Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Klea@Love prej Fri 25 Mar 2011, 23:18

  Sensualiteti i te qenurit femer Very Happy
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Administratori prej Fri 25 Mar 2011, 23:28

  -Te qenit femer, don te thote qe te kesh nje shpirt shume me te ndjeshem se sa te mashkullit, apo dicka tjeter?!


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Pictur10
  megan
  megan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 218
  Mosha : 28
  Vendndodhja : Shqiperi
  Profesioni : Prezantuese
  Pikėt : 667
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 11/01/2011
  Hobi : Udhetimet,te gatuarit,te shkruarit

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga megan prej Wed 30 Mar 2011, 22:25

  Jo vetem kete por te jesh femer do te thote qe te karakterizon nje brishtesi,embesi dhe maturi.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Administratori prej Tue 10 May 2011, 00:23

  Si e konsideroni kultin e marteses, me pikepamjet tuaja, si femer qe jeni?


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 26 Nov 2011, 02:31

  Saimiri shkruajti:Si e konsideroni kultin e marteses, me pikepamjet tuaja, si femer qe jeni?

  Per mendimin tim martesa eshte dicka shume e vecante e me shume vlere ne jeten e njeriut, por qe fatkeqesisht ditet e sotme nuk po shihet me si e tille.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Administratori prej Sun 11 Dec 2011, 22:58

  -Martesa mendoni se eshte me e rendesishme per meshkujt apo per femrat?!


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Pictur10
  Armanda
  Armanda
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 340
  Mosha : 29
  Vendndodhja : Tirane
  Profesioni : ?!
  Pikėt : 1042
  Vlersuar : 12
  Data e Regjistrimit : 14/03/2011
  Hobi : Muzika
  Humor : Here here

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Armanda prej Sat 25 Feb 2012, 02:36

  Martesa per mendimin tim eshte e rendesishme njelloj, per te dyja gjinite.
  Vranakondi
  Vranakondi
  Pena e Artė
  Pena e Artė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 37
  Mosha : 34
  Pikėt : 111
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 08/03/2011

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Vranakondi prej Mon 23 Jul 2012, 08:15

  Sa e sakte ju duket moda?
  E rezervuar
  E rezervuar
  I/e sapo ardhur
  I/e sapo ardhur

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Sagittarius
  Numri i Postimeve : 4
  Mosha : 29
  Pikėt : 15
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 23/08/2012

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga E rezervuar prej Thu 23 Aug 2012, 03:21

  Po te flasim per kete kohe qe ka ardhur eshte shum e ekzagjeruar .Femra ka te drejten te dimostroj trupin e saj ne menyren e saj, eleganca nuk eshte tek veshja po tek mendja menyra.

  Ti si mendon. Very Happy

  Sponsored content

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... - Faqe 4 Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 13:08