Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Fri 29 Jan 2010, 07:02

  Saimiri shkruajti:
  Romina shkruajti:A i mbyllni syte kur puthni apo i mbani hapur?!

  Njerin e mbyll, tjetrin e mbaj hapur per te pare se cbehet rreth e rrotull.


  Hahahaahhahah,e mire kjo pergjigje....

  sido qoft vazhdoni ju gocat me pyetje,un nuk kam pyetje...
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Odeta prej Sun 31 Jan 2010, 00:35

  Eee, duke qene se ardhmerija e bukur, nuk paska ndonje pyetje per tiua drejtuar djemve ketu ne forum, po e bej une nje te tille:

  -A keni menduar ndonjehere per ndonje vajze, aq sa nuk ju ka marre as edhe gjumi?!


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga fabian prej Sun 31 Jan 2010, 03:51

  Po, me ka ndodhur 3 here deri tani.
  d.m.th. e kam fjalen per komplet perioden e jetes sime deri tani.

  Te pershendes Odeta
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Feb 2010, 21:53

  ndoshta shumė kanė dėshiruar tė mbajnė sytė hapur, por kanė harruar se njerėzitė nuk puthen as me sy as me buzė, por kjo buron nga zemra. unė nuk e kam parė, por zemra me siguri ka qenė e hapur! Vallė, a ka mundėsi qė zemrėn ta kapė gjumi apo tė mos hapet nė ato ēaste vendimtare.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty jo qė nuk mund tė rezistoj por thjeshtė mė kaplon njė hipnozė e brendshme dhe shpirti ligėshtohet, dhe merreni me mend se ēfarė do tė thotė tė mbetesh pėr njė ēast i drithėruar dhe si i humbur tretesh nė mendime tė njė ēasti lumturie.

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Feb 2010, 23:06

  Paula shkruajti:A jeni tip qe tundoheni lehte nga femrat?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty nėse do tė ishte ditė, ndoshta ka ndonjė arsye pėr ti mbyllur sytė nga shikimet e tė tjerėve, por kur tė ndodhet nata duhet hapur sytė, pasi naės nuk i besohet kurrė!!!

  Mesazh nga Vizitor prej Thu 04 Feb 2010, 23:16

  Romina shkruajti:A i mbyllni syte kur puthni apo i mbani hapur?!
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 06 Feb 2010, 02:29

  A do e prisni nje goc qe keni zhvillua ndjenja per te,,psh:1 apo 2 vite pa e takuar?PAstaj pas asaj kohe do e takonit...
  Edhe nqs jo,pse nuk do e prisni?
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Marsela prej Sun 07 Feb 2010, 11:23

  A i dhuroni te dashures tuaj lule dhe sa shpesh e beni kete gjest?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 18:19

  vėrtetė nuk besoj se nė pritje mund tė rritet dashuria, pasi ajo duhet tė kultivohet dhe tė ruhet pėr ēdo ditė. nėse.. ndodhė qė pėr arsye tė ndryshme mund tė pritet edhe mė shumė, por ajo mė shumė i ngjan besueshmėrisė se dashuria nuk "vdesė", gjersa tė ėshtė gjallė njeriu...nuk do ta prisja personalisht tė jem i sinqertė pasi nė kėtė pritje diēka mund tė ndodhė e paparashikuar!!!Nė kėtė kopsht tė hapur tė kėsaj jete, dashuria ka njė aromė tė fuqishme, dhe secili sikur bleta nxiton ta marrė pėr veten e tij, dhe nėse ndodhė qė pret edhe shumė kohė, tė humbasė edhe ajo qė para hundėve, e lere mė atė qė je duke pritur. pritjet asnjėherė nuk janė tė mira as nė peron as nė stacion as nė amfiteatėr askund tjetėr, madje as nė dashuri, sepse ata qė dashurojnė dhe janė tė lidhur tepėr nuk mund ta pėrjetojnė tė takohen diku...dashuria si dashuri ėshtė vetė pritja dhe kjo ka shumė mistere sa tė kėndshme aq tė papritura...nė fakt, pritja mund tė zgjasė edhe pasi tė takohesh, sepse edhe bota e dashurisė ėshtė shumė relative sikur ndjenjat tjera dhe botėkuptimet i kemi pėr botėn qė na rethon...
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Mon 08 Feb 2010, 18:39

