Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Administratori prej Wed 22 Aug 2007, 03:45

  Pėrshėndetje.

  Nė kėtė temė, mund tė tregoni, se ē'farė keni dėshirė qė tė
  bėni ju, nė njė ditė me shi?


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Pictur10
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Administratori prej Tue 18 Sep 2007, 08:14

  Po e nis une i pari.

  Une personalishte, kur bie shi kam shume deshire qe te shkruaj poezi.
  Ne nje dite te tille, kam deshire qe te qendroj krejtesishte i vetmuar perpara dritares dhe te veshtroj me plot endje shiun qe pikon pa ndalur nga lartesite e qiellit, i cili me jep nje frymezim te jashtezakonshem per te shkruar poezi...
  Ndoshta edhe leximi i ndonje Romani interesant mund te jete nje tjeter kenaqesi ne nje dite me shi, por shkrimi i poezive zen vendin e pare ne nje te ketill dite...


  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Thu 08 Nov 2007, 08:21

  kurbie shi,po qe ngrohet dua tė dal tė lagem pak,tė freskohem,po qe ftoh♪t e vėshtroj nga dritarja,kam shumė dėshirė tė flej pak,kur bie shi,gjumi gjatė rėnjes sė shiut mė kėnaq.
  Gurabardhesi
  Gurabardhesi
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Numri i Postimeve : 250
  Vendndodhja : Diku ne toke
  Profesioni : Qefli femrash
  Pikėt : 623
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 29/07/2007
  Humor : Qesh sa te mundesh...

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Gurabardhesi prej Mon 28 Jan 2008, 02:38

  Kur bie shi?!
  Kollaj fare per mua: Vetem mjafton qe te jem ne shtepi dhe i'a kepus gjumit menjehere.

  Ej se mos me pandehni se jam gjumash?!
  Nuk flej edhe aq shume, por ama kur bie shume me kaplon gjumi vete pa u mneduar fare.


  ________________________________
  Gjak Shqiptari, Sy Shqiponje, Zemer Luani...
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Administratori prej Fri 01 Feb 2008, 01:58

  Gurabardhesi shkruajti:Kur bie shi?!
  Kollaj fare per mua: Vetem mjafton qe te jem ne shtepi dhe i'a kepus gjumit menjehere.

  Ej se mos me pandehni se jam gjumash?!
  Nuk flej edhe aq shume, por ama kur bie shume me kaplon gjumi vete pa u mneduar fare.

  Hajde gjumash, hajde...

  Apo me mire gjumash shiu.

  Hahahahahahahaaaaaa....

  Se bej shaka, mos e merr seriozishte.


  Sinqerishte:
  Saimiri...


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Pictur10
  shaban cakolli
  shaban cakolli
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 824
  Mosha : 61
  Pikėt : 1705
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 26/08/2007

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga shaban cakolli prej Tue 15 Apr 2008, 03:27

  kur bie shi,dua te veshtroj rigat e tij dhe te lagem mire,kjo me pelqen kuptohet kur eshte ngrohet.
  fjolla-1
  fjolla-1
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 224
  Mosha : 30
  Vendndodhja : Peje
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 3
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 07/06/2008
  Humor : Kujdes nga fjalet se ato te vrasin me shume se plumbi e te therin me shume se shpata

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga fjolla-1 prej Tue 17 Jun 2008, 06:45

  Pershendetje.
  Kur bie shi une kam deshire qe te lexoj ndonje roman apo te shikoj ndonje film interesant sepse me pelqen melodia qe bejne pikat e shiut dhe bejn qe une ta kuptoj me mire romanin ose filmin.


  ________________________________
  Me mire te kesh qenin shoke sesa shokun qene.
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 34
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Fri 27 Jun 2008, 10:05

  Kur bie shi me pelqen jashte mase te shikoj ndonje film te bukur romantik...


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Glitterfy071720T199D35
  Studentja
  Studentja
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 71
  Mosha : 30
  Vendndodhja : ...
  Profesioni : ...
  Pikėt : 208
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ...

