Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 12 Jan 2009, 08:48

  Pershendetje.

  Tema qe po hap, do te funksionoje ne kete menyre:
  Une duke qene se jam edhe e para qe po shkruaj ne kete teme, do te bej nje pyetje, personi qe do te vijoje ne kete teme, ne radhe te pare do te duhet ti pergjigjes pyetjes, dhe me pas te bej edhe ai nje pyetje tjeter per pasuesit ne vazhdim.

  Shpresoj te me keni kuptuar qarte dhe te argetoheni sadopak.

  Kalofshi mire.


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Text_150
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 12 Jan 2009, 08:53

  -Si i'a kaluat sot?


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Text_150
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Tigri prej Tue 13 Jan 2009, 00:24

  SyKaltra shkruajti:-Si i'a kaluat sot?

  Mire bereqaversen...

  A keni frike nga vdekja dhe perse?!
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Scarface prej Fri 16 Jan 2009, 03:57

  -Po, kam frike nga vdekja, per arsye se nuk kam me shans te kthehem ne kete bote...!!!


  A jeni PRO apo KUNDRA marteses?


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Scarfa10
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 16 Jan 2009, 10:56

  KUNDRAAAAAAAAAAAAAAAAAA...

  -Kure jeni dehur per here te fundit?!
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Tigri prej Sat 17 Jan 2009, 01:42

  Mbreme...

  -Cfare endrre pate mbreme?
  astrit hysa
  astrit hysa
  Gurabardhs
  Gurabardhs

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 7
  Mosha : 40
  Vendndodhja : new york
  Profesioni : oficer
  Pikėt : 0
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 18/01/2009
  Humor : humor

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga astrit hysa prej Sun 18 Jan 2009, 20:27

  SyKaltra shkruajti:-Si i'a kaluat sot?
  vallai se maj mend si ja kam kalu se kam qene tape
  e di cdo te thote te jesh tape?
  Odeta
  Odeta
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 491
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Neper Lendinat e Endrrave
  Profesioni : ...
  Pikėt : 432
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 24/09/2007
  Humor : ...

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Odeta prej Fri 23 Jan 2009, 03:39

  E di pasi kam qene disa here vete ne ate gjendje.

  Cila eshte kenga qe ju pelqen me se shumti?


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... ILoveYouAnimRvText
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 25 Jan 2009, 01:24

  Hajredin Pashe - Sinan Hoxha & Ermal Fejzullahu


  -Sa kafe keni pire sot?


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Paula prej Tue 27 Jan 2009, 09:47

  Vetem 2 kafe kam pire sot.


  -Cili eshte filmi i fundit qe keni pare ne Kinema?
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga SyKaltra prej Fri 30 Jan 2009, 02:32

  Me thene te drejten nuk po me bie nder mend, pasi u be nje kohe e gjate qe nuk kam shkuar me ne kinema...

  Kush ju ben me shume dhurata?


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Text_150
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Tigri prej Thu 05 Feb 2009, 02:53

  As qe e mbaj mend se kur e kam marre dhuraten e fundit!!!

  Cilen stine te vitit pelqeni me shume dhe perse?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Paula prej Thu 05 Feb 2009, 10:51

  Me se shumti me pelqen stina e Pranveres, pasi nuk eshte as vape edhe as ftohte.

  Ju pelqejne Cokollatat ?
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Desperado prej Sat 07 Feb 2009, 13:36

  Hic fare, sapo te haj nje cokollate fillojne dhe me cingerrojne dhemballet, keshtu qe i kam marre inat, hahahahahaaa

  Cfare dhurate i keni blere te dashurit apo te dashures per Shen Valentin?


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Tigri prej Thu 19 Feb 2009, 23:55

  Nje varese me me shkronjen e pare te emrit tim.


  Cili eshte libri i fundit qe keni lexuar?


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Daniela prej Tue 24 Feb 2009, 06:04

  Libri i fundit qe kam lexuar ka qene romani: Dashuri apo Urrejtje i shkrimtares Brunilda Zllami.

  C'fare kenge po degjoni ne keto momente?