  lulet janė shenja shumė tė mira tė jepen dhe tė dhurohen, por nėse ato janė vetėm sa pėr tė plotėsuar nj ė vakuum respekti, kjo edhe mund tė shpėrndahet nė etėr sikur ēdo letėr e djegur e dashurisė sė harruar. sidoqoftė shpota apo buēeta e mbushr me lule, nėse nuk ka nė tė edhe njė sasi drithėrime shpirti apo pikė loti si shenjė pėrkushtimi se dashuria rron mė shumė se kėto lule tė kėputura, vėshtirė se mund tė kanė njė mision tė sinqertė dashurie. dashuria e cila nuk dehet me afshin e brendshėm shpirtėror, nėse pėr njė ēast nuk trazon nga brendia njė zemėr tė etur pėr ngazėllime, nėse nuk kėrcen i tėrė sistemi ekscitues dhe nuk punojnė tėrė katalizatorėt qė shpėrndajnė lajmin e mirė, nėse nuk zgjohet i tėrė potenciali mendor dhe shpirtėror, dhe qė atėherė njeriu mund tė goditet nga njė sulm i jashtėzakonshėm, dhe lulet mund tė bijnė nga dora, ndėrsa dashuria vėrshon tė gjitha kthinat e qelizave. Nėse lulet janė shenjė se dikush ka hyrė nė kopshtin e dashurisė, kujdesi duhet tė jetė i madh sepse kjo tregon se po hapet dera e madhe e dashurisė...urdhėroni brenda, prej njė kopshti tė luleve, mund tė trokitni shumė shpejt nė derėn e njė kopshti tė njė zemre tė dashur...
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Lida prej Wed 17 Feb 2010, 00:45

  Cfare dhurate i bete te dashures per Shen Valentinin?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 17 Feb 2010, 01:14

  pėr Shėn Valentinin kam pasur shumė ide, por njė gjė nuk kam mundur ta shkoqisė nga mendja...kam grumbulluar pėr njė vit idenė se si duhet tė dashurohet njė femėr, dhe besoj se e kam bėrė mė tė mirėn, pasi vite tė tėra i kam dhėnė lule, i kam dhėnė ēokollata, i kam dhėnė dhurata, ndėrsa kėsaj here ia kam dhėnė vetvehten. ndoshta ėshtė paksa e ēuditshme, por kam qėndruar para saj me tėrė qenien qė tė zgjedhim enigmėn e quajtur DASHURI.
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Florida prej Tue 23 Feb 2010, 00:38

  Nq qofte se jeni tradhetuar ndonjehere?!
  -Si jeni ndjere kur keni mesuar se e dashura apo gruaja po ju tradheton?!


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 I52333634_17449
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Feb 2010, 01:16

