Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Tigri prej Fri 20 Feb 2009, 00:02

  -Cila eshte ajo gje, qe ju e urreni me shume tek nje person?
  -Mund te jete, mendjemadhesia, apondonje dicka tjeter qe juve nuk ju pelqen aspak.

  Shpehuni te lirshem, pasi askush nuk do ta marre vesh se per ke behet fjale. (hahahahaa)


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Scarface prej Sat 21 Feb 2009, 23:44

  Gjeja qe urrej me se shumti tek nje person eshte: " Hipokrizia "...


  ________________________________
  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Scarfa10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Feb 2009, 06:00

  Edhe une e urrej shume Hipokrizine tek nje person, por ne kete rast do te doja te theksoja se urrej me shume Mendjemadhesine.


  ________________________________
  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? 478f843eb50393eb697b0b8
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Denisa prej Sat 14 Mar 2009, 03:18

  Kur nje person harron te mirat qe i kane bere te tjeret...
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:39

  Dyfytyresia.


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Sat 16 Jan 2010, 23:36

  Edhe un urrej shume Dyfytyresine.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Administratori prej Mon 18 Jan 2010, 10:13

  Hipokrizine & Mendjemadhesine...


  ________________________________
  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Pictur10
  Bjondina
  Bjondina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 20
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 23/08/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Bjondina prej Tue 19 Jan 2010, 01:41

  Kur harrojne te birat qe i'u eshte bere!
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga fabian prej Fri 29 Jan 2010, 03:33

  I urrej personat qe;

  1- Mburrin veten

  2- Mashtrueset - genjeshtaret

  3-Te Pandershmit
  ardhmerija e bukur
  ardhmerija e bukur
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 99
  Mosha : 29
  Profesioni : studente
  Pikėt : 297
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 14/10/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga ardhmerija e bukur prej Wed 10 Feb 2010, 11:15

  tradhetine
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Vizitor prej Wed 10 Feb 2010, 20:03

  gjėja qė mė sė shumti urrej sidomos tek neve shqiptarėt ėshtė josinqeriteti, ndryshe flasin e ndryshe veprojnė, e kjo na bėnė tė dallohemi nga tė tjerėt, pasi e kemi tė ndarė brendinė nga pjesa e jashtme, e qė na bėnė tė na cilėsojnė tė pandershėm dhe shumė hipokritė.
  Lida
  Lida
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 72
  Mosha : 36
  Pikėt : 257
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/03/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Lida prej Wed 17 Feb 2010, 00:48

  fabian shkruajti:I urrej personat qe;

  1- Mburrin veten

  2- Mashtrueset - genjeshtaret

  3-Te Pandershmit


  Edhe une shume i urrej keta persona.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 19 Feb 2010, 19:10

  e urrej tepėr hipokrizinė, por edhe atė proverbin qė thotė kur nuk ia di hallin vetit, mos e mashtro tė paktėn me intriga dhe iluzione.
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Florida prej Tue 23 Feb 2010, 00:42

  Hipokrizine e urrej deri ne pafundesi.


  ________________________________
  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? I52333634_17449
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 23 Feb 2010, 01:33

  vėrtertė ata qė dashurojnė natėn e hidhėrohen natėn, do tė doja tė mos i shijojnė as njėren e as tjetrėn.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Fri 26 Feb 2010, 01:46

  fabian shkruajti:I urrej personat qe;

  1- Mburrin veten

  2- Mashtrueset - genjeshtaret

  3-Te Pandershmit

  edhe une shum i urrej keto vese.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Vizitor prej Fri 26 Feb 2010, 18:37

  personalisht urrej njerėzit qė urrejnė tė tjerėt, pėr hir tė interesave tė tjerėve.. domosdo duhet tė vlerėsohet gjendja konkrete dhe jo tė bėhen kalkulime se si thonė tė tjerėt..hesapet e tė tjerėve janė llogari rrjedhėse e secilit, prandaj mė mirė shihe trarin nė syrin tėnd se sa ta shohėsh kashtėn e hollė nė syrin e tjetrit. ėshtė dėm i madh, tė zėsh hasmėri pėr hir tė tjetrit, dhe urrejtjet duhet flakur tutje, edhe nėse ke arsye pėr njė gjė tė tillė, le ti merr deti dhe ti asgjėson koha...pozitivizmi ėshtė gjėja mė e bukur qė mund ti ndodhė njeriut, por fatėkeqėsi e madhe do tė ishte nėse udhėhiqet njeriu nga parimet e urrejtjes, pa bėrė analiza tė arsyeshme, dhe vnedosje sė arsyes para se tė bihen vendime tė rėnėdsishme. ēdo njeri meriton respekt dhe kjo pa kushtėzime paraprake...
  fabian
  fabian
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 104
  Mosha : 42
  Pikėt : 389
  Vlersuar : 6
  Data e Regjistrimit : 06/11/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga fabian prej Sat 27 Feb 2010, 10:14

