Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  edisoni
  edisoni
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 29
  Vendndodhja : franc
  Profesioni : student
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/12/2010
  Hobi : sportin ene veqanti futbollin

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni Empty behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  Mesazh nga edisoni prej Tue 14 Dec 2010, 08:55

  sa jeni gjeloze ju femrat
  yllka sebi
  yllka sebi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 12
  Mosha : 30
  Pikėt : 36
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/12/2010

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni Empty Re: behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  Mesazh nga yllka sebi prej Mon 20 Dec 2010, 20:15

  te them te drejten 95%
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni Empty Re: behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  Mesazh nga Klea@Love prej Sun 02 Jan 2011, 04:34

  Jam 100%
  kolopucja
  kolopucja
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 10
  Mosha : 35
  Vendndodhja : tirane
  Profesioni : shtepiake
  Pikėt : 30
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/01/2009
  Humor : fiks fare

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni Empty Re: behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  Mesazh nga kolopucja prej Sun 27 Feb 2011, 01:24

  Deri diku sigurisht qe jam xheloze,
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni Empty Re: behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  Mesazh nga megan prej Sun 27 Feb 2011, 03:56

  80%
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni Empty Re: behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  Mesazh nga alexandramalaj prej Thu 30 Aug 2012, 02:44

  Per dike qe dua 100%

  Sponsored content

  behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni Empty Re: behuni te sinqerta ju vajza sa gjeloze jeni

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 20:21