Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Landi
  Landi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 13
  Mosha : 35
  Pikėt : 53
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 07/10/2010

  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik? Empty Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga Landi prej Thu 07 Oct 2010, 03:06

  Thoni dicka komike, qe keni bere diteve te fundit padashje ne publik, dhe qe jeni ndjere te turperuar ndopak.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik? Empty Re: Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga Administratori prej Thu 18 Nov 2010, 03:44

  Hahahahahaahaaaa...
  Sot jo me gjate, i kam thene nje plaku padashje, zonjushe...


  ________________________________
  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik? Pictur10
  alexandramalaj
  alexandramalaj
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 66
  Mosha : 26
  Vendndodhja : Vlore
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 156
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 25/08/2012
  Hobi : Te ndihmoje njerezit dhe te ndjek shkollen e mjeksise
  Humor : Je ceeeeeeloooooooosssss

  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik? Empty Re: Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga alexandramalaj prej Thu 30 Aug 2012, 02:42

  Rreshkita. hahahahha

  Sponsored content

  Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik? Empty Re: Dicka komike qe keni bere diteve te fundit padashja ne publik?

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 20:22