Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Bjondina prej Tue 19 Jan 2010, 01:36

  Scarface shkruajti:Jeni ju ajo qe keni zgjedhur te dashurin, apo eshte i dashuri ai qe ju ka zgjedhur juve?

  Ai me ka zgjedhur mua. Kuptohet edhe me pelqimin tim. hahahahahaaa
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Scarface prej Thu 21 Jan 2010, 01:45

  Ne cilen pjese te trupit i preferoni puthjet me se shumti?


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Scarfa10
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Paula prej Thu 21 Jan 2010, 02:29

  Scarface shkruajti:Ne cilen pjese te trupit i preferoni puthjet me se shumti?

  Ne Gushe.
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 07:08

  Saimiri shkruajti:A mundet te me tregoje dikush nga vajzat, ketu ne forum:
  -Se perse eshte kaq shume e veshtire per t'i kuptuar femrat?!


  Sa per pyetjen tende,do kisha nje sqarim,,,,,,Nje goc qe e don nje cun,mundohet me zemer e me shpirt qe ta kupton edhe ne shumten e rasteve edhe arrin te kupton personin e caktuar...
  Besoj qe edhe ju meshkuj keni tru qe te kuptoni dike,duhet vetem mu MUNDUA.Por problemi tek ju eshte qe nuk doni te mundoheni qe ti kuptoni,ose nuk doni ti kuptoni edhe ne raste qe mundoheni.
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Tigri prej Sat 06 Feb 2010, 01:22

  A e keni tradhtuar ndonjehere te dashurin tuaj dhe perse?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 06 Feb 2010, 02:24

  Tigri shkruajti:A e keni tradhtuar ndonjehere te dashurin tuaj dhe perse?


  Cdo femer e nenkupton ndryshe tradhetin.Mendoj un.
  Psh:un si tradheti kuptoj,te dashurohem ne dike tjeter pa patur ndo nje here mardhenje me te.
  edhe te kem mardhanje intime me dike tjeter...
  PAsi keto 2 gjera nuk kane ndodh deri tani,ateher them qe nuk e kam tradhtuar as nje here deri tani,dhe zdo e tradhtoj.

  Mbase ca tjera si tradheti do merrnin edhe nqs flirton me nje cun tjeter,eh kjo per mua s'eshte tradheti por thejshte humbje kohe,argetim.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Fri 26 Feb 2010, 01:42

  Do te deshironit Martesen apo Bashkejetesen?


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 26 Feb 2010, 04:32

  Djal~Matjan shkruajti:Do te deshironit Martesen apo Bashkejetesen?


  Do deshironim dashuri te sinqert.Nqs ajo do ishte besoj se do e dinit ju vete.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Odeta prej Mon 01 Mar 2010, 23:52

  Djal~Matjan shkruajti:Do te deshironit Martesen apo Bashkejetesen?

  Bashkejetesen.


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga R€B€KA prej Tue 09 Mar 2010, 01:31

  Djal~Matjan shkruajti:Do te deshironit Martesen apo Bashkejetesen?

  Ajo qe do te me duket me e embel.
  R€B€KA
  R€B€KA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 17
  Mosha : 37
  Vendndodhja : Durres
  Profesioni : pa pune
  Pikėt : 55
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 11/01/2009
  Humor : mjaftueshem

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga R€B€KA prej Tue 09 Mar 2010, 01:32

  Djal~Matjan shkruajti:-Cfare do te ishte ajo gje e cila do ju shtynte per ta tradhtuar te dashurin tuaj?!

  Asgje...
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:09

  Tigri shkruajti:Ne cfare moshe e keni dhuruar puthjen tuaj te pare? geek

  19 me duket nese nuk gaboj.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:11

  Djal~Matjan shkruajti:-Cfare do te ishte ajo gje e cila do ju shtynte per ta tradhtuar te dashurin tuaj?!

  Varet... Mbase hakmarrja.
  K@LoR5i
  K@LoR5i
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 36
  Mosha : 36
  Vendndodhja : ---==:@:==---
  Profesioni : ---==:@:==---
  Pikėt : 114
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 08/01/2009
  Humor : ---==:@:==---

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga K@LoR5i prej Sun 21 Mar 2010, 11:51

  Sa te dashur keni patur deri me sot?
  florida_L
  florida_L
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 112
  Mosha : 37
  Pikėt : 374
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 31/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga florida_L prej Mon 22 Mar 2010, 09:28

  Djal~Matjan shkruajti:Do te deshironit Martesen apo Bashkejetesen?


  martesen
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 25 Mar 2010, 01:03

  K@LoR5i shkruajti:Sa te dashur keni patur deri me sot?

  Dy.
  Zog i Shqipes
  Zog i Shqipes
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Zog i Shqipes prej Fri 26 Mar 2010, 11:12

  Sa femije keni deshire te benit kur te martoheshit?
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:14

  Zog i Shqipes shkruajti:Sa femije keni deshire te benit kur te martoheshit?

  1 ose 2 maksimumi.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:15

  Tigri shkruajti:Ne cfare moshe e keni dhuruar puthjen tuaj te pare? geek

  17 vjece e di qe kam qene atehere.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:15

  Djal~Matjan shkruajti:Ju pelqen qe te martoheni me te huaj?!

  Hic fare.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:16

  Scarface shkruajti:Jeni ju ajo qe keni zgjedhur te dashurin, apo eshte i dashuri ai qe ju ka zgjedhur juve?

  Kam zgjedhur une ate.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:17

  Desperado shkruajti:Cili ka qene vendi me i cuditshem qe keni bere s*ks?

  Nuk e kam bere ne ndonje vend te cuditshem ndonjehere.
  Erilda
  Erilda
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 31
  Mosha : 36
  Pikėt : 98
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Erilda prej Sat 27 Mar 2010, 00:19

  Tigri shkruajti:Deshironit t'a kishit burrin e mire dhe fukara apo te keq dhe pasanik?!

  Per mendimin tim, pasuria dhe bukuria jane sot dhe sjan neser, por zemra mbetet gjithmone e njejta.
  dANJELA
  dANJELA
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 48
  Mosha : 32
  Pikėt : 150
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 12/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga dANJELA prej Sun 28 Mar 2010, 00:08

  Zog i Shqipes shkruajti:Sa femije keni deshire te benit kur te martoheshit?

  nja 2 te pakten.
  raita albania
  raita albania
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 31
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 01/04/2010

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga raita albania prej Fri 09 Apr 2010, 18:13

  Djal~Matjan shkruajti:Ju pelqen qe te martoheni me te huaj?!
  pse jo!!!!!!!!!!!!

  Sponsored content

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 2 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 11:27