Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Join the forum, it's quick and easy

Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.

Forumi Guri Bardhė

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Forumi Guri Bardhė

+46
NENSI
Armanda
Vranakondi
kushtrim
iliriana
megan
kolopucja
Amelia
edisoni
Genta
Griselda
Vajze_me_Pretendime
Elena
mirela ela
Klea@Love
Eldushja
Arta1
Odeta
denada
Anduena01
Sara
Zog i Shqipes
dANJELA
florida_L
Erilda
Florida
Lida
Marsela
Scarface
Bjondina
Romina
Administratori
ardhmerija e bukur
Paula
Desperado
Tigri
shpirti_omel
Anxhela-2008
zemra_e_vetmuar
Alma
Djal~Matjan
Daniela
adili
Matilda
adela
Luleshtrydha
50 posters

  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend. - Faqe 6 Empty Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga alexandramalaj Mon 03 Sep 2012, 08:39

  Pershendetje.
  fran pjetergjokaj
  fran pjetergjokaj
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 23
  Mosha : 74
  Pikėt : 73
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/02/2013

  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend. - Faqe 6 Empty Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga fran pjetergjokaj Sat 11 May 2013, 13:32

  urime
  barbi
  barbi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė


  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 5
  Mosha : 29
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 29/05/2015

  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend. - Faqe 6 Empty Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga barbi Fri 29 May 2015, 06:41

  Lumturi

  Sponsored content


  Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend. - Faqe 6 Empty Re: Thoni nje fjale te castit qe ju vjen nder mend.

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Fri 09 Dec 2022, 13:19