  ________________________________
  Pergjigjuni dhe Pyesni..... 478f843eb50393eb697b0b8
  Anxhela-2008
  Anxhela-2008
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 98
  Mosha : 31
  Vendndodhja : Shqiperi
  Pikėt : 129
  Vlersuar : 11
  Data e Regjistrimit : 12/05/2008
  Humor : Shume

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Anxhela-2008 prej Thu 05 Mar 2009, 01:08

  Nuk po degjoj ndonje kenge momentalishte.

  Ju pelqen qe te shetisni ne natyre?


  ________________________________
  Kurre mos i bej keq njeriu ne jete
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Denisa prej Sat 14 Mar 2009, 03:15

  Shume, pasi kur njeriu ben shetitje neper vende te hapura, si p.sh; Parqe, bregdete, etj. ndjehet disi me i lehtesuar nga streset dhe ploblemet e rendomta te dites, gjithsesi edhe ajri i paster ndikon shume ne relaksimin e trurit.
  Te pakten keshtu me ndodh mua personalishte.

  A jeni te kenaqur me punen qe beni aktualishte?
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga AlbGirl prej Mon 16 Mar 2009, 05:33

  tani per tani po.

  C'fare dege keni studiuar apo jeni duke studiuar?
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 35
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga alkida24 prej Wed 15 Apr 2009, 23:21

  Infermieri.

  Ku e keni ndermed qe ti kaloni pushimet e veres kete vit?
  bashkimi
  bashkimi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 43
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 11/04/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga bashkimi prej Fri 17 Apr 2009, 07:51

  Shumė pyetje e lehtė/ nėse kam shėndetin mesiguri pushimin veror e kaloi nė bregdetin shqiptar.

  Mė trego dikush prej jush se cfarė kuptimi ka fjala-emri PELLAZG?
  shkurt ju lutem. Falemnderit.
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 23 Apr 2009, 02:15

  Pershendetje bashkim.
  Pyetja juaj eshte shume domethenese, ndaj duke qene se edhe keni kerkuar nje pergjigje shume te shkurter, po jua them vetem ma pak fjale, me aq sa mbaj mend nga shkolla.

  PELLAZG do te thote, I LINDUR I BARDHE ose me mire NJERI I BARDHE.

  Ne qofte se jam gabim, ju lutem te me korigjoni.

  Gjithe te mirat.


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 23 Apr 2009, 02:31

  Cila eshte pija juaj e preferuar?


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  bashkimi
  bashkimi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 43
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 11/04/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga bashkimi prej Thu 23 Apr 2009, 05:27

  Djal~Matjan shkruajti:Pershendetje bashkim.
  Pyetja juaj eshte shume domethenese, ndaj duke qene se edhe keni kerkuar nje pergjigje shume te shkurter, po jua them vetem ma pak fjale, me aq sa mbaj mend nga shkolla.

  PELLAZG do te thote, I LINDUR I BARDHE ose me mire NJERI I BARDHE.

  Ne qofte se jam gabim, ju lutem te me korigjoni.

  Gjithe te mirat.

  kerkoj ndjesė qė pak me vonese po lajmerohem ngase po e pengoj postueesin dhe pyetjen e tij pėr ju.

  Pellazg dotė thot "i lindur shqiptar"

  Ditėn qe e bera pyetjen po shikoja nje emision shume me rendesi,veq fjales pellazg (ishte tema e arvanitėve) mesova se deri ne vitin 1912 ne parlamantin grek gjuha shqipe ishte e barabart me gjuhen shqipe(arberore).

  Pellazget e kishin themeluar edhe Greqinė!!!

  Ju pershendes
  bashkimi
  bashkimi
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6
  Mosha : 43
  Pikėt : 11
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 11/04/2009

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga bashkimi prej Thu 23 Apr 2009, 05:29

  Djal~Matjan shkruajti:Cila eshte pija juaj e preferuar?


  pergjegjen e japin forumistet eradhės.

  Sponsored content

  Pergjigjuni dhe Pyesni..... Empty Re: Pergjigjuni dhe Pyesni.....

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Sat 30 May 2020, 19:48