  nuk kam ide se si do tė reagoja, por ndoshta njerėzitė gabojnė shpesh nė jetėn e tyre, dhe kjo mbase i shkon kėtij grumbulli tė mėkateve tė bėra. as unė nuk jam imun ndaj gabimeve dhe flerteve, por si do tė reagoja, nė fakt do tė kisha shumė pėr tė thėnė, por a mund tė quhet ky gabim aq fatal, sa tė ndėshkoja dike, mbase mund tė ndodhem edhe unė si fajtor potencial!!! mundėsitė janė tė shumta, por faljet janė tė vogla, dhe nuk e di a ėshtė ndonjė guxim i madh, nėse lejohet njė gjė e tillė, sepse njeriu mė shumė i beson ligjit(kurorės) se sa vetė ligjit tė pashkruar tė dashurisė. fuqia e mashkullit pėr tė nėshkuar dike, me tė cilin shumė vite kanė bashkėjetuar, nuk i lejon vetes, qė pėr njė gabim, tė derdhet e tėrė kupa e ėmbėl e dashurisė. nėse pėr njė gabim rrėshqet e tėrė lumturia njerėzore nga duart, atėherė ēfarė do tė marrim me vete, vetėm kupa tė zbrazėta dhe dashuri tė humbura. me rėndėsi ėshtė se ēfarė ka brenda kupa se si duket nga jashtė. nuk ėshtė krijuar lumturia njerėzore, duke pritur gabimet e tjetrit, por jetėn dhe dashurinė duhet freskuar dhe ujitur, nėse ndodhė qė mineralet dhe resurset materiale dhe shpirtėrore janė konsumuar, ėshtė shumė e natyrshme qė kėrkohen shtigje dhe burime tė reja. duhet ndarė gabimet e linduar me gabimete kushtėzuara, pasi ato janė reflekse sikur tė gjitha tė tjerat. kot lodhemi duke akuzuar njėri-tjetrin, kėto mendja e njerėzve tė shėndoshė i ka tejkaluar, ndėrsa trazirat nė mendjen e njerėzve tė sėmurė i peshon me ndonjė terapi stereotipe tė pėrdorimit tė dhunės apo agresivitetit shovinist. nėse ka pėr shumė sėmurje zgjidhje adekuate, edhe kjo mbase do tė merr trajtim tė duhur. mbase, varėsisht se njeriu do zgjidhje apo komplikim tė vetes.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Fri 26 Feb 2010, 01:34

  Lida shkruajti:Cfare dhurate i bete te dashures per Shen Valentinin?

  Nje buqete puthjesh dhe nje zemer te paster prej fukarai...


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Odeta prej Tue 02 Mar 2010, 00:02

  Sa e vleresoni ju personalishte veten tuaj?


  ________________________________
  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 ILoveYouAnimRvText
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 00:49

  siur tė isha mė i sinqertė do tė kisha mė shumė fryte nė jetėn time, sepse njė vello e hollė e mbėshtjellė lėvozhgėn time tė njeriut. nganjėherė mendoj se po tė lirohem nga ky sindrom i vetvehtes sė mbyllur, do tė kisha mė shumė miq dhe ndėrgjegje mė tė pastėr.
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Sara prej Sat 06 Mar 2010, 01:06

  Cila eshte ajo pjese e trupit te femres qe ju josh pa mase kur e puthni?
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Mar 2010, 01:35

  ėshtė njė pyetje me shumė dimnesione tė themi shumė sinqerisht, unė kam puthur shumė pjesė dhe kėtė pėr shumė herė por mė sė shumti mė impresionon Bregu Venerian apo Vagina dhe pjesėt e saja dhe tutje mė poshtė, sepse edhe puthet mė rrallė, por bėhet pėr mall dhe me shumė ėndje...nės ekjo nuk puthet, dhe ledhatohet, besoj se femra do tė mbetet e zhgėnjyer edhe nėse nuk e thotė troē...kėshtu pėr mua, do tė thotė se nėse nuk e kamparė kėtė pjesė dhe nuk e kam vizituar dhe analizuar e kėrkuar mirė e mirė, do tė thotė se kam qenė me kali pėr tė kalėruar dhe nuk kam hipur fare nė tė... si mund ta shpjegoja dot???
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Mar 2010, 01:58

