Forumi Guri Bardhė

Pershendetje vizitor i nderuar...
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet
ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te identifikoheni qe te merrni pjese ne
diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne kete faqe,
mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar falas ne faqe.

Regjistrimi zgjat vetem pak sekonda...

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen qe vute ne dispozicion
per te n'a vizituar ne faqen tone.

Me Respekt dhe Kenaqesi:
Bordi Drejtues i Forumit Guri Bardhe.
Forumi Guri Bardhė

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Tigri prej Mon 13 Apr 2009, 23:54

  Sikurse ne temen tjeter pothuajse me po te njejtin titull, edhe ketu do te zbatohet e njejta rruge.
  Por ndryshe nga se ajo qe Femrat pyesin dhe Djemte pergjigjen, ketu te drejten e pyetjeve e kane vetem djemte, ndersa Vajzat kane te drejte vetem qe te pergjigjen.

  Kalofshi mire...


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Tigri prej Mon 13 Apr 2009, 23:56

  Ne cfare moshe e keni dhuruar puthjen tuaj te pare? geek


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  alkida24
  alkida24
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 25
  Mosha : 35
  Pikėt : 29
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 15/04/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga alkida24 prej Wed 15 Apr 2009, 23:16

  Tigri shkruajti:Ne cfare moshe e keni dhuruar puthjen tuaj te pare? geek

  Ne moshen 18 vjecare...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Thu 23 Apr 2009, 02:04

  Ju pelqen qe te martoheni me te huaj?!


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga adela prej Thu 23 Apr 2009, 23:49

  Jo, madje as qe kam kaluar ndonjehere ne mendje nje mendim te tille.
  Scarface
  Scarface
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Gemini
  Numri i Postimeve : 1400
  Mosha : 33
  Vendlidja : Nė Maternitet...
  Vendndodhja : Sa kėndej, e sa andej.
  Profesioni : Time Killer
  Pikėt : 1955
  Vlersuar : 42
  Data e Regjistrimit : 15/01/2008
  Hobi : Jeta e natės...
  Humor : Po tė kishte halla ko*e, do i thirrnim xhaxha...

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Scarface prej Mon 27 Apr 2009, 09:47

  Jeni ju ajo qe keni zgjedhur te dashurin, apo eshte i dashuri ai qe ju ka zgjedhur juve?


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Scarfa10
  SyKaltra
  SyKaltra
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Pisces
  Numri i Postimeve : 291
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne shtepi
  Profesioni : Shitese
  Pikėt : 146
  Vlersuar : 15
  Data e Regjistrimit : 29/05/2008
  Humor : Fiks Fare

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga SyKaltra prej Mon 11 May 2009, 22:21

  Ai me ka zgjedhur mua.


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Text_150
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Desperado prej Thu 14 May 2009, 22:34

  Cili ka qene vendi me i cuditshem qe keni bere s*ks?


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Denisa
  Denisa
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 34
  Vendlidja : Tiranė
  Vendndodhja : Diku rreth e rrotull
  Profesioni : mmmm
  Pikėt : 41
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 16/09/2008
  Hobi : Muzika
  Humor : Me shumicė

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Denisa prej Sun 17 May 2009, 23:07

  Tigri shkruajti:Ne cfare moshe e keni dhuruar puthjen tuaj te pare? geek

  Ne moshen 17 vjecare.
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Alma prej Fri 24 Jul 2009, 02:57

  Desperado shkruajti:Cili ka qene vendi me i cuditshem qe keni bere s*ks?

  Poshte krevatit.
  hahahahaaaaa


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Florida prej Mon 27 Jul 2009, 07:29

  Djal~Matjan shkruajti:Ju pelqen qe te martoheni me te huaj?!
  Jo, pasi per mendimin tim nuk ka sikur se djemt Shqiptar...


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... I52333634_17449
  Florida
  Florida
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 131
  Mosha : 39
  Vendndodhja : Mbi valet e jetes
  Profesioni : Parukiere
  Pikėt : 92
  Vlersuar : 1
  Data e Regjistrimit : 09/06/2008
  Humor : Portokallia

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Florida prej Mon 27 Jul 2009, 07:32

  Tigri shkruajti:Ne cfare moshe e keni dhuruar puthjen tuaj te pare? geek


  Une puthen e pare e kam dhuruar, ose me qarte e kam marre ne moshen 16 vjecare.


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... I52333634_17449
  AlbGirl
  AlbGirl
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 238
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ketu ku jam
  Profesioni : E papune
  Pikėt : 90
  Vlersuar : 2
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : Shume

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga AlbGirl prej Fri 21 Aug 2009, 07:06

  Desperado shkruajti:Cili ka qene vendi me i cuditshem qe keni bere s*ks?

  Se kam bere ndonjehere ne ndonje vend te cuditshem, pasi nuk me pelqen asnje vend tjeter vecse krevatit.
  Desperado
  Desperado
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 345
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ne zemren e njeres...
  Profesioni : Enderrimtar
  Pikėt : 221
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 10/03/2008
  Humor : Jeta eshte nje rruge me pengesa, nga Materniteti e deri ne varreza.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Desperado prej Mon 24 Aug 2009, 01:46

  Sa here beni seks ne jave?


  ________________________________
  Gjithēka qė ndodh e ka njė arsye...
  Luleshtrydha
  Luleshtrydha
  Mikeshe Forumi
  Mikeshe Forumi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 33
  Mosha : 34
  Vendndodhja : S'jua tregoj
  Profesioni : S'jua tregoj
  Pikėt : 32
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 30/04/2008
  Humor : S'jua tregoj

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Luleshtrydha prej Mon 24 Aug 2009, 03:17

  Desperado shkruajti:Sa here beni seks ne jave?

