Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  pyetje

  atis
  atis
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 45
  Pikėt : 10
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 22/05/2009

  pyetje Empty pyetje

  Mesazh nga atis prej Wed 15 Jul 2009, 20:40

  ku i mbani duart kur flini ?
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  pyetje Empty Re: pyetje

  Mesazh nga Administratori prej Thu 16 Jul 2009, 01:42

  Me vjen keq, por kjo teme nuk e ka vendin ketu, ndaj tema transferohet tek ''Chit - Chat''.

  Ju faleminderit per mirekuptimin...


  ________________________________
  pyetje Pictur10
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  pyetje Empty Re: pyetje

  Mesazh nga Scarface prej Wed 22 Jul 2009, 02:54

  atis shkruajti:ku i mbani duart kur flini ?

  hahahahahaaaaaa
  pyetje eshte kjo?! ku di une se ku i mbaj duart kur flej?! ku te veten, pasi njeriu kur eshte ne gjume, nuk i kontrollon dot duart.


  ________________________________
  pyetje Scarfa10
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  pyetje Empty Re: pyetje

  Mesazh nga Florida prej Mon 27 Jul 2009, 07:40

  Scarface shkruajti:
  atis shkruajti:ku i mbani duart kur flini ?

  hahahahahaaaaaa
  pyetje eshte kjo?! ku di une se ku i mbaj duart kur flej?! ku te veten, pasi njeriu kur eshte ne gjume, nuk i kontrollon dot duart.

  Hahahahahahahahahahaaaaa
  Urime Scarface per pergjigjen e qelluar, pasi te them te drejten nje pyetjeje te tille edhe une nuk mundem qe ti jap tjeter pergjigje!
  LoL.


  ________________________________
  pyetje I52333634_17449
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  pyetje Empty Re: pyetje

  Mesazh nga shpirti_omel prej Thu 30 Jul 2009, 01:47

  atis shkruajti:ku i mbani duart kur flini ?

  Ne Tastieren e kompjuterit...
  ahahahahaahahaahahaaa


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  pyetje Empty Re: pyetje

  Mesazh nga alexandramalaj prej Fri 31 Aug 2012, 16:07

  Se di te pyes njehere.hahahahah

  Sponsored content

  pyetje Empty Re: pyetje

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Tue 26 May 2020, 21:04