  Naturisht nuk duhet te udhehiqemi nga pikpamja e urrejtjes, ne kete bote ka njerez te cilet meritojne respekt por edhe nga ata te cilet nuk merritojn (ky eshte fakt i jetes)
  Po shoh antaret e forumit te cilet japin mendimi e tyre per kete teme apo mbeshtesin mendimin e dikujt dhe kjo nuk eshte jashte teme, por po shoh dike i cili pretendon se di me shume se te tjeret,del nga tema dhe fillon e gjykon antaret e forumit
  pa arsye dhe pa te drejte. Le ti kujtojme se ketu nuk jane mbledhjet e kominternes Jugosllave ku gjykonit dhe spiunonit njeri - tjetrin, ajo kohe eshte e shkuar dhe te mos kthehet kurre mbrapa.
  Paragjykimet tregojne se ne karakter ka dhe shum per te bere.

  Gjykimet ti leme per ne gjykat dhe ti kthehemi temave.
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Odeta prej Tue 02 Mar 2010, 00:00

  Tek nje person urrej pa mase virtytin e te maskuarit ne tjeter fytyre per te te tradhetuar akoma me lehte dhe per te te vrare akoma me shume ne shpirte.
  P.sh. Dikush qe nuk t'a deshiron te miren, maskohet, lahet e lyhet si njeri i mire para teje, te afrohet derisa behet mik apo mikeshe me ty dhe atehere kur ti mendon se mund te mbeshtetesh i sigurt ne krahet e ketij miku apo mikeshe, ti rrezohesh dhe ai plus qe nuk mundohet te te ndihmoje por te jep edhe nje tjeter te shtyre qe ta marresh perposhtjen akoma me shpejt.


  ________________________________
  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? ILoveYouAnimRvText
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 02 Mar 2010, 00:45

  urrejtje do tė thotė mė shumė se tė mos shohėsh pėrtej hundės sate, dhe tė kultivosh ndjenjėne tė keqės dha ta ujitesh me ujin mė tė ndotur. nėse kjo bimė jep fryte tė mbara, le tė bėhet traditė, por nė fakt, po tregohet se urrejtja jonė gjenetike ndaj tė gjithėve dhe pėr hir tė tė gjithėve, na ka lėnė qė tė urrehemi dhe tė mos kemi miq tė vėrtetė por miq pėr hir tė intersave. URREJTJA ĖSHTĖ KOPSHT NĖ TĖ CILIN RRITEN BAROJAT E KĖQIJA, DHE ATO BAROJA MJERSHT PĖRHAPEN SHUMĖ SHPEJT. BARI I MIRĖ ĖSHTĖ THELLĖ NĖ SHPIRTIN E MIRĖ.
  Sara
  Sara
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Libra
  Numri i Postimeve : 19
  Mosha : 32
  Pikėt : 62
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 27/06/2009

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Sara prej Sat 06 Mar 2010, 01:08

  te qenit mashtrues dhe hipokrit.
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Vizitor prej Sat 06 Mar 2010, 01:27

  urrej personat qė urrejnė nė ēdo kohė dhe nė ēdo moment, vetėm pėr tė kėnaqur orekset e tyre tė nxituara... urrej njerėzitė qė urrejnė tė tjerėt vetėm pse disa urrejnė ata pa pasur ndonjė arsye tė pakapėryeshme. urrej njerėtitė qė urrejnė ata qė nuk i duan, sepse ēfarė dashurie do tė ishte nėse duam vetėm ata qė na duan...a nuk jemi tė gjithė tė gabuar, prandaj dashuria vetėm ndaj atyre qė na duan, ėshėt njė shenjė se dashuria e humb kuptimin e tė mirės...
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Tue 09 Mar 2010, 08:33

  Me shume urrej, kur duan te tregohen sikur jane te atille, ne nje kohe kur te gjithe e dine se kush jane.


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Anonymous
  Vizitor
  Vizitor

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Vizitor prej Tue 09 Mar 2010, 20:43

  dikush thotė se mė shumė ka pasur hipokrizi nė sistemin e mėparmė, por unė do tė thoja s ejemi dėshmitarė se hipokrizia ka dalė edhe mė shumė nė shesh dhe jo vetėm se servohet nė letėr, nė familje, nė shoqėri nė politikė a ēdokund nė pore tė jetės. nuk ėshtė mė emirė hipokrizia, por ėshtė shumė mė e palarė dhe e papastėr...kemi shumė pėr tė larė jo vetė duart, por hipokrizia ėshtė e ngujuar nė hipothallamus, dhe ai qė e bėnė kėtė pastrim do tė doja ta shihja me pasqyrėn ekohės sė sotme...
  Klea@Love
  Klea@Love
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Numri i Postimeve : 258
  Vendndodhja : milano
  Profesioni : inxhenjere arkitekture ne ndertim
  Pikėt : 804
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 16/03/2010
  Humor : sa te doni

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Klea@Love prej Tue 16 Mar 2010, 07:11

  njeriun qe nuk njeh vlerat e rrespektit ndaj njeri tjetrit

  Sponsored content

  Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person? Empty Re: Cila eshte gjeja qe urreni me shume te nje person?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 20:32