  raif kashtanjeva shkruajti:ėshtė njė pyetje me shumė dimnesione tė themi shumė sinqerisht, unė kam puthur shumė pjesė dhe kėtė pėr shumė herė por mė sė shumti mė impresionon Bregu Venerian apo Vagina dhe buzėt e saja Labia maior dhe Labia minor, gjersa hapen mund tė ishin si njė vend i pėrshtatshėm pėr tu shijuar nektari dhe ėmbėlsira e jetės femėrore.ndėrsa pjesėt e saja janė aq aromatike dhe tė shijshme, dhe tutje mė poshtė, sepse edhe puthet mė rrallė, por bėhet pėr mall dhe me shumė ėndje...nės ekjo nuk puthet, dhe ledhatohet, besoj se femra do tė mbetet e zhgėnjyer edhe nėse nuk e thotė troē...kėshtu pėr mua, do tė thotė se nėse nuk e kamparė kėtė pjesė dhe nuk e kam vizituar dhe analizuar e kėrkuar mirė e mirė, do tė thotė se kam qenė me kali pėr tė kalėruar dhe nuk kam hipur fare nė tė... si mund ta shpjegoja dot???
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Tue 09 Mar 2010, 08:31

  A do te martoheshit me nje femer, duke e ditur qe ajo nuk eshte e virgjer?!


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 20:54

  edeh rruga nėpėr tė cilėn shkelė, nuk mund tė thuash se je i pari...ajo qė njė njeri-konkretisht njė mashkull e bėnė tė quhet mashkull ėshtė se ka dalė nė botė i pari dhe para femrės, dhe kjo ndoshta ia ka dhėnė vehtes tė mund tė zgjedhė tė bėj njė hap para saj. ky shikim sa provizor aq i padukshėm, nuk mund tė matej me njė pėlhurė tė hollė HIMENI, i cili ėshtė njė lloj besnikėrie se lidhni marrėveshje pėr tė qenė tė bashkuar pėrherė...nėse pret njeriu qė tė fillojė dashurinė vetėm atėherė kur pėlcet himeni, lirisht mund tė blej ndonjė pėlhurė dhe tė amputojė, pėr tė qenė i lavdėruar se ka qenė kalorėsi i parė nė mbretėrinė e femrės...i admiroj ata kalorės qė nuk lavdėrohen se sakrifikuan dashurinė, vetėm pėr shkak tė dashurisė dhe jo pėr njė cipė tė hollė vaginal...nė jetė kemi provuar tė lėndohemi shumė herė duke derdhur ndonjė pikė gjaku, dhe kėtė nuk e kemi lidhur me ndonjė mosdashuri ndaj vetes sonė...
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Lida prej Wed 10 Mar 2010, 00:08

  Ku keni deshire qe ta benit dasmen?
  (Per ata qe jan te martuar, munden te tregojne se ku e kane bere?)
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Mar 2010, 00:17

  pėr neve qė jemi tė martuar do tė thotė se dasėm kemi ēdo herė, kurse pėr tė shkuarėn kur e kemi bėrė konkretisht unė as qė kam bėrė sepse e kam tė grabitur is hajn i natės dhe bėrė si ditės ...tani mund ta shohė se ndoshta ėshtė mirė tė mendohet njė aheng i pėrmasave tė tilla, por njė dashuri nuk duhet tė kurorėzohet vetėm me dasėm pasi ajo bėhet mė shumė pėr rrethin e gjėrė tė miqėve, ndėrsa martesat me dasma janė mė shumė njė pėrmbushje e kėrkesave tė bizneseve pėr tė mbledhur para dhe jo pėrmbushje tė ndonjė hareje martesore...ndaj mendimin se dasma bėhet mė shumė pėr dashuri eksciplite qė do tė thotė pėr tė mbushur njė kėrkesė tė themi komerciale se sa qė ėshtė rrjedhojė e sjelljeve obligative...
  Anduena01
  Anduena01
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 40
  Mosha : 32
  Pikėt : 124
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/03/2010

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Anduena01 prej Thu 25 Mar 2010, 01:02

  Lida shkruajti:Ku keni deshire qe ta benit dasmen?
  (Per ata qe jan te martuar, munden te tregojne se ku e kane bere?)

  Me pelqen pa mase, buze ndonje liqeni te bukur.

  Sponsored content

  Femrat pyesin - Djemte pergjigjen... - Faqe 2 Empty Re: Femrat pyesin - Djemte pergjigjen...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 11:49