  Varet nga deshira ne radhe te pare, dhe me pas edhe nga kushtet apo variantet. hihihi


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Glitterfy071720T199D35
  adela
  adela
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 21
  Mosha : 33
  Pikėt : 45
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 04/04/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga adela prej Mon 24 Aug 2009, 03:35

  Desperado shkruajti:Sa here beni seks ne jave?

  Heheheheeeee. Eshte sekret.
  Administratori
  Administratori
  i Forumit "Guri Bardhė"
  i Forumit

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Scorpio
  Numri i Postimeve : 6039
  Mosha : 36
  Vendlidja : Guri Bardhė
  Vendndodhja : Larg Vendlindjes...
  Profesioni : Emigrant...
  Pikėt : 12882
  Vlersuar : 174
  Data e Regjistrimit : 27/07/2007
  Hobi : Leximi dhe thurja e vargjeve...
  Humor : Punė, punė, natė e ditė qė tė shohim pakėz dritė. Eh Naim tė ishe vetė, e ta provoje turnin e tretė.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Administratori prej Wed 26 Aug 2009, 00:22

  A mundet te me tregoje dikush nga vajzat, ketu ne forum:
  -Se perse eshte kaq shume e veshtire per t'i kuptuar femrat?!


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Pictur10
  Daniela
  Daniela
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 403
  Mosha : 35
  Vendndodhja : Ketu...
  Profesioni : Jua them pasi te mbaroj shkollen
  Pikėt : 239
  Vlersuar : 17
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Me pelqen Humori

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Daniela prej Sun 20 Sep 2009, 00:10

  Saimiri shkruajti:A mundet te me tregoje dikush nga vajzat, ketu ne forum:
  -Se perse eshte kaq shume e veshtire per t'i kuptuar femrat?!

  Hahahahahaaaaaaaaa...
  Te them te verteten kete pergjigje nuk e di.


  ________________________________
  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... 478f843eb50393eb697b0b8
  Tigri
  Tigri
  Anėtar Veteran
  Anėtar Veteran

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Cancer
  Numri i Postimeve : 752
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne zemer te xhungles
  Profesioni : sekret
  Pikėt : 302
  Vlersuar : 9
  Data e Regjistrimit : 18/09/2008
  Humor : tere diten

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Tigri prej Sat 28 Nov 2009, 01:41

  Deshironit t'a kishit burrin e mire dhe fukara apo te keq dhe pasanik?!


  ________________________________
  Erdha ne kete Bote duke qare dhe shpresoj te largohem duke qeshur...!!!
  Romina
  Romina
  Anėtar/e i/e thjeshtė
  Anėtar/e i/e thjeshtė

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Leo
  Numri i Postimeve : 38
  Mosha : 31
  Pikėt : 120
  Vlersuar : 0
  Data e Regjistrimit : 19/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Romina prej Mon 30 Nov 2009, 00:07

  Te mire dhe pasanik... hahahahahaaa...
  Djal~Matjan
  Djal~Matjan
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Capricorn
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 39
  Pikėt : 296
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 28/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Djal~Matjan prej Mon 30 Nov 2009, 12:57

  -Cfare do te ishte ajo gje e cila do ju shtynte per ta tradhtuar te dashurin tuaj?!


  ________________________________
  Matjan u linda dhe Matjan do te vdes
  Paula
  Paula
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Aries
  Numri i Postimeve : 120
  Mosha : 43
  Vendndodhja : shkolle
  Profesioni : mesuese
  Pikėt : 186
  Vlersuar : 7
  Data e Regjistrimit : 09/01/2009
  Humor : jo dhe shume

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Paula prej Thu 03 Dec 2009, 01:42

  -Asgje nuk do me shtynte t'a tradhtoja!
  Alma
  Alma
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Taurus
  Numri i Postimeve : 111
  Mosha : 32
  Vendndodhja : USA
  Profesioni : Studente
  Pikėt : 127
  Vlersuar : 10
  Data e Regjistrimit : 14/04/2008
  Humor : Sigurishte.

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Alma prej Fri 04 Dec 2009, 03:32

  Romina shkruajti:Te mire dhe pasanik... hahahahahaaa...

  Hahahahaha, shume mire Romina, pasi te njejten pergjigje do jepja edhe une.


  ________________________________
  "Mos ia bej tjetrit ēka s'do te doje qe te tjeret te ta benin ty"
  shpirti_omel
  shpirti_omel
  Anėtar/e Nderi
  Anėtar/e Nderi

  Gjinia : Male
  Shenja e Horoskopit : Aquarius
  Numri i Postimeve : 220
  Mosha : 36
  Vendndodhja : Ne planetin Toke
  Profesioni : Student akoma
  Pikėt : 343
  Vlersuar : 8
  Data e Regjistrimit : 14/11/2008
  Humor : Me pelqen

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga shpirti_omel prej Sun 06 Dec 2009, 00:28

  Ku do i kaloni festat e fundvitit?


  ________________________________
  Te semurin dhe mikun, ku ti prekesh i'u dhemb !!!...
  Marsela
  Marsela
  Anėtar/e Pėrparues/e
  Anėtar/e Pėrparues/e

  Gjinia : Female
  Shenja e Horoskopit : Virgo
  Numri i Postimeve : 60
  Mosha : 35
  Pikėt : 192
  Vlersuar : 3
  Data e Regjistrimit : 26/03/2009

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Marsela prej Tue 05 Jan 2010, 01:37

  Une i kalova ne shtepi me familjen.

  Sponsored content

  Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!... Empty Re: Ndersa ketu, Djemte Pyesin dhe Femrat Pergjigjen !!!...

  Mesazh nga Sponsored content


   Ora ėshtė Thu 04 Jun 2020, 11:57