr mal... e shikoja me djallėzi dhe shtojzovallet kėndonin hymne tė lumturisė...a u kėndella kaq mote... dhe a u zgjova nga idila e lumturisė ...ēfarė mbeti i shkunda puplat e mbledhuar nga ēerdhet e hapura tė foleve tė dashurisė dhe shkrova njė tatuazh tė atėhershėm nė njė lis tė moēėm, a tė kthehet ndokush ndonjėherė nė kėtė vend...??? pres dhe dėgjoj me veshin e ahpur mos duket diku ofelia ime apo euridika e dashur...jam duke pritur por tani jam pa kalė dhe pa kurorė princi...medet kush do tvij kėndej pari, dikur kishte shumė dahsnorė nė mes tė gjetheve, tani janė nė mesin e kafiterive dhe shtėpive tė natės...ende pres, edhe pse mali ėshėt prerė dhe gjethet mungojnė...dikush do tė vijė kėndej pari, dhe ndoshat do tė mė njeh nga ajo kohė e imja...!!!!!
  Genta
  Genta
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 96
  Mosha : 32
  Pikėt : 322
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Genta prej Tue 23 Mar 2010, 05:54

  Dikur, nuk doja kurrsesi nata te merrte fund, ndersa tashme nuk me pritet ardhja e mengjezit.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Mar 2010, 17:44

  dikur mendoja se do tė mbetem shumė kohė i tillė, dhe i pandryshuar, por nuk e dija se edhe tė tjerėt mund tė ndikojnė nė rishqyrtimin e mendimeve dhe botėkuptimeve...
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:32

  Dikur enderroja se si te ta fitoja zemren tende, ndersa tani mendoj se si mos ta humbas.
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 11:57

  Dikur nuk e kisha haberin fare nga kjo jete.


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  kolopucja
  kolopucja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 35
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : shtepiake
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/01/2009
  Humor : fiks fare

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga kolopucja prej Sun 27 Feb 2011, 01:28

  Dikur isha atje pa ty, ndersa sot jam ketu me ty.

  Sponsored content

  Dikur... ... ... Empty Re: Dikur... ... ...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:03