Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga shpirti_omel prej Fri 08 May 2009, 21:10

  Pija ime e preferuar eshte Vodka.

  A e keni pare Filmin e ri ''Taken'' qe ka te beje ma mafien shqiptare?


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Paula prej Tue 12 May 2009, 22:23

  Jo, nuk kam degjuar per te.

  E keni par ndonjehere ne jete veten pa asnje rrugedalje?!
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Desperado prej Thu 14 May 2009, 22:38

  -Plot here, as qe i mbaj mend.


  Pro apo Kundra Aborteve?!


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 17 May 2009, 10:19

  Kundra...

  -A jeni tip qe derdhni lot kollaj, apo jo?!


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Nov 2009, 08:42

  Jo, jan shume rezistente ndaj loteve.

  -Keni ndonje kafshe shtepiake qe e mbani ne shtepi?


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 478f843eb50393eb697b0b8
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Studentja prej Thu 26 Nov 2009, 01:34

  Jo, pasi nuk me pelqen qe te kem asnje lloj kafshe ne shtepi!

  -Si eshte koha sot andej nda jeni ju?
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Tigri prej Sat 28 Nov 2009, 01:44

  Koha e mire, por pak ftohte.

  -Keni frike naten?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 12:59

  Jo, nuk kam.

  Cfare poezie keni lexuar sot dhe qe ju ka lene mbresa?


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 01:44

  Sot me thene te drejten nuk kam pas munsi me lexu asnji poezi.

  Per ke po mendoni ne kto momente?
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:34

  Per dike qe ju nuk e njihni.

  -Do shkoni ne kinema sonte?


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  zemra_e_vetmuar
  zemra_e_vetmuar
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 32
  Pikėt : 67
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/07/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga zemra_e_vetmuar prej Sat 05 Dec 2009, 01:48

  Jo, pasi nuk parashkoj shume ne kinema.

  -A jeni i/e vetmuar ne keto caste?!
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 31
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Romina prej Tue 19 Jan 2010, 00:29

  Disi, jo edhe aq shume.

  A dhuroni lule per dhurate apo jo?
  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Bjondina prej Tue 19 Jan 2010, 01:38

  Une nuk dhuroj lule, por me pelqen shume te me dhurojne lule.

  Per ke po mendoni tani ne kete moment?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 10 Feb 2010, 11:13

  Hmmm,vertet pyetje e qelluar,po mendoja per dike qe besoj qe ja vlen te mendoj,hehe

  kalove mie diten sot?
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Lida prej Wed 17 Feb 2010, 00:56

  Mire, mire jo keq.

  A pendoheni shpesh per gabimet qe beni?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 17 Feb 2010, 06:26

  Hmmm,deri tani nuk kam bere ndo nje gabim,qe do pendohesha...
  Ishin gabime qe me ndihmuan te behem me e fort dhe me e pjekur Smile

  I ke dhene dikuj aq shume dashuri sa qe dikur u pendove?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 18 Feb 2010, 19:22

  shumė herė herė dėshiroj qė tė bėhem tapė, por po zhytem nė ujėra tė qeta pa e kėrkuar alkoolin.

  a ju kujtohet kur jeni dashuruar pėr tė parėn herė?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 19 Feb 2010, 02:41

  Po,me kujtohet.

  ka ndodhe ndo nje here qe te mbizoterojne emocionet??
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 18:17

  besoj e i kam dhėnė por nuk kam gjetur mirėkuptim tė duhur, por kjo ka ndodhė edhe me mua ndaj tė tjerėve, sepse asnjėherė dashurinė e vėrtetė nuk mund ta shijosh tė tėrėn!!! mbetet njė enigmė, sepse ata qė dashurohen vėshtirė se kuptohen nė secilin rast. vetėm pak nevojitet dhe gota thyhet, kurse dashuria derdhet, dhe a ka mundėsi tė futet prapė nė atė gotė???

  vallė, a mund tė definohet njė dashuri, kur vjen dhe kur shkon???
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 19 Feb 2010, 20:10

  Mbase mosha ime nuk permban experienca te mjaftueshme per te gjetur se a ka definim apo jo,mirpo mbase dhe ter jeten njeriu nuk do mjaftonte experienc qe te beje nje definim te tille...