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Studentja prej Sun 23 Aug 2009, 06:59

  Kam shume deshire, ne stinen e veres sidomos, qe te bej shetitje te shkurtra neper shi, dhe te lagem e tera...
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Nov 2009, 08:35

  Me thene te drejten nuk e kam qejf aspak shiun, pasi nuk mundem te dal. Por gjithsesi edhe ai i ka ato te mirat e veta, keshtu qe me favorizon duke me dhene pak me shume kohe, per te lexuar ndonje liber.


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? 478f843eb50393eb697b0b8
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:37

  Nuk e di, nuk kam ndonje deshire te vecante per te bere dicka thjesht duke u inspiruar nga shiu.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Tigri prej Mon 07 Dec 2009, 07:56

  shpirti_omel shkruajti:Nuk e di, nuk kam ndonje deshire te vecante per te bere dicka thjesht duke u inspiruar nga shiu.

  Keshtu jam edhe une.


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 16 Jan 2010, 23:33

  Baladat jane te pershtatshme per nje kohe me shi,mendoj un!
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga florida_L prej Sat 27 Mar 2010, 12:12

  te degjoj muzike ose te lexoj ndonje liber


  ________________________________
  Loti yt dua te jem
  nga syte e tua te rrjedh
  mbi faqe lehte te te rreshqas
  ne buzet e tua dua te vdes ...
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga dANJELA prej Sun 28 Mar 2010, 00:14

  Te degjoj kenge dashurie.
  Llokumja _19
  Llokumja _19
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 29
  Vendndodhja : BeLgiUm....!
  Profesioni : Dashuria e Pasur..!
  Pikėt : 94
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/03/2010
  Hobi : Shetitje neper Vende te Ndyshme.....
  Humor : Gjdo gje e mire...!

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Llokumja _19 prej Thu 01 Apr 2010, 03:17

  Te Fle menjher
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Anduena01 prej Fri 02 Apr 2010, 00:47

  Llokumja _19 shkruajti:Te Fle menjher

  hahahahaa, edhe una.
  raita albania
  raita albania
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/04/2010

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga raita albania prej Fri 09 Apr 2010, 19:08

  Saimiri shkruajti:Po e nis une i pari.

  Une personalishte, kur bie shi kam shume deshire qe te shkruaj poezi.
  Ne nje dite te tille, kam deshire qe te qendroj krejtesishte i vetmuar perpara dritares dhe te veshtroj me plot endje shiun qe pikon pa ndalur nga lartesite e qiellit, i cili me jep nje frymezim te jashtezakonshem per te shkruar poezi...
  Ndoshta edhe leximi i ndonje Romani interesant mund te jete nje tjeter kenaqesi ne nje dite me shi, por shkrimi i poezive zen vendin e pare ne nje te ketill dite...


  Sinqerishte:
  Saimiri...
  te fle gjume!!!
  Arta1
  Arta1
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 30
  Mosha : 33
  Pikėt : 100
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 05/09/2010

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Arta1 prej Sun 05 Sep 2010, 12:02

  Te degjoj muzik ose te shoj ndonje film romantik.
  mirela ela
  mirela ela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 26
  Mosha : 42
  Pikėt : 82
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/06/2010

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga mirela ela prej Thu 09 Sep 2010, 00:08

  Asgje, vetem me pelqen ta veshtroj nga dritarja dhe te mendohem thelle e thelle per gjera te bukura.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Administratori prej Tue 13 Dec 2011, 00:34

  Te shoh ndonje film te bukur.


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Pictur10
  NENSI
  NENSI
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 34
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/12/2011

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga NENSI prej Tue 13 Dec 2011, 05:05

  Te degjoj muzeke dhe te eci me makine....
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Administratori prej Wed 14 Dec 2011, 00:19

  Te lexoj.


  ________________________________
  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Pictur10
  Dardania
  Dardania
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 3
  Mosha : 33
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/07/2011

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Dardania prej Wed 14 Dec 2011, 01:18

  te ndegjoi muzik dhe te lexoi
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Armanda prej Wed 14 Dec 2011, 08:48

  Varet se ku mund te gjendem.

  Sponsored content

  Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi? Empty Re: Ē'farė ju pėlqen tė bėni, kur bie shi?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Mon 01 Jun 2020, 10:40