  Kur kishe pranveren tende me te lumtur??
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 21:20

  pranverėn mė tė lumtur e kisha kur ndodhesha nė mesin e njerėzve tė cilėt e pėrshėndesnin Kosovėn e vitit 1981, dhe kur i dolėn krah qė ta ngrejnė lart e mė lart. kisha ndjenjėn sikur ky prill, i ka ngjarė prillit qė ngrejnė kokėn kumbonaret e tėrė botės demokratike.

  a keni probleme se jeni aq e bukur?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 20 Feb 2010, 02:29

  Duke marr si nje Kompliment po pergjigjem: Qe bukurija ne kombinim me mencuri nuk paraqet as nje problem.

  Te ka mahnitur ndo nje here nje cike e bukur,pa as nje pik mencurije??
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 20:40

  e bukura nėse nuk pėrcillet me shumė kujdes ndoshta shumė shpejt polenizon tė tjerėt dhe humb nė vlerat e saja, megjithatė mendoj se bukuria duhet tė ishte si njė lloj talenti apo dhunti qė vazhdimisht duhet tė kultivohet, dhe pėrse duhej tė isha i pasinqertė dhe tė thosha se njeriu nuk humb torruan pas njė gruaje apo vajze tė bukur? vetėm vėshtrimi fizik ka bėrė qė drithėrimet tė jenė mė tė tella, ndėrsa bukuria e tillė ka bėrė qė mos fishket dhe zbehet asnjėherė. kalon koha dhe tė bukurat shtohen e rriten vazhdimisht, e krejt kjo duket mė shumė se normale. dikur magjepseshim me vajza nėpėr filma tė huaj, duke ndalė frymėn se janė tė tilla, ndėrsa sot nėpėr qytetet tona dhe kudo, kemi aq tė bukura dhe aq tė detajuara, sa gėzimi ėshtė i papėrmbajtur. vėretetė edhe bukuria erdhi nė mesin tonė, dhe kjo ka njė vlerė tė madhe, sepse populli rritet i bukur dhe i hareshėm.

  ndodhė qė kam hasur shumė tė bukur, por qė jetė budallaqe nuk kam rastisur, sepse tė bukurat tė shumtėn e rasteve ia dijnė vlerėn vetes sė tyre, dhe dominojnė me paraqitjet e tyre, duke dhėnė profilin e njė krijese kuptimplote. tė bukurat rrezatojnė nga brenda jashtė duke krijuar bindje tė mirė pėrveten e tyre. tė bukurat e tilla si helena apo afrodita, e kanė tė qartė se mund tė ndezin edhe konflikte shumė tė fuqishme, por kėto janė vetėm raste tė izoluara, kuptoni drejtė se shumė prej tyre nuk shkruajnė histori tė mėdha, por se mund tė ndezin konflikte lokale, pėr kėtė jam bindur nė jetėn time... kur dikush afrohet me tė bukurėn, duhet tė ketė njė guxim tė madh, sepse do tė vėrtiten rreth tij shumė kundėrshatrė tė pėrbetuar...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 22 Feb 2010, 20:43

  harova ta bėjė pyetjen se a mund tė jenė tė lumtur ata qė dashurojnė me gjithėmend?
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Mon 22 Feb 2010, 21:40

  Per mendimin tim duhet te jene persona te duhur ,te lindur per njeri tjetrin dhe do provojne ate lumturi,,kurse te ishin persona te gabuar ateher do kishin vetem vuatje :S  Cfar mendon per one-night stand qe shume persona e bejne??

  Sponsored content

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... - Faqe 2 Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 09:05